3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яблуниця: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі

8,5

7,8

• Відгук від 3 червня 2024

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Басейн. Природа. Види з вікна. Привітний персонал.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 23 травня 2024

Прекрасний краєвид

• Відгук від 21 травня 2024

Пані Галина дуже привітна жіночка, пані Анна неймовірно смачно готує, обслуговування на вищому рівні

Шумоізоляція

Його розташування та дуже смачна кухня

• Відгук від 19 травня 2024

• Стандартний двомісний номер

Після грози не у всіх номерах працювали телевізори. Але це не зіпсувало наш відпочинок.

Місце розташування чудове.персонал привітний , в номерах є усі зручності. Ідеальне місце для сімейного відпочинку,або в компанії друзів.

• Відгук від 13 травня 2024

• Стандартний двомісний номер

супер розташування,привітний персонал,дуже смачна кухня

• Відгук від 24 квітня 2024

Затишний готель з видом на гори і приємним персоналом
    • Стандартний двомісний номер

- Важко дістатись готелю без машини, і майже немає що робити у самому селі - У номері не дуже чисто і не було ніяких засобів для гігієни, окрім мила для рук. Чай чи каву потрібно замовляти у ресторані, безкоштовного у номері не було, хоча горнятка поставили. Душем важко користуватись, і він протікав назовні - Порції їжі були занадто великі. Ми їли через силу або залишали половину страви. На жаль, одного разу у курці були зубочистки, за які нас не попередили, моя мама випадково вкусила одну (слава богу, не сильно), а в мене вона розламалась і доводилось витягати по шматкам. Також знайшла волосся у цій же курці. Все буває, ми розуміємо, але вибачення, знижка на обід або інша компенсація від готелю була б доречною, проте нічого з цього не було запропоновано. Загальне враження мінуси не зіпсували, але треба брати до уваги. Приїхали б ще!

Чудовий готель із затишним номером, приємний персонал, який допоможе з усіма питаннями і дуже смачна їжа. Вигляд з тераси готелю на гори просто неймовірний. У сезон було б ще краще.

• Відгук від 9 лютого 2024

• Стандартний чотиримісний номер

Шумоізоляція.

Краєвиди на гори. Ввічливий персонал. Влітку тут були, є басейн - це взагалі супер.

• Відгук від 7 січня 2024

Добре , але могло бути краще
    • Стандартний двомісний номер

Вана кімната ( душевна кабінка маленька + дверні зламані ) , пліснява і відсутність чайника

Розміщення

• Відгук від 3 січня 2024

• Сімейний номер економ-класу

Розташування та краєвиди ❤️

• Відгук від 3 січня 2024

Розмір 4хмістного номеру

Співвідношення ціна якість. Чистота

• Відгук від 16 грудня 2023

Відчуття приємні ! Все неважливе - коли така краса навколо! Цей готель має великий плюс в місцерозположені!
    • Стандартний чотиримісний номер

1.Не працював телевізор , на запит підключити канали прийшов чоловік , але нічого не зміг зробити , другий раз звернулись така сама історія , адміністратор сказала , що замінити треба адаптер. Ми особисто почали лазити в ютюбі і знайшли відео там де розповідається про підключення спутнікового адаптера і побачили , що просто не вистачає ще одного провода для підключення ТВ - висновок зробили , що, або робили вигляд , що хочуть підключити , але не виходить , або просто телевізором не прийнято користуватись і замилюють людям очі )Після двох спроб більше не просили ) телевізор не найважливіший критерій , але якщо він вказаний при перегляді номеру , то має бути ! Ввечері не вистачало ) 2. Чайник по запросу- закіп’ятили водичку- віддали 3. На деякі забруднення в номері, порваний матрац та інші невеликі недоліки не звертали уваги, так як ціна була дешева, (ми попади в міжсезон), але ціни влітку набагато дорожчі , і платити за такі умови - треба подумати 🤔

Місце чудове , вид з вікна , природа просто клас! Двір чудовий, мангал, альтанки! Зручне ліжко, чудовий диван, чиста постіль , асфальтована дорога до готелю! В номері є холодильник і гаряча вода на постійній основі. Загалом приємні відчуття від готелю!

• Відгук від 11 грудня 2023

Оптимально, економно- ціна якість
    • Стандартний двомісний номер

Шумоізодяція нуль, попалися громкі сусіди, не давали уснути до 2,-3 ночі.

В принципі на свої гроші все достойно, телевізор не працював, але тепло і чисто. Кухня в готелі. Парковка, чудовий вай фай.

