3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яремче: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про Glanz Cottage

На основі 82 відгуків про готель типу "ліжко та сніданок"

9,9

9,3

9,9

• Відгук від 14 червня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Відпочивали з дитиною (3 роки) на початку червня, все дуже сподобалося. Неймовірно вдячні, господарям, допомогли дібратися з вокзалу до місце призначення, розповіли куди краще піти, що й де купити. Стан кімнати 10/10. Чиста, білосніжна постіль. Надавали нам фен, папір, мило, рушники, сушка для білизни. Дуже затишна кімната, великим плюсом є вигляд з вікна! За рахунок того, що височенько підніматися до місяця, але вигляд з балкону того вартий. На території є гойдалка, нашій малій дуже сподобалось, а ще мангал та бесідка, де можна гарненько вечеряти та обідати. На першому поверсі загальна кухня, стан гарний, в наявності є майже все ( каструлька, пательня, цукор, сіль, олія, сміттєві пакети, холодильник, мікрохвильовка, тарілки, чашки, бокали, ложки та виделки, електрочайник ) Великим плюсом також є, що відносно не далеко хв 10 від центру, де є всі маркети та ринок, а також не далеко від всіх цікавинок міста. Неймовірно вдячні господарем за такий прийом! Дитині дуже сподобалося, досі запитує про бабусю Аню та дідуся Івана. Наступний раз обов'язково приїдемо ще раз

• Відгук від 12 червня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Шукали готель з гарним видом на гори, а отримали набагато більше! Тут про комфортний відпочинок, але для нас він був більше душевний) Пан Іван і пані Анна дуже привітні і доброзичливі люди, підказали що подивитись по місцевості, завезли на вокзал, багаття розпалити допомогли, дали таблетки від застуди. Потяг назад був об 22.00, дозволили виїхати пізніше (хоча про це потрібно було б завчасно попередити). Завжди запитували чи все в нас добре, чи що потрібно, ну просто в саме серденько❤️ Дуже приємні люди, їхали від них зі сльозами на очах 🥺 До центру 5-7 хв пішки, садиба знаходиться на пагорбі, але який же вид! По номеру тільки плюси: вид з балкону на Яремче і скалу Слон, можна зустрічати світанки, сторона сходу сонечка. Номер просторий, має 2 кімнати. Дуже сподобалось планування - 1 номер займає весь поверх, до кожної з кімнат є окремі двері, що зручно, якщо подорожуєте з дітьми, або просто потрібен простір. В туалет з душовою кабіною також окремий вхід з обох кімнат. На 1 поверсі спільна кухня на 2 номери. Є все необхідне. На подвір'ї є качеля, 2 альтанки, зона барбекю і необхідне приладдя, та ще й Іван Іванович допоможе розпалити багаття, якщо хтось не вміє😉 Нам неймовірно сподобалось, тепер якщо в Яремче - то тільки сюди!

• Відгук від 11 червня 2024

Неймовірний відпочинок, в цьому котеджі ми відпочили тілом і душею, рекомендую!
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Чудовий котедж, дуже чисто, охайно, колоритно, все з дерева, на кухні є все що потрібно для приготування, місцерозташування тихе та спокійне, вид з балкону неймовірний, власники будинку дуже добрі люди, в кінці відпочинку пан Іван безоплатно відвіз до вокзалу, розпалював нам мангал, а їх чани то взагалі релакс😍обовʼязково повернемося сюди ще!

• Відгук від 10 червня 2024

Все сподобалось.

Відпочивали з родиною з 1 по 9 червня. Відпочинком дуже задоволені. Гарний будинок, комфортні номери, велика кухня на якій є все необхідне для готування. Неймовірний вид з вікон на гори та скалу Слон. Чудові господарі, песик та кицька. Таке враження, наче відпочивали у своїх близьких родичів)) Рекомендуємо!

• Відгук від 1 червня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Досить далеко від магазинів. Але, взагалі кажучи, туди краще їхати автівкою, тому це не проблема.

Привітні хазяї, чисто, прибрано, гарна білизна та рушники, в номері все є.

