3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яремче: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про Садиба Гуцулка Ксеня

9,8

9,8

10,0

• Відгук від 28 травня 2024

Все сподобалось!

Дуже задоволені відпочинком у Гуцулці Ксені. Розташування садиби дуже зручне. В номері є все необхідне для комфортного перебування. Неймовірні привітні власники)) Дуже дякуємо за відпочинок!!

• Відгук від 2 травня 2024

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Садиба розташована дуже зручно. Все поруч: магазини, супермаркети, оглядові майданчики, кафе. Номер великий і теплий. Вид з балкону на гору Маковиця (на яку ми підіймалися). На території два мангали та альтанка. В Яремче дуже сподобалось.

• Відгук від 3 квітня 2024

Ідеальне розташування, якість перевищує вартість
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

В садибі великі вікна з яких відкривається чудовий краєвид! В номері є все необхідне. Прекрасне місцерозташування, ми пішки добирались до всіх визначних місць.

• Відгук від 26 лютого 2024

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Нам сподобалось все! Чудове місце для відпочинку з родиною. Ми були разом з донечкою 4-х років, вона спала на окремому ліжечку. В номері є все: посуд, чайник, фен, рушники, холодильник, маленький телевізор. Вид з вікон просто неймовірний! Дуже зручне ліжко, постіль чиста, гарна, спати було комфортно. До номеру окремий вхід, тож ми спокійно виходили й заходили коли хотіли. В номері є гаряча вода та дуже тепло. До центру пішки 7 хв. Ходили їсти в кафе "У Кароліни", просто в 1 хвилині від садиби. Ми в захваті, дитина не хотіла їхати додому =) Обов'язково приїдемо ще!

• Відгук від 24 лютого 2024

Повернусь сюди обовʼязково та буду радити іншим.
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Це просто моя думка що не вистачає якоїсь тумбочки. Також у кого чуже чуткий сон, то будуть проблемки бо недалеко залізнична колія. Але для нас це було не було проблемою.

Дуже чисто, посуд аж скрипів. Хазяїн Тарас просто чудовий, привітний, дуже тепло зустрів нас. Дозволили заїхати раніше та виїхати пізніше. У готелі було все необхідне, було дуже тепло, шикарний вид, дуже зручні ліжка, у ванній кімнаті чистота, ніякого грибка та плісняви не було, фен дуже чудовий, завжди була гаряча вода, були полотенця, зручне розташування ризеток, холодильник не шумів і нічого не заважало спати, є електрочайник. Дуже зручне розташування, все в пішій доступності, магазини, вокзал, гарні місця, місця де можна поїсти, навпроти чудове кафе у Кароліни з смачною кухнею та чудовими цінами. Був увесь необхідний посуд, вішаки, ложка для взуття, мило та папір. Класна постіль вишиванка, дуже гарна. На прохання замінили подушку на штучну, а також дали ще одну ковдру. Загалом дуже гарний будинок, дуже гарний ремонт. Все просто прекрасно!!!

• Відгук від 11 лютого 2024

Достойне помешкання в Яремче
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

із нюансів, які можна покращити; -потрібно замінити ніж із оранжевою рукояткою, дуже важко ним різати продукти; -не вистачало губки для миття посуду, який присутній в номері, хотілось лишити після себе чистий посуд, тому купували губку самостійно; -кімната опалюється однією чавунною батареєю, яка мала змінний температурний режим, тому ввечері в кімнаті було тепло, а через деякий час прохолодно; -напор води в душі малий, але достатній для того, щоб помитись, вода надто радикально або гаряча, або холодна (якщо на це можна було б вплинути - було б чудово, але не критично)

-потяг прибував близько 12 в Яремче, домовились про ранній заїзд, оскільки в цей день не було відвідувачів, які виселялись, в результаті вже о 13 приймали душ в помешканні, замість 15:00, за що окрема вдячність; -помешкання на 2-му поверсі дерев’яного помешкання, поруч із будинком господарів (не спричиняє дискомфорту), вхід по сходах, що дорівнює автономність в проживанні; -в кімнаті: —розташоване велике ліжко, на прохання замінили пірʼяні подушки на синтетичні, ковдра одна двоспальна, але була додаткова, матрас зручний, без нарікань; —є телевізор, працює від т2; холодильник, який не шумний вночі; вішалка для речей та додатково вішалки для одягу; є стіл та три табуретки; додаткове місце для сну у вигляді розкладного дивану; постіль зручна та попрана, без нарікань; —посуд, що важливо, а саме: 4 стакани, 4 чашки, виделки, ложки, чайні ложки, стопки, бокали, відкривачка для банок та ніж (його треба замінити), а також глибокі та мілкі тарілки, зубочистки; —презент від власників: чай та цукор з цукерками; -ванна: —душова кабіна зручна та вмістка; —туалет чистий, освіжувач повітря, туалетний папір, йоршик для туалету; —раковина чиста, є мило для рук та сортер для зубних щіток, дзеркало із світлом; —на 1 людину 2 рушники (для тіла та лиця/рук), випране, не пахне застарілим; —є чудовий потужний фен для волосся, що важливо; —ванна тепла, бо є електрична рушникосушка (полотенцесушитель), можна мінімально випрати речі і швидко висушити; -балкон: —має два стільці та стіл пластикові, зручно виходити і курити, якщо є така необхідність; —гарний вид із вікна на гори (близько залізничні колії ~100 м), але це не сильно впливає на сон, якщо ви живете в шумному місті і приїхали в це помешкання, іноді лякав шквальний вітер, але це вже погода, її не зміниш; —виселення о 11:00, вийшли о 11:10, залишили речі в номері, дякую господарям за можливість лишити речі до потягу (за коли десь ~14:00), загалом помешкання рекомендуємо!)