• Відгук від 2 грудня 2023

Теплий затишний номер.
    • Напівлюкс

Все норм, але якщо замінять ковролін буде як в Бурдж Аль Араб.

Номер дуже теплий та сухий. Для мене це дуже важливо. Кровать у спальні зручна та велика. Санузел маленький, але для ціх грошей норм. все працюе.

• Відгук від 29 листопада 2023

• Напівлюкс

Шлях до кімнати на масандрому поверсі до якої не дуже зручно добиратися з валізами та дітьми.

Місцерозташування

• Відгук від 19 листопада 2023

• Стандартний двомісний номер

Ванна не в немері, а на коридорі немає мила, шампунів - стандартних засобів гігієни, які зазвичай є в інших готелях

• Відгук від 13 листопада 2023

• Шале з 3 спальнями

Є багато дрібниць, які портять ідеальну картинку даного готелю: відсутність будь-яких тумбочок, вішачків та шафок в кімнатах. Весь одяг наваляний на підлозі, не розкласти, не розвісити. Дуже незручно.... Недостатня кількість туалетного паперу, відсутність шампуню та будь якої полички в душовій кабінці. Поламані декілька ролетів на вікнах-дверях. Шум та невелике світло від роботи кондиціонера вночі (обігрів верхніх кімнат в будиночку від кондиціонера, нижніх від теплої підлоги) Пошарпані ущільнювачі шафи-купе у прихожі, дрібничка, але через це двері буксують і їх приходиться шарпати(. Кухня хоч і є, але не призначена для приготування їжі, максимум розігріти в мікрохвильовці. Глибокі миски також відсутні. Ну і шум від будівництва в долині, особливо коли ти на балконі, трохи є. Несуттєво, але ідеальну картинку псує...

Краєвид - він прекрасний! Місце тихе та затишне, зручно добиратися. Чисто та тепло в номерах. Привітний персонал та смачна кухня. Наявність великого балкону з мангалом та столиком.

• Відгук від 22 жовтня 2023

Не виявлено)

Краєвиди шикарні. І з вікна номера, і на території. Хоч і не сезон, але на прохання- відкривали басейн. Працівнику Петру окрема подяка - допомагав у приготуванні м'яса на мангалі.

• Відгук від 9 жовтня 2023

• Шале з 2 спальнями

Неподалік було активне будівництво. Було чутно гул техніки, але це сильно дошкуляло)

Дуже просторий та світлий будинок. Чудова ванна кімната. Неймовірний вид з вікон. Є басейн поряд з будинком. Смачна домашня кухня на території. Сніданки дуже сподобалися

• Відгук від 24 вересня 2023

• Сімейний номер економ-класу

При бронюванні було чітко вказана кількість дорослих і дітей ,також вік дітей. Букінг запропонував сімейний номер. При поселенні виявилось , що даний номер не вміщає усіх людей. Адміністрації потрібно налагодити умови бронювання в букінгу, або попереджати гостей про такі моменти завчасно. Сніданок не рекомендую.

Гарна територія , гарний краєвид. Співвідношення ціни та якості за номер 👍

• Відгук від 17 вересня 2023

Краєвид,адміністратор.

• Відгук від 13 вересня 2023

• Стандартний двомісний номер

Дуже погана шумоізоляція, було відмінно чутно чим займаються люди в сусідньому номері

Зручне розміщення, гарний та зручний басейн.

• Відгук від 11 вересня 2023

• Люкс з балконом

Дуже привітний та приємний персонал! Хороше місце розташування та прекрасні краєвиди.

• Відгук від 9 вересня 2023

• Тримісний номер "Комфорт" з душем

Відсутність балкону. Погана шумоізоляція. Зранку дуже в номерах шумно, а я любитель поспати довше. Але це швидше претензія до відпочиваючих в сусідніх номерах , які могли б себе вести культурніше.

Неймовірні краєвиди як із номера так із подвір'я. Смачна кухня на території готелю. Ціни помірні. Ввічливий персонал. Вночі ідеальна тишина. Свіжий ремонт в номері. Ванна кімната гарна. Миючись в душі можна спостерігати вид на гори. До готелю асфальтований пологий зручний заїзд. Є паркомісця.Думаю, що при можливості повернулася б сюди.

• Відгук від 8 вересня 2023

• Напівлюкс

На мансардному поверсі без кондиціонера або вентилятора вночі дуже душно.

Чудовий басейн. Вид на гори неперевершений! Чуйні працівники.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: