3. Закарпаття: відгуки про готелі

8,5

8,1

• Відгук від 14 березня 2024

• Тримісний номер з душем

В номері іноді чути шум з інших кімнат.

Неймовірно смачні страви та дуже привітний та завжди готовий допомогти персонал роблять це місце справжньою знахідкою. Розташування поряд з підйомником "Карпатьска Чайка", декілька хвилин пішки. Якщо є спорядження, то взагалі можно дістатися до підйомнику за личені секунди.

• Відгук від 11 березня 2024

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Персонал дуже привітний та йде на зустріч у потребах клієнта :) Їжа домашня, смачна , великі порції в разі потреби пропонують добавку. Номери чисті, теплі. Зв'язок + wifi - хорошої якості. Все дуже сподобалося, приїдемо ще!

• Відгук від 26 лютого 2024

Цілком не погано, ціна-якість співвідносна
    • Тримісний номер "Комфорт" з душем

Погана шумоизоляция, проте я думаю, що це часта проблема в дерев‘яних домах.

Розміщення зручне, годують не погано, атмосфера ніби приїхав до когось в гості, досить домашня. Близько до Карпатської Чайки, є кімната, щоб просушити взуття та залишити спорядження.

• Відгук від 20 лютого 2024

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Готель супер, тут вас чекає справжня закарпатська гостинність! Ідуть назустріч будь-яким питанням та проханням, годують смачно і сито Будемо приїжджати ще

• Відгук від 18 лютого 2024

В загалом дуже добре.
    • Тримісний номер з душем

Погана шумоізоляція. Немає годин, коли гості мають бути тихіші.

Персонал, розміщення, наповнення номеру. Ціни.

• Відгук від 13 лютого 2024

• Покращений сімейний номер

Розміщення готелю чудове, якщо працює підйомник Карпатська чайка. Розміщення відносно інших підйомників не зручне. В номері і в готелі дуже тепло. Є велика кімната-сушка для лижного спорядження, що дуже зручно. Сніданки і вечері смачні і ситні. Персонал дуже привітний, з розумінням ставиться до прохань відпочиваючих, допомагають з питань трансферу до/з готелю. Вцілому атмосфера домашня.

• Відгук від 1 лютого 2024

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Все сподобалось, вид, розташування, харчування, персонал, все супер

• Відгук від 31 січня 2024

Співвідношення ціна/якість на висоті
    • Тримісний номер "Комфорт" з душем

В деяких готелях на Драгобрати є спільні зони, щоб час проводити - це круто для великих компаній. Тут такого не було, але нам дозволяти після вечері залишатись в столовій кімнаті, тому нам було ок. В кімнатах нема чайника, але без проблем можна попросити стакани та кип'яточка на кухні.

Ми відпочивали великою компанією. Сподобалось харчування (були в інших готелях в Драгобраті і є з чим порівняти), привітний персонал, дуже дбали про наш комфортний відпочинок - і запропонували дієтичні варіанти харчування і заселили набагато раніше, бо були вільни номери. Номери простенькі, але все акуратне і чистеньке. Розташування хороше - близько до Карпатської Чайки та Оази. Ми залишились задоволені!

• Відгук від 30 січня 2024

• Покращений сімейний номер

Дуже теплі і затишні номера. Також дуууже привітний персонал, це мабуть найкраще що було в готелі, бабуся яка готувата їсти-дуже добра, завжди шла на зустріч. Їжа смачна, все супер

• Відгук від 12 січня 2024

• Тримісний номер з душем

Все сподобалося, в готелі персонал дуже уважний до своїх постояльців. Готують дуже смачно, навіть знаходять підхід до вибагливий маленьких клієнтів. З залюбки ще прийдемо сюди, та всім раджу!

• Відгук від 8 січня 2024

Хороший готель з привітним персоналом і класним обслуговуванням.
    • Тримісний номер з душем

Жили у тримісному номері, доволі просторий.Розташування на мою думку просто супер, 20 метрів і ви на трасі Карпатської Чайки. Трішки нижче є шикарна баня ( готель пік) де можна відновити мʼязи після катання.Харчування сніданки і вечері, дуже смачні страви та завжди питали чи достатньо нам , пропонували добавку, голодними точно не будете. Особливо чудові були огірочки солоні,зроблені дружиною власника 🔥.У день виїзду зробили перекус у дорогу що було приємною несподіванкою . Однозначно рекомендую Горизонт для відпочинку на Драгобраті !

