3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,3

8,5

10,0

• Відгук від 14 червня 2024

Ми відпочили навіть краще ніж сподівалися

Все було добре

Гарні комфортні номери, балкон, вид на гори, наявність ліфту, спа, дошка Євмінова, теплий басейн, і загалом все чудово і комфортно.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 21 квітня 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін

Привітний персонал, тепло , затишно, чисто. Надається багато додаткових послуг, що є дуже доречним у разі несприятливої погоди. Смачно готують. Є басейн в приміщенні та завершується будівництво двох басейнів на вулиці. Є де погуляти з дітками.

• Відгук від 15 квітня 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін

З нетерпінням чекаю відкриття вашого басейну , і приїду у довготривалу відпустку 💛

• Відгук від 5 квітня 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін

Дякую за чарівний відпочинок. Все дуже сподобалося ,надзвичайно щирий персонал ,дуже привітні і раді допомогти . Я повернусь до вас знову. Люблю ,цілую ♥️

• Відгук від 4 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Хочеться подякувати персоналу вашого готелю, ви просто супер. Мені дуже сподобалось у вас.

• Відгук від 31 березня 2024

Ви їїдете пити мінеральну воду
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Спа центр не розрахований на таку кількість людей. На територі йдуть будівельні роботи.

Розташовано маже в центрі колоритного села Поляна.Поряд річка і місцевий ринок з своєрідним карпатським колоритом.. Навколо багато садиб і оздоровчих центрів з розмаїтим бюджетом. Професійний,доброзичливий персонал.Сучасни тренажерни зал.

• Відгук від 16 лютого 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Чисті номери, привітний персонал, смачна їжа. Обовʼязково приїдемо на відпочинок всією сімʼєю.

• Відгук від 2 лютого 2024

• Покращений двомісний номер/номер Твін

Чудовий готель, від роботи відпочиваєш, відчуваєш себе в безпечному місці, тривог немає ( це дуже важливо ). Мій дводенний відпочинок був на всі 100% Перше враження від готелю: дівчата на рецепції зустріли привітно, з посмішкою( все розказали, показали, проконсультували), ресторан - смачно нагодували ( їх шведська лінія - це щось, різноманітний вибір смачних страв), в номерах чисто, просторо ( ми вибрали Суперіор, де входила у вартість і кава і чай - дуже зручно, особливо зранку). СПА-центр: басейн тепленький, ще й сауна входить у вартість, на рецепції дівчата рекомендують послуги, які дійсно вам підійдуть.Дуже рекомендую відвідати загальний масаж та перлинну ванну, а ще фітобочку зі скрабуванням - розслаблення на тиждень вперед ( коли немає часу на себе і є один вихідний день для релаксу ) Дякую, що зробили наше перебування в готелі таким приємним!

• Відгук від 26 січня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Дуже сподобався готель. Смачна кухня, чисті номери, привітний персонал, ціни відповідають якості. Приємно вражена СПА центром, там Ви зможете відпочити на всі 100% Повернемося до готелю іще не один раз

• Відгук від 24 січня 2024

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Чудове місце розташування, привітний персонал, чисто. Порадувало те, що в готелі є свій бювет з мінеральною водою

• Відгук від 21 жовтня 2023

Загалом все ок

Не було окремих ліжок

Персонал, сніданок

• Відгук від 21 серпня 2023

Прекрасний готель з чудовим сервісом.
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Мінуси не стосуються готелю, але впливають на відпочинок в цілому. Готель стоїть біля досить жвавої дороги і рух по ній не припиняється навіть вночі. Погуляти, якщо не йти одразу в гори, ніде, тому що машин велика кількість і весь час треба відскакувати з дороги. Ну і суттєвий мінус - це труби, які палять дрова цілодобово біля кожного готелю. Свіже карпатське повітря? - забудьте.

Чудовий готель, в якому спокійно і тихо можна відпочити. Брали сніданки і вечері - страви прості, але дуже смачні. Приємний і дружелюбний персонал. Басейн достатньо просторий. Є тренажерна гарна зала, це великий плюс. Дівчата в СПА - їм точно не завадить більше персоналу - але вони привітно і з усмішкою роблять свою роботу, встигають приділити увагу кожному.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 25 липня 2023

Шкода , що готель з такою великою і зеленою територією ( Що рідкість для Поляни ) занедбано …
    • Покращений двомісний номер/номер Твін

На замітку - готель pets friendly ! Тепер з мінусів : 1. Самий великий мінус це не відповідність фото території біля готелю на букінгу з реальністю ! 2. Білі шатри які такі гарні на фото в букінгу , їх не має взагалі ! 3. Є шезлонги з матрацами , але коли йде дощ і на ніч , матраци ніхто не забирає , вони валяються по всій території , вони мокрі , і рано коли ти виходиш до басейну , на них нереально лягти !! Саме цікаво , ми робили зауваження , на що нам відповіли «Не вистачає персоналу» 4. Територія позаду готелю не доглянута !Альтанки ( бесідки ) не прибираються , стоїть часом брудний посуд , я вже мовчу про пил і бруд ) ! Територія після цілого дня не прибирається , валяються стаканчики , газон не скошений , дитячий майданчик з піском ( піску в ньому не має , фарбувався не знати коли) 5. Якщо Ви плануєте відпочинок і процедури , на процедури попасти важко , я на масаж вакуумний не змогла записатися так як все було розписано, хіба хтось відмовиться