• Відгук від 30 травня 2024

Мінусів немає

Все сподобалось. Господарі дуже приємні люди, завжди питали чи все у нас добре, чи все влаштовує. Радили куди сходити, що подивитися. Номер чистий, затишний. Краєвид з третього поверху номера дуже чудовий. Все близько і вокзал і ринок і магазини і банк. Нам дуже сподобалося. Приїдемо обов'язково ще....

• Відгук від 28 травня 2024

Дуже затишно, чисто і комфортно, але височенько))))
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Для мене не зручно було підійматись з центру пішки. Круті підйоми) саме за це зняла 1 бал.

Чисто, комфортно, дуже зручно на 1 поверсі кухня зі всіма приладдями, 2 поверх номер двокімнатний з балконом. Все нове і чисте! Постіль білосніжна! Во дворі зелень, гойдалки, мангал, столи, є чани. Дуже приємні господарі. Дякую за відпочинок! Це 10 із 10

• Відгук від 23 травня 2024

Буду радити знайомим 😉
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Дуже сподобався відпочинок! Хороші та приємні господарі! Чисто, охайно, неймовірно красивий вид з вікна 2 поверху. По зручності все влаштовує: посуд, електроприлади на кухні, телевізори з інтернетом ! Все є для комфортного перебування!

• Відгук від 14 травня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Відпочивали у травні. Дуже сподобалося. Чудові хозяєви, відвезли з вокзалу, потім привели на вокзал. Давали поради куди сходити. Дуже приємно було відпочивати. Неймовірно красивий краєвид, але до того краєвиду треба підніматися, тож до цього треба бути готовим. Мені все сподобалося, вже порадила своїм друзям.

• Відгук від 4 травня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Всім задоволені, відпочивали з сім'єю. Класний крайовид з вікна, чистота, порядність. Тепло як вдома. Дитина задоволена є територія побігати, гойдалка, собака❤️ пан Іван надав дитині велосипед дуже вдячні🫶 Територія для шашликів, чан, стоянка во дворі, посуд для приготування їжі. Дякуємо за такий прийом🫶 Рекомендуємо. Якщо з дітьми майте на увазі, височенький під'єм.

• Відгук від 29 квітня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Неймовірно привітні та добрі господарі! Чистота в будинку, шикарний краєвид з номера. Сам будинок дуже гарний всередині. Наче по бували у своєї рідні в гостях. Обовʼязково приїдемо ще

• Відгук від 13 квітня 2024

Ми в захваті від отриманих вражень.
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Будиночок прекрасний, але звукоізоляція бажає кращого.Хоча це ще залежить від того, хто проживатиме поруч.Нам повезло, бо пару днів відпочивали взагалі самі)

Бронювали помешкання на 4 доби з 9 квітня 2024 року. Коли добралися до міста,зателефонували і нас зустріли 🤗Дуже приємно! Господарі- прекрасні люди! Ми відчували себе,як вдома! Номер чистий.Постіль і рушники свіжі і чисті! У номері нічого зайвого, все необхідне і доглянуте! А краєвиди манять оселитися одразу на балконі! Вид на Маковицю, просто перевершив наші сподівання🥰Це те місце, звідки не хотілося їхати) Іван Іванович радив куди сходити, що відвідати і що побачити. Щиро дякуємо господарям за цю нелегку працю! Бажаємо здоров'я і сили!

• Відгук від 10 квітня 2024

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Якщо ви без авто, то підйом до котеджу пішки буде нелегким.

Були в Яремче вперше. Місце проживання виправдало всі сподівання. Велика кухня-вітальня з усим необхідним: холодильник, мікрохвильова піч, чайник, багато посуду. Сам номер був на третьому поверсі. Дві кімнати зі зручними ліжками, телевізором та неймовірними видами з балконів. Санвузол з душовою кабіною в номері, по три рушники на кожного. Господарі- привітні та чемні люди, дуже приємні у спілкуванні.

