3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Ворохта: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі

8,8

8,6

• Відгук від 25 травня 2024

• Чотиримісний номер

Місце розташування. Ціна і якість відповідають дійсності. Рекомендую.

• Відгук від 13 травня 2024

Чудово!
    • Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Вже вдруге обираємо саме це помешкання. Все гарно,умови чудові, привітні господарі. Номери чисті,є все необхідне. На території є мангал і місце для відпочинку, все супер!

• Відгук від 11 травня 2024

Все дуже чудово.В номері є чайник,холодильник, обігрівач якщо холодно можна включити.
    • Двомісний номер з видом на гори

Подушки за надто дубові.А так все гуд

Рижий кіт😍

• Відгук від 19 квітня 2024

• Чотиримісний номер

Душ. Чи то тиск слабкий, чи то дуже великі отвори у "лійці" - але майже не було струї.

Місцерозташування - поруч залізнична станція, магазини, заклади харчування. Недорого. У номері холодильник та чайник. Гарний вай-фай.

• Відгук від 28 березня 2024

• Чотиримісний номер

Чудовий вид на гори, зручність, простора кімната

• Відгук від 10 березня 2024

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

На телевізорі працювало тільки декілька непопулярних каналів, решта були не налаштовані, хоч і Віасат.

Поруч зі станцією, але потяги не заважали. Зручне розташування. Заселили раніше часу без доплат. Привітний персонал. Просторі і теплі номери з усіма зручностями, було все необхідне. З вікон вид на гори. Є де приготувати їсти та простора їдальня з телевізором. В номерах вай фай ловив чудово.

• Відгук від 13 лютого 2024

• Будинок із 2 спальнями

Потрібно встановити нормальні замки на двері туалетів. Відремонтувати душову, що б вода одночасно не текла зі всіх лійок.

Хороше, чисте, просторе помешкання. Привітна господиня. Хороше розташування. Є подвір'я з місцем під паркування авто, мангалом і зоною відпочинку.

• Відгук від 15 січня 2024

Рекомендую
    • Сімейний номер із балконом

Нам дуже сподобався готель,та місце розташування.У номерах є все необхідне для проживання.Є кухня,зал,мангал,чани,сауна,тобто все для комфортного перебування на відпочинку.За чан,окрема вдячність,неймовірний релакс,а карпатський чай з натуральним медом оздоровить,та додасть гарного настрою надовго.Привітний персонал,який нас заселив зранку,та дозволив залишити речі до поїзда.У самому готелі все чисто,прибрано,доглянуто.Фото повністю відповідають реальності.З готеля відкривається красивий вид на гори,це дуже нас вразило.Рекомендуємо даний готель.Обовʼязково повернемось ще.

• Відгук від 13 січня 2024

Рекомендую іншим та повернусь туди ще
    • Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Через те, що готель дерев'яний дуже було чутно як хтось підіймається по сходах чи відкриває двері

Можна готувати самостійно на кухні, є весь потрбний посуд, цукор, сіль, чай. Також чисті комфортні номери, що дуже здивувало за таку ціну. Загальне враження на дуже високому рівні

• Відгук від 10 січня 2024

• Сімейний номер з видом на гори

Єдина проблема з якою стикнулись це те, що інколи був слабкий напір води в душі.

Чудове місце розташування, з нашого номера на 4 поверсі відкривався дивовижний краєвид на гори. Номер просторий, меблі зручні і все в достатній кількості. Готель розташований в пішій доступності від вокзалу. Зручності в готелі на найвищому рівні, є все що потрібно для комфортного відпочинку, працівники привітні і професійні. Дітям дуже сподобались чани, та й дорослим теж) Окреме дякую за раннє заселення) Обов'язково повернемось до Ворохти і Вашого чудового готелю♥️

• Відгук від 29 грудня 2023

😁😁😁
    • Сімейний номер з видом на гори

Не працює телебачення взагалі, поламані деталі в номері.

Чисто, наявність холодильника і чайника в номері, привітні власники

• Відгук від 29 грудня 2023

• Будинок із 2 спальнями

Маленька парковка

Теплі, комфортні номера. Все чисто. В номері є чайник, тапочки та рушники.Дуже приємний та чудовий персонал. Все чудово, дуже дякуємо за прекрасний відпочинок

• Відгук від 18 грудня 2023

Відсутність сніданків та вечері

• Відгук від 1 грудня 2023

Душова трохи неохайна

Місце, персонал

• Відгук від 10 листопада 2023

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Те, за чим я туди їхала, я там знайшла. Негативних відгуків не маю. Щиро вдячна і бажаю процвітання)

Заселили раніше без проблем, номер затишний і чистий. На території живе шикарний рижий котяра😻 Залізничний вокзал фактично через дорогу.