Доброго дня Відпочивали з 19.07 по 25.07 З плюсів : 1. Сервіс в ресторані ( взагалі не має питань , їжа смачна , прибирають швидко брудний посуд , шведський стіл поповнюється до останнього клієнта) 2. Прибирання ( номера чисті , прибирання кожного дня , рушники змінюють, єдине за наше перебування ні разу не змінювалась постіль ) 3. Анімація дитяча ( кожного дня нам рано в телеграм канал присилали розклад на день , тобто можна було спокійно спланувати свій день ) 4. Рецепція ( дівчата привітні , стараються вирішити швидко проблеми , які можуть виникнути з відпочиваючими) 5. Spa reception теж дівчата стараються👌🏻 6. Басейн ( освіжаючий і чистий )

• Відгук від 25 червня 2023

• Покращений двомісний номер/номер Твін

Все сподобалось, ціна відповідає якості наданих послуг , ввічливий персонал, смачні страви, гарне спа .

• Відгук від 4 травня 2023

В цілому все сподобалось.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Вікна номера виходили гучну дорогу. На балконі не вистачало додаткового стільця та столику.

Замовляли номер classic а по прибуттю посилили у більш зручному та більшому номері класу стандарт. Сподобалось сніданки в готельному ресторані. Уважний професійний персонал. Зручний ліфт. Парковка для авто під охороною на території отеля.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 15 квітня 2023

все чудово, якби не холодна вода в басейні
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

нажаль, холодна вода в басейні

номер чистий, їжа в ресторані якісна

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 3 березня 2023

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Завжди зупиняємось саме у цьому готелі, це те місце, куди хочеться повертатись знову. Смачні сніданки та вечері, гарний вид з вікна на гори, СПА-центр з басейном та саунами Доброзичливі працівники готелю, які готові допомогти у будь-якому питанні! Дякуємо вам за чудовий відпочинок!

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 17 січня 2023

Хотілось би кращу анімацію

Добре збалансований готель

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 5 січня 2023

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Чудовий готель, гарне та зручне місце розташування, високий рівень сервісу, смачні сніданки та вечері, привітний та компетентний персонал, чистота та порядок. Дякую за чудовий відпочинок:)

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 30 жовтня 2022

Хочу ще!
    • Люкс

Мінусів не знайшла

Атмосфера поважності та гарного смаку! Є абсолютно усе, що потрібно - басейн, сауна, СПА послуги в різномаїті, косметологія, мінеральне джерело, спортивна зала, цікаві небанальні заходи аніматора для дітей, затишна та ошатна територія, прекрасні номери з чудовими та зручними меблями, краєвиди, смачне і різноманітне харчування, велопрокат. Дбайливий та чуйний персонал одночасно уважний і непомітний. Все це знаходиться в одному приміщенні, а отже ви можете прямо з номера йти в готельному халаті до СПА та басейну, що дуже зручно. Наявність двох ліфтів та троьх сходів робить ваше переміщення поверхами готелю максимально комфортним та приватним. Прекрасний інтерьер в усіх приміщеннях, приємні ненав’язливі аромати звідусіль та м’яке освітлення дає незабутнє відчуття комфорту. Готель розташований дуже вдало, поряд є риночки, смачні кафе, особливо стало до вподоби бургерхаус в американському стилі та кав’ярня cup coffee з вишуканими тістечками. Чудові ліси та краєвиди. Відпочивали у жовтні, увесь тиждень було сонячно, не дарма місцина так і називається - Сонячна поляна!

• Відгук від 24 жовтня 2022

Гарне місцерозташування, смачна кухня, дуже уважний персонал. Отель потребує косметичного ремонту

Отель потребує оновлення, ремонту

Місце розташування, гарна природа, повітря. Є ліфт - дуже звучно. Відпочиваємо там не перший раз, сервіс на високому рівні

• Відгук від 22 жовтня 2022

Чудовий варіант відпочинку зі СПА в Карпатах.
    • Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Фіто бар відкривається пізніше, ніж спа, що дивно при тому, що працює одна людина і на фіто барі і на рецепшині спа.

Все супер

• Відгук від 3 жовтня 2022

все було на "відмінно"

• Відгук від 30 вересня 2022

• Стандартний двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Дуже сподобався готель, привітний, доброзичливий персонал-у будь якому проханні допоможуть, проконсультують. Чистенькі і охайні номери. Смачна кухня, а сніданки та вечері це щось неймовірне. Територія велика, доглянута, завжди знайдеться чим зайнятися. Анімація для діток, критий басейн з підігрівом, сауни, великий СПА-центр.. залишилися дуже задоволені! Обовязково повернемося ще. Дякуємо за вдалий відпочинок!

Дата проживання: Вересень 2022