3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Буковель: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі

Сім зірок з пʼяти !!!

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 9 червня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Гарні та комфортні номери. Дуже круті сніданки

• Відгук від 8 червня 2024

• Люкс з балконом

Поруч ремонтні роботи, проте сильного дискомфорту не доставляли.

Номер з цікавим дизайном та насправді більший, ніж на фото, було чисто та затишно. Доброзичливий персонал.

• Відгук від 1 червня 2024

Дуже просторий та затишний номер, цікавий готель, смачна кухня, близьке розташування та привітний персонал.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Дуже комфортний готель в самісінькому центрі Буковелю. Чистий, дуже просторий номер на дві кімнати з кухнею та відокремленим місцем зі столом на 6 людей, з панорамними вікнами з видом на гори. Винаймали номер «Душа співає» 2 дорослих та двоє дітей+ тваринка.Дуже привітний персонал, по приїзду спитали чи потрібно щось для собаки, так як відпочивали з тваринкою. Смачні та різноманітні сніданки, десь біля 10 видів, приємно було отримати смаколики для собаки. Кухня в ресторані дуже смачна, а сам заклад має цікавий інтерєр. Так як ми відпочивали сім’єю і з твариною, близьке розташування готелю в центральній частині курорту дало нам змогу відвідати різні локації Буковелю, де не можна було з твариною, зручно що поруч і в будь який момент могли повернутись по собаку чи просто подивитись як вона.

• Відгук від 30 травня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

На щастя, такого не сталося. Садиба дійсно варта, щоб в ній побувати.

Грибова хата - неймовірно цікава автентична садиба. Мені сподобалось в ній все. І обслуговування, і гостинність, і смачна іжа. А номера чого тільки варті😄 а їх назви) Вже планую, коли я приїду сюди знов.

• Відгук від 21 травня 2024

• Люкс з балконом

Більше не солодких позицій на сніданок було б топ, замість трьох видів яєчні + більше картоплі в позиції "Картопляні кульки"

Чудові сніданки, гарна атмосфера, привітний персонал, мила кішечка яка може зайти до вас в гості :)

• Апартаменти із 3 спальнями

Неймовірна атмосфера, надзвичайно дружелюбний персонал, який відзивався на всі питання та побажання!Дуже чисто в номерах, є все необхідне!Дуже смачні і ситні сніданки на любий смак!Обов'язково завітаємо ще!Дякуємо за прекрасний відпочинок!

• Відгук від 20 травня 2024

Будемо повертатись не один раз!
    • Люкс

Було трошки дивно що кава у номері платна, але це не страшно:)

Дуже красиво, чисто. Кожен номер - індивідуальний дизайн і історія, є етнічні цікаві елементи які хочеться роздивлятись. До собак максимально лояльне відношення, запропонували і печиво, і тарілочки у номер. Ресторан і сніданки - неймовірно смачні, один із найсмачніших у Буковелі за 5 років відпочинку.

• Відгук від 13 травня 2024

Чисто, смачно та зручно.

Все сподобалось.

Сподобалось все: розташування, чуйність персоналу та чистота, смачні сніданки. Окремої уваги заслуговують борщ у хлібині та вареники з вишнями. Номера досить цікаві в оформлені. У нашій компанії були два іменинники, які отримали смачний презент від закладу. Однозначно рекомендую отель та ресторан для відвідування!

• Відгук від 7 травня 2024

Чистота, калоріт

• Відгук від 2 травня 2024

• Люкс

Хотіла би порадити деякі покращення в номер (ми зупинилися в номері "Ткач Богач"): 1) не вистачало в шафі вішаків для довгого одягу (точніше, більшого простору, щоб одяг вміщався повністю) 2) дуже хотілося б на балконі низький стілець чи крісло замість високих стільців, щоб можна було розслабитися і дивитися на гори 3) не вистачало якогось невеликого столика, за яким можна писати. Є зручні тумби, але вони дуже важкі - особливо не переміщалися.

Чудовий досвід перебування в "Грибовій хаті"! Величезний гарний номер, чудовий вибір смачних сніданків, стильний дизайн. Особлива подяка адміністрації готелю за готовність допомогти :)

• Відгук від 25 квітня 2024

• Люкс з балконом

У нас залишились тільки позитивні враження від проживання в цьому готелі, все сподобалося, гарний номер в етно-стилі, в номері було чисто та комфортно, вид з балкону на гори, сніданки були супер, а також в ресторані дуже смачні блюда, приємний персонал готелю та ресторану. Окреме дякую за подарунки від адміністрації з приводу нашої річниці весілля, нам було дуже приємно)

• Відгук від 22 квітня 2024

Точно варто відвідати

Все було чудово

Дизайн і краєвид, сніданки , атмосфера

• Відгук від 21 квітня 2024

Для сімʼї площа номера просто чудова, а також розташування
    • Апартаменти з 1 спальнею

