3. Закарпаття: відгуки про готелі
  4. Верхній Студений: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Біла Хижа (Хата)

Відгуки про Біла Хижа (Хата)

буд. 676, Верхній Студений, 90010, Україна

№2 з 6 готелів - Верхній Студений

9,8

9,5

10,0

• Відгук від 20 лютого 2024

• Апартаменти

Розташування "на краю світу", дуже крута місцина якщо хочеш від всього відволікись. Годували просто прекрасно, стільки їжі що не доїдали))

• Відгук від 10 січня 2024

Все було чудово!
    • Люкс з видом на гори

Якщо об'єктивно, то дорога важка, без кросовера не доіхати, але це питання до місцевої влади. Хоча на мою думку, дороги, освіта і медицина не мають бути взагалі на місцевих бюджетаха, лише на державному.

Дуже гостинна родина! Власниця готелю, привітна, весела та відкрита людина. Також відчутна отмосфера традиціного закарпатського життя, зі звичаями та традиціями. Було дуже цікаво і затишно)! Щіро дякуємо! Успіхів Вам та добробуту!

• Відгук від 18 серпня 2023

• Люкс з видом на гори

Іноді було трошки моторошно від живності (комах/жучків) у номері. Ну і дорога до місця призначення може трошки злякати, але то лише першого разу (заїхали на гольфі без проблем улітку).

Неймовірно гостинні власники. Відчуваєш себе наче старий приятель, а не черговий турист. Чудова територія біля будинку та мальовничі краєвиди поза ним. Окремого відгуку вартує тутешнє харчування, смачніше не придумаєш! Перебування у Білій Хижі це про відпочинок у найкращому його розумінні. Якщо маєте потребу перезавантажитись та забути про буденні проблеми, то вам сюди :)

• Відгук від 31 липня 2023

• Люкс з видом на гори

Не то, щоб не сподобалося, але трішки неочікуваною була дорога до дому. Вона не в дуже гарному стані. Але мій седан благополучно проїхав. Те, що вас очікує на фініші, варто того, щоб пройти це випробування))

Затишно та спокійно. Поруч ліс, джерело, дуже гарні краєвиди. Привітні господарі та смачна їжа. Не хочу рекламувати, бо потім не зможу забронювати)). Дякую, пані Оксано!

• Відгук від 24 липня 2023

Сподобалось все.

Гарне розташування, надзвичайна природа, неймовірні пейзажи, тиша, спокій. Надзвичайно привітні господарі.

• Відгук від 5 червня 2023

Дорога в гори
    • Апартаменти

Єдиний мінус - це дорога, але тут треба винити лише ТзОВ "автомагістраль-південь", які виграли тендер і не зробили нічого:( До Пилипця все ок, але далі стає важко. Насправді, проїхати можна і на будь-якій легковій машині, просто це займає хвилин 30. Тому щиро бажаю хазяїнам, щоб дорогу Пилипець-Славське зробили якомога скоріше 🙏

Надзвичайно привітні господарі😍завжди зорієнтують, все підкажуть, дадуть поради, куди піти. Їжа теж дууууже смачна. Сама хатина супер, є всі необхідні дрібнички.

• Відгук від 4 травня 2023

Мало розеток.

Прекрасна локація, близько до хребта, чудові господарі, неймовірні пейзажи навколо!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 23 квітня 2023

Якщо думаєте, чи варто їхати саме сюди, то їдьте і не думайте :)
    • Люкс з видом на гори

Неймовірна природа поряд, чудова їжа, яку готує пані Оксана, відчуття абсолютного спокою та повільний ритм життя, комфортне житло. Все було дуже круто, неодмінно повернуся ще!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 30 червня 2021

Рекомендуємо!
    • Люкс з видом на гори

Сніданок ,обід і вечеря супер смачні,ситні і великі! п.Оксана і її сім´я гарні ґазди,люблять людей і вміють гарно приймати гостей. Ми дуже гарно провели свої вихідні дні гостюючи у «Білій хижі». Рекомендуємо!!! Поїдемо ще!

Дата проживання: Червень 2021

• Відгук від 19 серпня 2023