3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,1

9,5

• Відгук від 19 травня 2024

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Просто відмінне місце для спокійного відпочинку. Господарі дуже привітні та прислухаються до побажань.

• Відгук від 17 травня 2024

В це місце хочеться повернутись
    • Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Готель не великий, досить тихо і гарно. Смачна та не дорога кухня. Приємні господарі, теплий басейн. Враження лише позитивні :)

• Відгук від 8 січня 2024

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Дуже хороші,добрі і люб'язні господарі. Всюди чистенько і охайно,є все необхідне, і навіть більше)Сама смачна кухня☺️ Рекомендую всім 🤍

• Відгук від 31 жовтня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Рекомендую однозначно! Відпочивали в Купецькому Дворі в середині жовтня, перед поїздкою переживали аби в номері було тепло, але дарма - було навіть жарко. Комфорт проживання продуманий до приємних дрібничок. Кухня - смачна та різноманітна (завжди все свіженьке). Окрема подяка господарям готелю - дуже привітні та турботливі люди, які порадять і куди поїхати на ексурсію, чи куди сходити по гриби. Якщо прагнете спокійного затишного відпочинку з чудовим краєвидом на гори - Купецький Двір є ідеальним місцем!

• Відгук від 21 вересня 2023

Ми у захваті! Приємно вражені! Рекомендуємо!
    • Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Краєвид-фантастичний! Навкруги гори, поруч струмок. Господарі привітні, приємні, вирішують будь-які питання, допомогли з екскурсіями. Кухня смачна, швидка! Персонал професійний, уважний! Смачнючій бограч, банош! Гарний басейн! Неперевершено сподобався чан! Енергетика-супер! Чотири доби-замало! Приїдемо ще довідпочивати! Щира вдячність «Купецькому Двору»!

• Відгук від 18 вересня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Все дуже гарно - від персоналу до будинку та номерів. Басейн з водою 27 градусів. Все чисто прибрано. Доброзичливий та уважний персонал. Смачно кормлять. Все як має бути!

• Відгук від 16 вересня 2023

• Чотиримісний номер з видом на гори

Трохи незручно, що саме у цього номера немає власного балкону, щоб розвісити рушники та купальники, треба йти на спільну терасу і там вішати речі. У душовій кімнаті є електрична сушарка для рушників, щоб швидко просушити шось, але нас було четверо і не всі рушники вміщалися. Зважаючи на всі плюси цього помешкання, то цей нюанс не є супер критичним :) Ще варто бути готовим, що до самого центру Міжгір'я, де супермаркети, ходити не суперблизько - десь 2 км, з них поворот з головної вулиці 700 метрів угору по доріжці. Ми були не на машині, тому користувалися таксі.

Проживали у 4-місному номері (2 окремі кімнаті + ванна). Чисто та затишно. Дуже приємні господарі. Окрема подяка, що по приїзду забрали із автовокзалу Міжгір'я, також при виселенні відвезли на автостанцію. Смачна кухня, майже всі прийоми їжі у нас були тут. Охайна територія, за якою доглядають, басейн - взагалі супер, з підігрівом та підсвіткою. Рушнички для басейна видають. В коридорі стоїть кулер із водою, що було дуже доречно! Приїхали сюди по рекомендації людини, яка відпочивала в Купецькому дворі, і не прогадали. Все дуже сподобалося!

• Відгук від 12 вересня 2023

Чудовий відпочинок у чудовому готелі
    • Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Приблизно 700 метрів до готелю треба йти по грунтовій дорозі з доволі великим камінням.

Почуваєш себе, як вдома, а може й краще. Персонал лояльний до гостей, намагаюся виконати усі прохання. Дуже чисті номери та басейн з підігрівом. Вишуканий дизайн, який продуманий до дрібниць. Велика кількість засобів гігієни: від зубної щітки та станка для гоління до набору для шиття. Дуже приємно спілкуватися з власницею та легко знайти спільну мову.

• Відгук від 12 вересня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Чудове розташування - 700 м від траси, не чутно шум від машин на трасі, чисте гірське повітря. З балкону чудовий вид на гори, чути як шумить гірська річечка. Територія доглянута, зелена, з квітами, кущиками. Досить великий басейн з підігрівом та підсвіткою. Тераса під навісом на свіжому повітрі де можна поїсти. Смачна кухня. В номері є все необхідне. Ліжка зручні. Є дитячий майданчик, батут для дітей.