• Відгук від 7 квітня 2024

Все супер
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Гарний вид з вікна, дуже чисто , у дворі класні песики. Приємні власники, ми були з маленькою дитиною і приємно вразило що нас забрали з вокзалу та довезли прямо в помешкання )

• Відгук від 2 листопада 2023

Комфортний та корисний відпочинок.
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Відпочивали сім'єю у цьому котеджі з 27 жовтня. Господарі привітні люди, завжди цікавилися як у нас справи, та що потрібно. Дійсно, краєвиди з цього місця неймовірні,живописні. Усе цілком нас влаштувало, думаємо у майбутньому відвідати ще раз.

• Відгук від 21 жовтня 2023

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Дуже привітні і приємні господарі, затишний будинок, гарний і цікавий дизайн номерів, але в номер я б добавила стульчики.

• Відгук від 20 жовтня 2023

Комфорт, чистота, пейзаж, гостинність
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Так як ми були в неопалювальний сезон, то температура повітря в котеджі була достатньо прохолодною.

Ця відпустка була неперевершеною. Іван Іванович - це не просто господар, він і трансфер, і екскурсовод, і порадник, і наче рідня! Вид з номера - це мрія🔥 Просторі двокімнатні номери, кухня з усім необхідним, двір, де кожний знайде собі місце ( гойдалка, альтанки, чан) Наша сім'я отримала незабутні емоції і спогади у ці складні часи. Рекомендуємо!

• Відгук від 2 жовтня 2023

Комфортабельне проживання, яке приносить тільки щастя та задоволення!
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Глянс котедж став частиною нашого прекрасного відпочинку. Відчуття наче ти вдома. Господарі - це окрема любов! Такі привітні, щирі і мудрі люди. У будинку і на подвір'ї все продумано до дрібниць. Чистота, охайність, порядок. Вид із вікна просто заворожує погляд. Фото на сайті повністю відповідають дійсності. Якщо хочете отримати позитивні емоції, спокій, відчуття комфорту та краси, вам ОДНОЗНАЧНО СЮДИ. Відпочивали з дитиною. Немає жодної деталі, яка б нам могла не сподобатися. Все просто чудово! Щиро вдячна Анні Юріївні та Івану Івановичу за таке якісне проживання, за їхню працю, клопіт, любов. ЦЕ МІСЦЕ, В ЯКЕ ХОЧЕТЬСЯ ПОВЕРТАТИСЯ! 💖💖💖 РЕКОМЕНДУЮ!

• Відгук від 28 вересня 2023

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Погана шумоізоляція , було чути сусідів.

Дуже уважні та приємні господарі, все підскажуть, уточнять чи все в порядку . Сюди можна їхати заради виду з вікна , відкривається панорама на гори 😍 Чиста та свіжа білизна. Можна замовити чани, все в одному місці , дуже зручно)

• Відгук від 27 вересня 2023

Тепер не треба шукати помешкання у Карпатах. Питання з проживанням вирішено

Тривалість відпустки

Шикарне розташування, вид з номеру, зелена територія, всюди завжди порядок, затишно, облаштована зона барбекю, місце для авто, поруч уся необхідна інфраструктура (супермаркет, магазини, базар, кав'ярні, ресторан, нова пошта, АЗС), недалеко до річки з достатньою для купання глибиною.

• Відгук від 27 вересня 2023

Повернемося сюди ще обов’язково ☺️
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Дуже гарно , атмосферно, господарі дуже привітні , душевні люди. Відпочиваєш і тілом і душею. Ми всі разом дуже задоволені відпочинком!

• Відгук від 26 вересня 2023

Дуже все сподобалося

• Відгук від 26 вересня 2023

Все супер!
    • Номер класу люкс з 2 спальнями

Привіт з Дніпра! Дуже, дуже сподобався відпочинок! Краєвиди та люди захоплюють. Колоріт та гостинність вражає. Дуже привітні та доброзичливі господарі. Ніщо не відволікає від відпочинку, Затишно і спокійно. Щиро дякуємо господарям за гостинність . Рекомендую до проведення відпустки з сім'єю .

• Відгук від 22 вересня 2023

• Номер класу люкс з 2 спальнями

Господарі Анна Юріївна та Іван Іванович просто неймовірні люди, дуже приємні уважні та гостинні,таке відчуття ніби ти приїхав до своїх рідних! А вид із номерів на скелю слон це взагалі щось неймовірне!