3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,1

8,6

• Відгук від 28 квітня 2024

• Стандартний двомісний номер

Зовні все виглядало чудово, але в середину я не потрапив, бо готель був зачинений, 😁 тож я ночував в іншому готелі, поруч.

• Відгук від 22 квітня 2024

Відгук доброзичливого мандрівника.)
    • Стандартний двомісний номер

Все сподобалося! Тільки погода трохи підвела..)

Дуже красивий вид з готелю. Чуйний, доброзичливий персонал. Смачна кухня в ресторані і швидке якісне обслуговування.

• Відгук від 22 квітня 2024

• Чотиримісний номер класу люкс

Фен Valera, який вимикається після декількох хвилин безперервної роботи, після чого потрібно чекати, доки він знову увімкнеться. Висушити двом дівчинам довге волосся - процедура на півранку.

Локація, персонал, панорамний вид, чистота, теплий номер, ловля форелі.

• Відгук від 30 березня 2024

Такого немає

Ввічливий персонал, смачні сніданки

• Відгук від 26 березня 2024

Важко відповісти

Розташування, ловля форелі, кухня, персонал

• Відгук від 7 березня 2024

• Чотиримісний загальний номер (гуртожиткового типу) для осіб обох статей

Затишне місце, привітний персонал та дужеее смачна кухня

• Відгук від 7 березня 2024

• Загальний номер (гуртожиткового типу) змішаного типу

Привітний персонал, смачна їжа

• Відгук від 3 березня 2024

• Чотиримісний номер класу люкс

Сподобалось відношення персоналу. Розташування готелю, якщо для катання на гірках ідеальне. Номер прибирали кожного дня. Харчування в ресторані сподобалось.

• Відгук від 1 березня 2024

Дуже гарно, АЛЕ....
    • Стандартний тримісний номер

Готель знаходится на горі. Декілька походів на парковку за речами і у вас гарний кроссфіт. Дуже і дуже тихі сусіди за готелем (хто відпочиватиме той пойме). Не дуже приємний запах ковраліну. Немає куди викидувати сміття. Потрібен невеликий ремонт. Загалом гарно, але по дріб'язках не дотягує до 3-х зірок. Чан для вас міняти не будуть, якщо ваечері замовили, то майте на увазі, що там вже відпочивали до вас декілька компаній. Замовили з хвойним екстрактом (що є у інстаграм), а зробили з липою. Не розбираюся у чанах, але склалося враження, що насипали закарпатський чай просто. Чан та каміння слизькі. У приміщення ресторану можуть заходити хатні тварини (кішка) з вулиці, що не дуже резонує з прийманням їжі та чистотою. Тварини можуть застрибнути на стіл, стул, підвіконня. Тварин люблю, але ще більше люблю спокійно поїсти. На ранок скатерини у ресторані не чисті після вечері. Присутні плями, та залишки їжі. Мангальна зона не пристосована для використання. Будьте готові додатково попросити кочергу та дмухалку для вогнища (кочергу не дочекався). На питання чи є вугілля або дрова сказили що все є. По приїзду з'ясувалося що вугілля немає, є тільки зелена деревина, яка не горить, а просто тліє і димить. Online Pay послуги тільки на рецепції, ішне тільки незручні перекази на катру. Створіть будь-ласка QR коди для зручної оплати. Имхо

Гарний готель. Поряд знаходиться гірка PolianSki. Гарний краєвид відкривається з вікна номеру. У кожному номері є балкон, де можна спокійно провести вечір. Гарне меню у ресторані, смачні сніданки та домашнє вино. Можна замовити чан, баню, массажні процедури (5+), або альтанку з мангалом. У номері загалом чисто. Але ковралін не дуже гарно прибираний (його реально складно прибирати) та має специфічний запах. Якщо приїхати покатати на гірці з хлопцями, щоб кинути кістки, то саме те що треба. Туалет, постіль, посуд чисті. Є міні холодильник, який не холодить. Безкоштовна джерельна вода, та поляна квасова, що дуже приємно. Також є струмок, невеличке озеро з рибкою, де можна порибалити. Створює гарний природний вайб під час відпочинку. Персонал приємний та намагається дбати про клієнта. Дуже стараються створити враження гарного готелю і це правда. Але є деякі проблеми з комунікацією між персоналом, коли проходить ранкова зміна персоналу на рецепції та ресторані. Є знижка на скіпас, якщо відпочиваєте тут. Є гральна зона у ресторані. Але не зовсім відокремлена. Діти сприймають ресторан за гральний майданчик, іграшки можуть бути розкидані по ресторану. Батькам збирати іграшки, а відпочиваючим не дуже комфортно вечеряти у дитячому садку. Рекомендую до відпочинку компанії хлопців. Для покатися, випити, попаритися у бані і лягти спати підходить. Лакшері відпочинку тут не знайдете.