• Відгук від 10 вересня 2023

Все було добре

Дуже приємний персонал,зручні умови проживання, їжа домашня дуже смачна. В номерах є все,фен, всі косметичні засоби( зубна паста,щітка, вушні палички, спонжики,бритва,гель для гоління, пілочка для нігтів) не кажучи вже про шампуні та гелі для душу,капці,рушники.Безкоштовний wifi. Є басейн з підігрівом, зручні тапчани. Великий рушник для басейну видається окремо. Чудові альтанки для відпочинку. Можна замовити чан . На території багатоо рослин та квітів,є розважальний майданчик для дітей. Дякуємо за відпочинок

• Відгук від 8 вересня 2023

Ніяких мінусів

Дуже сподобалось проживання і відпочинок у Купецькому дворі. Чисто, гарно, доглянуто, привітливо, смачно, вид с вікон і з двору просто заворожує. Сподобалось все від початку до останньої дрібниці. І господиня Пані Оксана надзвичайно приємна жінка, яка розкаже все що необхідно знати у місцевості.

• Відгук від 6 вересня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Чудовий готель, все сподобалось, смачна їжа, чисто, привітні господарі і гарне розташування!

• Відгук від 5 вересня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Дуже привітні власники, смачна їжа, бездоганний сервіс! Відпочивали вдруге за це літо. Хочеться повертатися сюди знову і знову! Комфортні номери, чисті білосніжні рушники та постіль. Дуже дякуємо радушним хазяйвам. Ви неймовірні!

• Відгук від 30 серпня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Нам сподобалося все без виключення, дуже милі, привітні господарі, кухня на вищому рівні, комфортні чисті номери, завжди чистий підігрітий басейн. Ми дуже-дуже дякуємо господарям за гарний відпочинок.

• Відгук від 28 серпня 2023

Все було чудово

Все добре

Смачні і сніданки, і все решта. Затишно і спокійно, є бажання повернутися. Надзвичайна гарна послуга з ловлі форелі. Ну і звичайно смак форелі це 10/10. Еко продукт. Басейн чистенький, теплий, не хотілось вилазити з нього)Ви молодці.Розвитку, достатку, всіх благ👊💪🇺🇦

• Відгук від 24 серпня 2023

Дуже затишно
    • Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Що забороняють кормити сусідських котиків. Ми дуже любимо і тварин і не проти щоб вони були.

Новий номер з усією можливою косметикою та додатками. Дуже чисто. Дуже привітна пані Оксана, яка дуже гарно нас прийняла. Неймовірно зручно, що є можливість поїсти прямо у садибі. Басейн дуже чистий. Ми обовязково повернемось!

• Відгук від 18 серпня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Затишно, релаксуюче, є усе необхідне.

• Відгук від 15 серпня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Дуже затишний готель, чисто, приємна хазяйка, смачна кухня ! Неймовірні краєвиди!

• Відгук від 15 серпня 2023

Все супер

Теплий ВЕЛИКИЙ ЧИСТИЙ БАСЕЙН)

• Відгук від 13 серпня 2023

Привітний персонал,зручне розташування,чисто і акуратно,а сніданки особливо смачні

персонал,розташування,інтерʼєр,страви

• Відгук від 13 серпня 2023

Комфортно як у дома
    • Чотиримісний номер з видом на гори

Єдиний мінус трішки поганий сигнал інтернету,але ми приїхали не в телефонах сидіти!

Надзвичайно красиве місце розташування,близько гори,річка.Підійде для сімейного відпочинку з дітьми!Персонал привітний гостинний,смачно як у дома,в номерах є все необхідне для комфортного проживання!!Басейн з підігрівом не глибокий,що дуже добре для дітлахів!!Обовязково повернемось ще раз так ,як не встигли оглянути всіх краєвидів!!

• Відгук від 11 серпня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Все сподобалось, комфортно, приємний персонал) гарне наповнення в номері, є навіть нитка й голка 👍🏻

• Відгук від 8 серпня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Такого не має, все було чудово.

Все дуже сподобалось, гарний краєвид, чудові та затишні умови, дуже зручне ліжко в номері, смачна їжа в ресторані, гарний басейн та привітні господарі. За нагоди, ще повернемось сюди, але на більш тривалий час)))

• Відгук від 8 серпня 2023

• Номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"

Дякую господарям за гарний відпочинок,вид з номерів на гори чудовий,особливо з ранку,теплий басейн з підсвіткою,надав змогу плавати навіть ввечері, їжа дуже смачна та домашня.На території все продумано до дрібниць для гарного та комфортного відпочинку.Номери чисті та комфортні.Ми залишились дуже задоволені.Бажаємо успіху Вам та багато гарних відвідувачів.