• Відгук від 6 січня 2024

Шумоізоляція

Все було чудово)Персонал на вищому рівні,всі дуже приємні та ввічливі!Особлива подяка повару,вона неймовірна жінка☺️

• Відгук від 3 січня 2024

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Слабенький інтернет, трохи треба погратись із гарячою водою - вона є, але кожні 5хв тікає, мабуть через тиск))

Обрала Горизонт вже в друге. Тепло, затишно, чисто, смачна їжа. Персонал відгукується на ваші прохання. Рукою подати до витягу Карпатська чайка. Краєвид з вікна шикарний)

• Відгук від 7 квітня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Недостатньо місця в сушильні. Всім мешканцям готелю банально не вистачить місця для спорядження, доводилося щось вигадувати. Сніданки, які включені в проживання не дуже ок. Якщо ви любите сардельки і масло з хлібом, то вам сподобається.

Номери чисті і охайні, зручні ліжка, ванна кімната - більше і не треба від номеру, якщо ви приїхали задля активного відпочинку. Гарний вид з вікна, але з деяких номерів картину може псувати недобудований будинок.

• Відгук від 28 березня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Чудові чисті апартаменти, дві окремі спальні з якісними ліжками.. Красивий дизайн, все є для приємного відпочинку. Дуже приємний хазяїн. Однозначно рекомендую дані апартаменти

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 26 березня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Все будо класно, чисто, їжа смачна домашня. Вид з вікна на гори просто супер. Швидкий Інтернет, всім задоволені, рекомендуємо.

• Відгук від 15 березня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Готель з помірними цінами та хорошим харчуванням. Чудовий вид з деяких номерів на Говерлу та Петрос. Вихід прямо на схил. Загалом - плюсів більше ніж мінусів)

• Відгук від 13 березня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Дуже сподобалося! Персонал чуйний і ввічливий, годували відмінно, почувалися наче вдома. Готель знаходиться в 200м від підйомника Карпатська чайка

• Відгук від 13 березня 2023

• Покращений сімейний номер

персонал, харчування, розташування до лижних трас.

• Відгук від 10 березня 2023

Нормальний готель, можна зупинятися
    • Тримісний номер "Комфорт" з душем

Запах каналізації в санвузлі. Це якийсь Біч українських міні готелів.

Розташування

• Відгук від 1 березня 2023

В цілому, нашу сім`ю готель повністю задовільнив. Дякуємо за відпочинок!!!
    • Тримісний номер з душем

Прибирали в номері прям перед нашим заселенням, поспішаючи, тому прибрали не дуже. Шумоізоляція в готелі паршива. Іжа по карпатському домашня, інколи жирна, але смачна. Після того як ми попросили менш жирну їжу, наше прохання задовольнили. Завжди пропонували добавку, порції великі.

Дуже зручне розташування готелю, до гірськолижної траси всього 30 м, до самого готелю можливо під`їхати на лижах, що дуже зручно. Прям під Готелем стоять ратраки, на фрі-райд стартують від готелю. Персонал приємний та готовий допомогати. Вид з вікна був прекрасний! (перше фото) Ціна/якість просто супер! Дуже зручна кімната для лижного спорядження з сушкою, просто ТОП.

• Відгук від 27 лютого 2023

Не має

Дуже класне розташування. Теплі і сухі номери. Дуже близько до підйомника "Карпатська чайка" . Приємний персонал. Ідеально їхати у двох або у трьох.

• Відгук від 22 лютого 2023

Туман)

Дуже сподобався вид з вікна, схід сонця з видом на Говерлу. Чудовий привітний персонал. Дівчата намагалися зробити наш відпочинок максимально комфортним. Харчування супер, все просто, але дуже смачно і порції великі. Тепло, затишно, приємно! До траси підйомника Чайка 50м, до інших треба пройтись. Є кімната на сушки взуття і лиж.. Якість перевищила очікування. Рекомендуємо.

• Відгук від 21 лютого 2023

• Тримісний номер з душем

Першочергово хотілося б відмітити адміністратора готелю, заселили нас раніше і в останній день було де лишити речі. Готують смачно, пропонують добавку. Персонал чудовий, дякую. В номері тепло, чисто. Прекрасний вигляд з номеру на гори, з вікна ми бачили чи працює Чайка, що також нам було дуже зручно). Але це гарне розташування виливається підйомом до готелю крутою горкою, машини не завжди можуть підїхати, залежить від погоди. Загальне враження від готелю та особливо персоналу 5+. Дякую)