• Відгук від 17 січня 2024

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Прекрасне місце для відпочинку із сім'єю! Зручне розташування все поруч. Номер чистий та затишний. Є все для комфортного перебування! Привітні господарі. Сподобалося все. Обов'язково приїдемо ще!!!

• Відгук від 26 грудня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Чистий номер з видом на гори.

• Відгук від 18 грудня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Все добре, дуже чисто, посуд натертий, що доволі рідко можна зустріти, тому, рекомендую.

• Відгук від 13 грудня 2023

Все сподобалося

Чудове розташування Привітні господарі Чистота у номері Ранній заїзд

• Відгук від 25 листопада 2023

Близько к центру міста,доступно

• Відгук від 1 жовтня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Садиба повністю відповідає опису. Зручне розташування - близько ринок, магазини, кафе, дуже красиві гори напроти. Всюди: чисто, зручне, велике ліжко. Привітні господарі.

• Відгук від 17 серпня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Номер був чистенький, з окремою ванною кімнатою, що дуже зручно. Дуже приємні господарі. Зручне розташування садиби. Мені з сестрою все сподобалось.

• Відгук від 7 серпня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Все на відмінно,розташування супер,все поряд.Обов язково повернемось!😎

• Відгук від 23 липня 2023

Яремче залишилася в нашому серці.
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Житло близько до всіх локації та зручностей. Поруч базар, магазинчики та кафе. Господарі привітні. Номер чистий та має все необхідне. З балкону є гарний краєвид. дякуємо за гарний відпочинок.

• Відгук від 15 липня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Дуже затишний та чистий номер. Дуже привітні господарі та класні сусіди на першому поверсі. Розташування зручне, що все поруч знаходиться. Спати було дуже зручно на величезному ліжку. Дякуємо вам за гостинність ☀️☀️☀️

• Відгук від 2 червня 2023

Обовʼязково повернемось ще раз
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Дуже привітні господарі. Класне місце розташування, все близько: ринок, вокзал, вольєрне господарство, водоспад пробій, водоспад дівочі сльози. Дуже гарний вид з вікна, видно гори з усіх сторін.

• Відгук від 26 травня 2023

Ця садиба поки що найкраще місце, де ми були
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Не вистачало електроплити, але для неї треба було б і витяжку і інші кухонні зручності, а розміри садиби це не дозволяють. Але так навіть краще, щоб повністю відпочити від побуту вдома))

Відмінна атмосфера в номері, дуже сонячно, панорамне вікно на балкон, неймовірний краєвид з балкону. Чудові господарі садиби. Дуже сподобалося в Яремче, і співвідношення-ціна якість вражає. Садиба однозначно перевершила очікування!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 12 березня 2023

Враження від відпочинку в садибі позитивні!
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Все сподобалось, зауважень немає.

Відпочивали з родиною у березні 2023 року. Садиба Гуцулка Ксеня залишила тільки приємні враження. Будиночок затишний, чистий, гарний вид з балкону прямо на гори. Приємно, що не довелось чекати 14:00 години для заселення, зранку вже отримали повідомлення, що помешкання готове до нашого приїзду. Дуже зручне мізцерозташування, поруч магазини, ринок, ж/д вокзал, автобусна зупинка від якої можна поїхати до Буковелю, або до маршруту стежками Довбуша. Також неподалік від садиби центр, різноманітні кафе, у 5 хвилинах хотьби від садиби vip чани на березі річки, також є чани прямо напроти Гуцулки Ксені. До водоспаду Пробій 10 хвилин ходьби. Господиня дуже ввічлива. Номер повністю відповідав опису та фотографіям. Великі та зручні ліжка, телевізор, столові прибори, холодильник, та все необхідне було в наявності.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 8 березня 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Нас заселили раніше 14 годин. Чисто та тепло в номері. Номер був на 2 поверсі, краєвид чудовий. Дуже задоволені, приємні господарі. Однозначно рекомендую для проживання.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 11 лютого 2023

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Дуже зручне розташування. Поряд вся інфраструктура. Теплий і зручний номер навіть з сім'єю в чотирьох. Все дуже сподобалось. Рекомендую .

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 16 січня 2023

Чудово😊
    • Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Місце розташування чудове,не далеко від центру міста,до водоспаду 10хв.Помешкання чисте,охайне,є все необхідне для відпочинку .Дякуємо господарям за гостинність .

Дата проживання: Січень 2023

• Відгук від 9 грудня 2022

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

дуже сподобалось, чисто, затишно, тепло. але найголовніше це то, що дім Ксенії та Тараса має світло завжди😁 було дуже тепло, бо є тепла підлога і батареї, ми були з дітками, то для нас то будо супер)

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 23 листопада 2022

• Сімейний номер з окремою ванною кімнатою

Прекрасне місце для відпочинку. Дуже привітні господарі садиби, допомогли розібратися в місцевих маршрутах. В номерах стерильна чистота, все є для комфортного проживання, номер з балконом то взагалі любов, сказати що краєвид божественно гарний то нічого не сказати. Місце розташування садиби поруч з водоспадом і в вечері окреме задоволення слухати як шумить вода...також для гастро-туристів це ідеальне місце так як поруч знаходяться чудові місця де можна скуштувати місцеві страви за помірну ціну .....якщо ви шукаєте місце де можна відпочити і душею і тілом то вас точно сюди.

Дата проживання: Листопад 2022