3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яремче: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про Shutka home spirit

9,5

• Відгук від 14 червня 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже гарний дім та дуже приємні люди! Все було чудово ! Дякую!

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 30 травня 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже рада, що вирішили обрати саме цей варіант-він виявився краще навіть ніж сподівалися! Якість житла перевищує ціну! В домі все новеньке-чистеньке. Зручне нове двоспальне ліжко, власна ванна кімната, фен, праска, дошка для прасування, рушники, тапочки і т.д. На загальній кухні є весь посуд що потрібен! Приміщення для прийому їжі теж класне. Дуже сподобалось, що у дворі декілька мангалів, альтанок та гойдалок. Ввечері ніхто нікому не заважав насолоджуватися вечеряю і видом на гори. Розташування теж дуже файне. Ми приїхали потягом, все знаходиться у пішій доступності: вокзал, магазини, різні розваги(чани, квадроцикли), водоспад, ресторани. До Макдональдсу хвилин 15 пішки. Дякуємо Юрію, він дуже привітна людина і добрий господарь. Однозначно рекомендую!

• Відгук від 29 травня 2024

• Сімейний двомісний номер

Все супер. Приємний та ввічливий хазяїн. В дворику, в будинку та в номері комфортно та затишно - приємно проводити час. Дуже зручне розташування - подалі від шуму головної дороги та досить близько до основних локацій. Відпочинком в Shutka home spirit задоволений.

• Відгук від 26 травня 2024

Місце сили та релаксу!!!

Все сподобалось!!!

Дуже гарний готель! Гарна територія, близько до вокзалу та ринку. Велика загальна кухня , все є для приготування їжі Приємний господар!!! За свою ціну найкращій готель в Яремче!

• Відгук від 23 травня 2024

Це був просто найкращий відпочинок, дуже задоволені готелем, привітний господар. Розтвгування просто ідеальне, дуже близ

Неймовірно чисто і гарно

• Відгук від 21 травня 2024

Все прекрасно!
    • Сімейний двомісний номер

Дуже привітний та гарний господар. Все дуже чисто та з охайним та гарним ремонтом. Розташування дуже зручне:біля вокзалу, поруч є ринок та великий супермаркет. Вид на гори. У дворі приладдя для барбекю у вільному доступі, є декілька затишних бесідок, з двору та вікна відкривається шикарний вид на гори.

• Відгук від 20 травня 2024

Дуже сподобався готель, є все необхідне для відпочинку!
    • Сімейний двомісний номер

Гарне розташування, привітний господар, чудовий номер із зручним ліжком шафою купе та великою ванною кімнатою, витяжка гарно працює. Велика і зручна кухня з усім необхідним, затишний двір з альтанками для відпочинку а також декількома мангалами. В дворі неймовірно гарно співають пташки, на вулиці є гойдалка.

• Відгук від 2 травня 2024

Мінусів не має

Гарне помешкання, стильно, зручно. Затишна вуличка з ідеальним розташуванням. Спільна, чиста, зручна кухня - в якій є все необхідне, зелений красивий двір. Хороший власник. Щиро рекомендую

• Відгук від 1 травня 2024

Немає

Сподобалася все! Розташування супер, ніби 5 хв до центру , одночасно і трохи вгорі, тому гарний краєвид. Територія зелена , альтанки , мангали ,всім хватає . Є змога самим готувати , кухня дуже велика і красивий дизайн. Затишно , чисто , власник хороша людина , завжди допоможе , поцікавиться чи все влаштовує. Рекондуємо , не пожалкуєте

• Відгук від 28 квітня 2024

• Сімейний двомісний номер

Чомусь не змогли підключитись до вайфаю, тому був діджитал детокс)

+ Місцерозташування у центрі Яремче. У пішій доступності є магазинчики та ресторани + Гарний вид з вікна на гори + Простора парковка у дворі + Привітний господар + Свіжий ремонт в кімнаті та на кухні + Наявність усього необхідного для комфортного проживання, у тому числі можливість безоплатного користування мангалом та бесідками + Співвідношення ціна/якість повністю відповідає очікуванням і навіть перевершує))

• Відгук від 18 квітня 2024

• Сімейний двомісний номер

Трошки пахне в санузлі стічніми водами.

Дуже привітний господарь , допоміг дружині з валізами , все показав ,розказав і на всі питання і прохання відповідав . Дуже задоволені. Сподобалась що в них є кухня , це для нас дуже важливо було , є мангали, дрова і прилади для цього . Рекоминдасьйон.