• Відгук від 31 жовтня 2023

Добре
    • Двомісний номер з видом на гори

Ми приїхали коли ще не було опалення. І я реально спала у флісці((( це не комфортно(((( особливо коли виходиш з душу

Люблю ворохту. Локація ок. Біля вокзалу зразу. Хто потягом то чудовий варіант

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Сімейний номер із балконом

Хотілося б щоб в номері була микрохвилівка,так як кухня знаходиться на першому поверсі і по сходам ходити дуже не зручно з тарілками. Ще б хотілося запитати про прибирання номерів,ми відпочивали тиждень.За тиждень ніхто не прибирав. Відпочивали в других готелях,було прибирання номера кожного дня. Дякую за розуміння!

Гарне розташування, близько до центру,гарний краєвид.Сам готель гарний,все зроблено з дерева.Персонал: Марія,що нас посиляла добра та чемна відповідала на всі наші питання.Дякуємо!

• Відгук від 24 жовтня 2023

• Двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на гори

Відсутність миючих засобів, жахлива якість води із неприємним ржавим запахом

Зручне розташування, піша доступність до цікавих місць і до вокзалу

• Відгук від 20 жовтня 2023

Добре
    • Чотиримісний номер

Не знаю чи це рахується за недолік, просто звикли якось, що коли приїзджали на західну Україну, нас зустрічали тепло. Хоча це було до війни, ця поїздка була першою за довгий час, бо обіцяли дитині, що взберемся на Говерлу. Цього разу теплих зустрічей не було. Здалось навіть що роздратували власницю, коли подзвонили вранці, що приїхали і спитали де лишити речі, поки не час заселення. З персоналом готелю бачились два рази, мимохідь спитати де номер і другий раз, коли віддала гроші за проживання. Розпитати як краще кудись, наприклад, добратись не було можливості. Ну і ціни зараз високі дуже.

Сподобалось, що місцерозташування прямо поруч з вокзалом. Було чисто. Були всі перелічені зручності, тапочки, рушнички. Дозволили лишити сумки, поки не настав час сідати на потяг.

• Відгук від 5 жовтня 2023

Варіант для переночувати і їхати далі.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Саме місце проживання має базові зручності. Але штора ледь трималась на двох гачках, шматок від радіатора лежав поруч. Після прийняття душу канава з водою трималася на місці аж до ранку (каналізація не працює зовсім). Наступного дня залишались у будиночку на 100грн дорожче, але він був на рівень вище по якості. Треба трішки привести до ладу то все. Але тим не менш. Дякую за можливість переночувати!

Дуже привітна пані нас зустріла і розповіла як куди поїхати, де поїсти, коли як підніматися на Говерлу тощо. Дякуємо за теплий прийом!

• Відгук від 3 жовтня 2023

Зручне перевірене місце
    • Двомісний номер з видом на гори

В міжсезоння ще не включили опалення. Ввечері в кімнаті було трохи зимно. Доволі круті сходи, враховуйте. Також зараз добудовують якесь приміщення внизу, може бути шумно. Ще якийсь дивний запах був у води в крані, в минулі рази того не помічав.

Вже не перший раз зупиняюсь в цьому готелі. Дуже зручне розташування поруч з вокзалом. Цього разу поселили на 4-му поверсі з космічним видом з вікна. Також дозволили виїхати пізніше. Дуже дякую. Схоже, з'явились чани, має бути цікавіше наступного разу :)

• Відгук від 2 жовтня 2023

рекомендую
    • Сімейний напівлюкс

Мало парковочних місць.

Одразу біля вокзалу. Одразу біля початку нашого туристичного маршруту в гори. Магазини ,кафе, таксі на відстані 200 метрів. Зрозумілий доїзд на автомобілі.

• Відгук від 2 жовтня 2023

Дуже сподобалось

Все добре

• Відгук від 28 вересня 2023

• Двомісний номер

Зручне розташування поряд із вокзалом, важливо для тих, хто подорожує потягом, але поїздів не чутно. Добре співвідношення ціна-якість. Можливість користуватися загальною кухнею та прати одяг - дуже зручно.