• Відгук від 31 січня 2024

• Стандартний двомісний номер

чудовий вибір сніданків. Привітний персонал. Будь-яка проблема чи заитання вирішувалось ввічливо і завжди на користь клієнта. Дуже задоволений. Територія чудова і відмінне місце розташування. Рекомендую

• Відгук від 25 січня 2024

• Стандартний двомісний номер

Шампунь та мило розраховані тільки на першу добу. Далі треба своє мати. Це не зручно

• Відгук від 22 грудня 2023

Все чудово, і готель, і персонал. Рекомендую для відпочинку!

Такого немає

Дуже гарне місце с чудовим краєвидом. Доброзичливий персонал та смачна кухня.

• Відгук від 24 листопада 2023

Дякую персоналу за ввічливість за допомогу в будь яких питаннях .За чистоту.
    • Бюджетний номер з двома окремими ліжками

Сніданки та загалом кухня

Персонал та чистота🥹

• Відгук від 3 листопада 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Снідонок гарний, все сподобалось. Сніданок був о 8.30, для мене це було пізно, так як збірався виїхати раніше. Дуже вдячний адміністратору Юліані, вона попросила дівчат на кухні і сніданок зробили на півгодини раніше. Всім дякую!

• Відгук від 25 вересня 2023

• Стандартний тримісний номер

Неймовірні краєвиди,смачна їжа,комфорт у номері,і хоча нам довелося виїхати раніше,ми обов'язково завітаємо сюди ще.

• Відгук від 11 вересня 2023

• Чотиримісний загальний номер (гуртожиткового типу) для осіб обох статей

Все супер! Чисто, комфортно, спокійно.

• Відгук від 31 серпня 2023

Кухня - 5 Персонал - 5 Розміщення - 5

• Відгук від 28 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Трохи голосно грала музика, але це вже індивідуально.

Чудове місце! Персонал дуже ввічливий. Номера сучасні і просторі. Сніданок смачний. Є де погуляти , красива територія і басейн, а також ставки з фореллю. Заселили раніше, дуже вдячна!

• Відгук від 17 серпня 2023

• Апартаменти з 1 спальнею

Місцями брудна постіль, не працював жоден із басейнів (під час від'їзду очистили). Це в більшості перекрило плюси відпочинку (

Гарна територія, привітний персонал, усе потрібне в одному місці. Адміністрація швидко вирішувала всі питання, тихий і спокійний простір для відпочинку. Обслуговування відбувалося "в притик", до останньої хвилини, завжди йшли назустріч. Також є красиві альтанки, у яких можна відпочивати

• Відгук від 14 липня 2023

• Стандартний тримісний номер

У нас був тримісний номер,просторий, гарний вид з балкону. Все чисто, постіль біла, зручні ліжка, холодильник працював, вода гаряча, холодна. Зручно, що мінеральна вода є в готелі. Персонал привітний, кухня смачна👍.Все сподобалося.Забули рюкзак в номері, дівчатка з рецепції відразу зателефонували і повідомили. Дякуємо!

• Відгук від 27 травня 2023

Гарний готель
    • Бюджетний номер з двома окремими ліжками

Немає

Дуже гарне місце

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 24 квітня 2023

• Стандартний двомісний номер

Деякі меблі в нлмері слідувало б оновити, але нічого кретичного.

Дуже привітнтй персонал, вразив воєю щирістю та відкритістю у вирішенні будь яких питань, особливо вдячні барменші Валентині - допомогла з вирішенгям всіх питань😊

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 22 квітня 2023

Двояке відчуття, начебто все добре та чогось не вистачило
    • Стандартний тримісний номер

Відсутність дитячого майданчика взагалі поблизу, дитячий куточок це з десяток іграшок та столик в кутку ресторана Спа послуги та інші послуги ви отримаєте якщо вам пощастить та будете постійно нагадувати що ви щось хотіли

Смачна їжа, доступні ціни, спокійно та тихо, гарний вид, форелева рибалка з приготуванням того що ви вловили, ресторан на першому поверсі дуже зручно

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 6 березня 2023

• Стандартний двомісний номер

Якість їжі та обслуговування у ресторані готелю звлишає бажати кращого - довго обслуговують, їжа, на суб'єктивну думку, абсолютно звичайна. Цікаве місце розташування - прямо біля цвинтаря🙂в описах це не вказано, утім, вікна нашого номера виходили на інший бік, тож навність небіжчиків у сусідах не відчувалася)

Затишний готель, хороші номери. В готелі необмежений доступ до мінеральної води.

Дата проживання: Грудень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: