3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Івано-Франківська область Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Хатки на пеньках Оцінка за відгуками: 4

“Сам номер сучасний і чистий, з окремим входом і маленьким балконом“

• Грибова хата Оцінка за відгуками: 10

“Чудові сніданки, гарна атмосфера, привітний персонал, мила кішечка яка може зайти до вас в гості :)“

• Panorama Karpat Оцінка за відгуками: 8

“Його розташування та дуже смачна кухня“

• Скарбівка Оцінка за відгуками: 4

“Розташування“

• Чорногора Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось ВСЕ! Я щиро вражена якістю обслуговування, комфортними умовами та привітністю власників! Рекомендую відвідати цей заклад! Зробила відеоогляд але неможу прикріпити тут, тому фото тільки околиць. Дякую !!!“

• Guesthouse U dida Viktora Оцінка за відгуками: 10

“Все добре)Привітні хазяї.При потребі будемо зупинятись тільки тут)“

• Sadyba Girske Povitria Оцінка за відгуками: 8

“Неймовірний вид з вікна і гарний будинок. Але через вікна було чути пташок зранку - ну дуже слабкі вікна. ЗАТЕ! Я побачила схід сонця і це було неймовірно, тож все до добра) В номері чисто, є настільна лампа, розетки, великий шкаф, комод, диванчик і велике ліжко з тумбою. Душ чистий, вода гаряча, мило, туал.бумага, два рушника на двох. Враховуючи ціну проживання - шикарно!“

• Shutka home spirit Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний та гарний господар. Все дуже чисто та з охайним та гарним ремонтом. Розташування дуже зручне:біля вокзалу, поруч є ринок та великий супермаркет. Вид на гори. У дворі приладдя для барбекю у вільному доступі, є декілька затишних бесідок, з двору та вікна відкривається шикарний вид на гори.“

• Гостинний Двір Ґруник Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже охайно,та по домашньому,є повноцінне ліжко для дитини! Всі зручності у номері. За проханням,та додатковій платі,нам приготували сніданок. Готує пані Поля дуууууже смачно!! Все сподобалось! І розташування просто супер!“

• Гостьовий Будинок Світлиця Оцінка за відгуками: 9

“все там де були, що відвідували“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Івано-Франківська область

на основі 33 285 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com