3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яремче: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про САДИБА та ЧАН "NA PAGORBI"

9,8

9,8

9,9

10,0

• Відгук від 3 червня 2024

• Будинок з п'ятьма спальнями

Будинок відповідає фото, що у додатку. У помешканні затишно, ніби ти у себе вдома Дуже привітні господарі, які допоможуть вам та скоординують стосовно вашого відпочинку. Рекомендую всім та ще раз сама сюди завітаю

• Відгук від 14 травня 2024

Загальне враження дуже приємне.Власники -надзвичайно привітні люди,які завжди готові допомогти та порадити ,наприклад,мі

Все сподобалося!

Орендований будинок був дуже просторним ,з усіма необхідними зручностями(2 ванні кімнати,багато посуду,пральна машинка,холодильник,окрема вітальня з телевізором та великим обіднім столом,було чисто та охайно.

• Відгук від 9 травня 2024

• Сімейний номер із балконом

Все чудово. Все сподобалося. Власники дуже приємні люди. Ми задоволені. Обов'язково ще повернемося до вас

• Відгук від 5 травня 2024

Приїду ще!
    • Будинок із 3 спальнями

Все чудово, раджу для родин з дітьми, чудове місце розташування, тихо, спокійно, набагато краще ніж людний центр, є стоянка для автомобіля, чани в подвірʼї, релаксація, чай, та гарний настрій))) Все сподобалося, порядні господарі та приємні люди!

• Відгук від 28 квітня 2024

• Сімейний номер із балконом

В нашому номері не було кухні, але нам дозволили скористатися кухнею у сусідньому будинку Готель знаходиться далеко від центру, але маршрутки ходять, поруч зупинка. Готель знаходиться На Пагорбі 😅, дівчатам без хлопців важко буде залізти на гору Усі мінуси легко перекриваються плюсами.

Привітні господарі, шикарний вид з балкона на гори. Дуже сподобався чан та чайок який входить у вартість. Якщо потрібно випрати речі, не питання, власники і з цим допоможуть. Сподобалось все, дякуємо за відпочинок:)

• Відгук від 24 квітня 2024

Найкращий відпочинок
    • Сімейний номер із балконом

Сподобалось все! Привітні господарі, гарний номер, чисте подвір'я, є місце для парковки. В сусідньому н.п. Микуличин проводиться ярмарка кожної середи (про це нам розповів господар). Також там є гастрономія в Спарі та пивоварня. Навколо Яремче багато цікавих місць в горах. Наступного разу буду зупинятись тут знову.

• Відгук від 4 квітня 2024

• Будинок із 3 спальнями

Дуже гарні господарі , охайний та чистий будинок . Чан це окрема любов , дуже гарний вид на гори 😍😍😍

• Відгук від 2 квітня 2024

дуже задоволені!
    • Сімейний номер із балконом

в номері все чисто та комфортно, все що потрібно в номері є: чайник, мікрохвильова, холодильник, своя ванна кімната, дуже привітлива власниця😊 з номеру відкривається чудовий вид на гори, вам точно сподобається)

• Відгук від 22 лютого 2024

• Будинок із 3 спальнями

Чистий будинок, адекватна ціна... Власники привітні люди, з розумінням відносяться до всіх побажань... Відпочивали двома сім'ями 6 людей +1 собачка все було комфортно ніяких незручностей не відчули Чан ОГІНЬ Рекомендую...

• Відгук від 18 лютого 2024

• Будинок із 3 спальнями

Чудові та затишні апартаменти, все як на фото. Дуже приємні господарі зустріли. Швиденько заселили  і були постійно на звʼязку. Раджу вас, ви класні.Все було дуже чудово, в апартаментах усе зроблено для максимально комфортного перебування. І окремо подяка за чудовий чан та можливість приготування м'яса та риби... Всім задоволені! Рекомендую.!

• Відгук від 14 лютого 2024

• Сімейний номер із балконом

Відпочинок можна описати одним словом НЕЙМОВІРНО!!!!!! Територія,номер,вид з балкону,чан і карпатський чай зробили нашу відпустку незабутньою!!!! Дякуємо Вам!!!!!!

