3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Виноградів: відгуки про готелі
Україна Виноградів Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Садиба у Яноша Оцінка за відгуками: 9,5

“Тихе мiсце для вiдпочинку. Чудовий внутрiшний дворик.“

• Chorna Skelya Resort & Wellness Оцінка за відгуками: 8,9

“Готель чудовий! Басейни з підігрівом, велика територія для прогулянок, дитячий майданчик, всюди газон. Для ігор дітям у футбол чи бадмінтон було достатньо місця. Також є настільний теніс. Багато інстаграмних локацій. Дизайн готелю продуманий до дрібниць. Особлива любов - це джакузі, яких було 3 шт.: у спа салоні і 2 на вулиці, одне з яких на вершині. Моя донька боїться холоду, і джакузі ніби створено для таких змерзлячок. Персонал привітний і ввічливий. Дуже сподобалися сніданки, було надзвичайно смачно! Фантастика! Крім того, на території знаходиться міні зоопарк: олені, павліни, поні, коза, барани, зайчики, голуби. Щодо номера, то він був чудовий, ми були у трьохмісному покращеному. Номер великий, зручний з усіма зручностями, з балконом і краєвидами на внутрішній дворик і скалу, вигляд просто неймовірний (фото з місяцем)!!!“

• Chorna Skelya Resort & Wellness Оцінка за відгуками: 8,9

“Затишне, чисте і нереально красиве місце. Персонал найкращий, чуйний і професійний.“

• Chorna Skelya Resort & Wellness Оцінка за відгуками: 8,9

“Відпочинок пройшов на найвищому рівні. Шикарна зелена територія, сучасний та продуманий інтер'єр готелю до дрібниць, доброзичливий персонал. Гарні та смачні сніданки і обіди. Теплі басейни та люксове СПА. Гарні краєвиди з номеру. Готель куди хочеться повертатися.“

“ОК,все супер“

5 найкращих готелів - Виноградів