3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Жденієво: відгуки про готелі
Україна Жденієво Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• VitaPark Carpaty Оцінка за відгуками: 8,6

“Сніданок та вечеря були дуже смачні!!“

“Приємно вражені оновленням😉 Так тримати 🙌“

• VitaPark Carpaty Оцінка за відгуками: 8,6

“Гарне розташування, сподобалось комплексне харчування на сніданок, обід і вечерю. Загалом гарні враження.“

• VitaPark Carpaty Оцінка за відгуками: 8,6

“Все неймовірно чудово! І територія, і персонал, харчування. Співробітники готелю привітні, до всіх питань і пропозицій ставились з чуйністю. Також дуже сподобалось, що за потребою попрацювати, можна було сидіти не тільки в номері. Захотів розмістився надворі з ноутбуком, а якщо погана погода можна перейти в лоббі.“

• Готель Жди ня Єво instagram zhdenievo hotel Оцінка за відгуками: 9,4

“Ідеальне місце як для відпочинку- закрита , дуже гарна і доглянута територія 👌🫶 . Комплекс знаходиться посеред гір і лісу - неймовірна атмосфера краси і свіжого повітря з усіх боків 🏔️🌲. На території комплексу ресторан із дуже смачними стравами 😋- за 8 днів ні разу не виникло бажання повечеряти в іншому місці. Дуже доброзичливий персонал - і в плані обслуговування, і в плані рекомендацій, де і що відвідати ♥️ Особливий бонус - можливість заселення із тваринами - наша собачка 🐶 почувалась певно як в раю . Враження від відпочинку - домашня , тепла і турботлива атмосфера. Обовʼязково хочеться повернутися знову😍“

5 найкращих готелів - Жденієво

на основі 550 відгуків про готелі на Booking.com