• Відгук від 4 лютого 2024

• Сімейний номер із балконом

Дуже сподобались умови проживання, все зручно та доступно. Гарний вид з вікна та шикарний чан з карпатським чаєм!

• Відгук від 31 січня 2024

• Сімейний номер із балконом

Все дуже сподобалось, дуже затишне та тихе місце з чудовим краєвидом, окрема подяка господарям , дуже привітні та добрі ))

• Відгук від 28 січня 2024

• Будинок з п'ятьма спальнями

Затишний будинок, чудові господарі. Місцерозташування супер! Відпочинок дуже сподобався.

• Відгук від 20 січня 2024

• Сімейний номер із балконом

Нам все дуже сподобалось,все дуже класно,все дуже чисто,дуже тепло,власники дуже приємні,з всім допоможуть,все підкажуть,від поїздки лише позитивним враженням 😍😍 Вид на гори в саме серденько 😍

• Відгук від 18 січня 2024

• Сімейний номер із балконом

Чудове живописне місце, чисто, є все необхідне. Дуже приємні власники, які розповіли, що можна відвідати протягом нашої короткої мандрівки

• Відгук від 8 січня 2024

Дуже ввічливі та приємні господарі. Був теплий та затишний прийом.Заселили відразу після приїзду, чекати не довелося. За
    • Сімейний номер із балконом

Якщо без машини,далеко від центру

Затишний будинок на околицях, далі від усіх, гарний вид на гори.

• Відгук від 7 січня 2024

Чудове перезавантаження!
    • Сімейний номер із балконом

Якихось речей, що не сподобалися - не було)

Дуже сподобалося розташування посеред гір біля річки. Надзвичайно приємні та чуйні власники, які продемонстрували номер, територію комплексу, його можливості, а також підказали місця куди можна сходити та, що робити. Сподобався чан на території комплексу. Номер був дуже охайний та чистий із усіма заявленими зручностями, великий за розміром. Ідеальне поєднання ціни та якості!

• Відгук від 26 грудня 2023

Супер
    • Сімейний номер із балконом

Все сподобалося ,було чудово.Ми подорожували на машині.Зупинялися на дві доби.Велика подяка господарям.Рекомендуємо придбати у них:вино, наливку, коньяк. А також заказати купання в чані. Ви не пошкодуєте.

• Відгук від 23 грудня 2023

• Сімейний номер із балконом

Дуже гарні апартаменти. Дякуємо господарям за комфорт, доброзичливість та лише позитивні враження. З балкону чарівний вид на гори. Чан, то взагалі родзинка відпочинку. Рекомендуємо кожному.

• Відгук від 3 грудня 2023

Одне з найкращих місць де доводилося нам побувати. Надзвичайно привітні, добрі та гостинні люди. Чан просто божественной
    • Сімейний номер із балконом

Дуже привітні власники, чисті номери, неймовірний чан, домашнє вино просто божественне

• Відгук від 27 листопада 2023

• Сімейний номер із балконом

Максимально гостинні і добрі люди, комфортні гарячі чани, смачний чай, затишний теплий номер із зручним ліжком, неймовірний краєвид з балкону

• Відгук від 20 листопада 2023

Перевершило сподівання
    • Сімейний номер із балконом

Неймовірне помешкання та надзвичайно дружні господарі! Без пребільшень це місце, куди хочеться повертатись. Чисто, тепло, комфортно, а краєвиди - то окремий сорт задоволення :)

• Відгук від 25 жовтня 2023

Загалом, готель вдало поєднує в собі комфорт і затишок, ідеально підходить для великих груп. Ми обов'язково повернем
    • Сімейний номер із балконом

Локація з неймовірним видом на гори, чистота як номерів так і території, великий дім в якому наша компанія з 10 чоловік без проблем розмістились. В будинку присутня повністю обладнана кухня, в номерах є набір посуду, чайник, телевізор. Чан знаходиться безпосередньо на території садиби. Гарно оформлений, особливо класно коли на вулиці дощ. Незабутнє враження.