• Відгук від 3 квітня 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже гостинно та затишно. Тут Вас зустрінуть як друга та зроблять ваш відпочинок незабутнім. Пане Юрій, дякую вам. Хочу відмітити зручне розташування та велику територію.Охайна кухня з потрібним посудом та технікою, мангальна зона, газони. Було відчуття, що ми приїхали в гості до родичів. Обов'язково повернемося. Дякую

• Відгук від 2 квітня 2024

Все сподобалось)

Дуже зручне розташування відносно жд станції. Чисто, багато місця і всередині і на подвір'ї, привітний господар, який завжди піде на зустріч та відповість на всі питання.

• Відгук від 26 березня 2024

Світла та чиста кімната, класне розташування (близько до залізниці) та чудовий вигляд на гори🏔️ Наш відпочинок був прекр
    • Сімейний двомісний номер

Чистота, зручність та комфорт, а ще великий плюс - це світла кімната❤️

• Відгук від 24 березня 2024

• Сімейний двомісний номер

По-перше ти прокидаєшся з прекрасним видом на гори, номер чудовий,все що потрібно для комфортного проживання теж є. Господарь просто чудово людина.

• Відгук від 23 березня 2024

Нам все дуже сподобалось.
    • Сімейний двомісний номер

Все супер,мені б же щоб смарт тв було,щоб коли дощик можна було дивитись ютуб,но це таке))

Все супер,поруч центр,мак,ресторани

• Відгук від 12 березня 2024

Все чудово

Такого не було

Сподобалося все: починаючи з доволі великого подвір‘я , де розташовані дві лавки-гойдалки, дві альтанки , є де пожарити шашлик, для діток є де погратися . Розташування дуже зручне, від залізничного вокзалу через перехід буквально 5 хв, проте поізди не заважали. Номер відповідав заявленому, ремонт новий, душова кабіна, все новеньке. На першому поверсі, кухня загального користування: 5 столів, два холодильника, електроплита, мікрохвильовка, всі необхідні приладдя, сковорідки, каструлі, посуд. Господарі підтримують чистоту всюди. Сніданок готувала собі сама, обід та вечеря в кафе Яремче. Поруч ринок, магазини, аптеки, супермаркет Таврія, де гарний вибір продуктів. Є також м-н « Галя балувана», з смачними напівфабрикатами. Відпочинок вдався, дякую Юрію за комфорт ! Процвітання вашій справі!

• Відгук від 8 березня 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже чудове місце, були 4 ночі, в номері і у всьому домі дуже чисто, центр всі магазини, кафе все знаходиться поруч йти не більше 5 хвилин, окреме дякую господарю дуже привітний і приємний в спілкуванні, якшо виникали якісь питання вирішувались дуже швидко, фото відповідають дійсності і навіть краще.

• Відгук від 6 березня 2024

Максимальний комфорт
    • Сімейний двомісний номер

Не було нічого, що б не сподобалося

Житло максимально комфортне, чисте та затишне, є все, що необхідно, і навіть більше! Місце розташування відмінне, близько до всього. Господар дуже привітний та порядний! В мене залишилися лише найприємніші враження про місце!

• Відгук від 2 березня 2024

Найкращий вибіра
    • Сімейний двомісний номер

Господар привітний ,є місце де можна залишити авто ,номер прекрасний ,якщо їдете в Яремче ,рекомендую залишитись тут ,є альтанки ,є де посмажити шашлики ,вечеруом посидіти ,велика кухня з всіма зручностями

• Відгук від 28 лютого 2024

Чудовий відпочинок! Приємний господар, чистота, комфорт
    • Сімейний двомісний номер

Чудове місцезнаходження, прекрасні краєвиди, чистота, всі фото відповідають дійсності. До вокзалу, магазинів, аптек, центру міста 5 хв.пішки. В номерах є душ, туалет, телевізор, праска, фен. На загальній кухні є все необхідне для приготування та зберігання їжі. У дворі - альтанки, мангали, гойдалки, дрова для шашлику. Власник житла чудова людина, який завжди йде назустріч. Тут так тихо, спокійно, по-домашньому, раджу для проживання)

• Відгук від 16 лютого 2024

Із задоволенням ще повернулися б сюди!
    • Сімейний двомісний номер

Привітне відношення господаря ! Гарний дизайн який відповідає фото на booking

• Відгук від 16 лютого 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже комфортно в номері, чистенько, гарний новий ремонт, за потреби можна прати речі і з нас і копійки не взяли за прання. Є мангальна зона, і не одна, з альтанками і гойдалками.Шикарний вид з вікна, так як готель знаходиться на підйомі. Зручне розташування: близько жд вокзал і вся потрібна інфраструктура. Дуже класний і привітний господар. Повернемось сюди обов'язково.

• Відгук від 29 січня 2024

• Сімейний двомісний номер

Дуже сподобалось проживання в готелі!! Все чисто ,гарно,дуже приємний господар! Є все необхідне! З радістю повернемося ще і ще раз!!