Були у квітні … єдине що засмутило це будівельні роботи сусідніх готелів

Ціна якість поза конкуренцією, також окремий лайк за площу номера … для сімʼї знайти номер в 68 м це просто джек пот… а ще і сніданки входять у вартість це супер

• Відгук від 11 квітня 2024

чудово)
    • Люкс з балконом

Тимчасове: поруч ремонт, тому буває шумно. Іноді складалося враження, що робітники кидаються один в одного дровами)

Розташування близько до 1 паркінгу, смачні сніданки, сучасні стильні номери. Дякую, що пішли назустріч із специфічним часом заселення і виселення.

• Відгук від 8 квітня 2024

Ціна-місцероташування 🔥

Сам номер трохи застарий

Місцерозташування

• Відгук від 3 квітня 2024

• Люкс

поріг у ванну кімнату був не в рівень з коридором і збивали ноги всі, це єдине що можа вдосконалити, все інше найкраще ніж будь де

номер, еїжа - просто на фантастичному рівні!

• Відгук від 27 березня 2024

• Дворівневі апартаменти

дуже комфортне ,просторе приміщення ,все є для життя

• Відгук від 25 березня 2024

Прекрасний номер з дуже смачними сніданками) Ми ще повернемось)
    • Апартаменти з 2 спальнями

Не було такого, що не сподобалось.

Номер з 2 спальнями був чудовий. Великий, гарний, з чудовим видом на гори. Було все необхідне для проживання. Сподобалося відношення до песиків. Йому теж принесли все необхідне.

• Відгук від 23 березня 2024

• Апартаменти із 3 спальнями

Насправді не знайшли нічого, що не сподобалось :)

Апартаменти, які перевершили наші очікування - ми дійсно не знайшли нічого, що нам не сподобалось за 3 ночі перебування! Надзвичайно привітний персонал, все справно працювало! Але, що не менш важливо - надзвичайно цікавий інтер'єр з безліччю цікавих дрібничок, все дуже продумано і створює круту атмосферу! Апартаменти двоповерхові, з величезною зоною "кухня-вітальня" та столом з видом на перший підйомник. На кухні є додатково 2 дивани, що зручно ввечері для великої компанії, все для самостійного приготування їжі (плита, кастрюлі/сковорідки), холодильник, а також дрібнички типу чай/цукор. Також є камін із зоною відпочинку біля каміну. У апартаментах дві окремі ванні кімнати з душовими кабінами, є шампунь/гель для душу/косметичні набори та 2 фени. Спальня на першому поверсі має 2 окремі ліжка, засклену зону балкону, де розташований додатковий диван, а також вихід на величезний відкритий балкон. На другому поверсі розташовані 2 спальні із двоспальними зручними ліжками. В апартаментах надаються тапочки та брендовані рушники і халати, що приємно :) В цілому дуже тепло і затишно. Сніданки - на вибір із меню, нам дуже сподобались, великі порції (ситно) і надзвичайна подача! Також на прохання нам надали безоплатно у користування мангал та решітки і розпалили його на обумовлений час. Щира рекомендація готелю і подяка персоналу, сподіваємось ще до вас повернутись!

• Відгук від 16 березня 2024

• Апартаменти із 3 спальнями

Нема світла на сходах , не комфортно сходити в темряві

Просторо та чисто , персонал привітний Були з маленькою дитиною, нам надали манеж для малюка . Вразило що на прохання приготувати сніданок для дитини , нам надали безліч варіацій ) Дякуємо

• Відгук від 15 березня 2024

Враження хороші, але на сніданки хочеться поїхати в інше місце. Наступного разу так і робитимемо.
    • Люкс

Сніданки до 10:00, і якщо ти не закінчуєш до 10:00, до тебе підходять офіціанти (зазвичай це були дівчата саме) і повідомляють, що сніданок закінчився. Тобто фактично тебе виганяють. Це досить непристойно і не відповідає рівню готелю. У мене таке вперше було в досвіді.

Чудовий номер, чистий, сучасний при цьому з тематичним карпатським дизайном. Смачні страви в ресторані.

• Відгук від 12 березня 2024

мені сподобалось ! дуже привітний персонал ! і смаколики для улюбленця, такого не зустрічала ні де !
    • З домашньою твариною
    • Люкс з балконом

відсутність засобів для чищення взуття в номерах! відсутність безкоштовної кави в номері ! а тільки за додаткову плату !

сніданки чудові, смачні ! вистачає наїстися, дуже смачні! привітливий персонал! Приїхала раніше, засили без питання раніше ! номер туже атмосферний ! Вид із номеру ! балкон крутий ! можно сидіти і отримувати насолоду !