3. Закарпаття: відгуки про готелі
Закарпаття Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Delfin Оцінка за відгуками: 10

“Шикарний вид з номера готелю. Зручний душ. Ліжка неперевершені. Під готелем знаходиться хінкальня - рекомендую відвідати (смачна чебуреки та чача).“

• Nicole Оцінка за відгуками: 7

“Приємний персонал, чудовий сніданок“

• Sukhoviia Оцінка за відгуками: 10

“Зручно, комфортно, ні що не заважало нашому відпочинку. Господарі - дуже милі, приємні люди. А головне: наше вікно виходило на гори. А що може бути краще гір?“

• Passage Hotel Оцінка за відгуками: 7

“Місце розташування“

• Zatishok Bilya Richky Оцінка за відгуками: 9

“Атмосферне житло. Одразу як поселилися відразу відчувався затишок. Зручне розміщення: близько до водоспаду і до підйомника. Привітні господарі, вирішували наші прохання.“

• Садиба під Лісом Оцінка за відгуками: 10

“Гарний будинок, зручно діставатись і неймовірний вид з вікна. Окрім нас була тільки 1 дівчина, тому було тихо і комфортно, практично весь будинок у нашому розпорядженні) Номер чистий і світлий, є все необхідне. Хазяїн привітний, дозволив залишитись до вечора (до потяга), хоча ми мали зранку виседятись. Територія ще облаштовується, тому десь видно сліди ремонту, однак це ніяк не заважало і взагалі не вплинуло на враження. Коли закінчать — там буде ще більш чарівно!“

• Lambert Оцінка за відгуками: 10

“Поселення було дуже легким, є де припаркуватись, на рецепшені дуже привітні, чисто , світло, близько до центральної дороги.“

• Готель Антоніо Оцінка за відгуками: 7

“Наявність приватного паркінгу“

• Hotel Helikon Оцінка за відгуками: 9

“Чисто, є ліфт, непоганий ресторан“

• Тонал Оцінка за відгуками: 9

“Дуже зручно, що готель розташований біля вокзалу, бо ми приїхали опівночі, далеко не потрібно ходити. В номері готелю знаходилась ванна, телевізор.“