3. Закарпаття: відгуки про готелі

8,8

5,0

• Відгук від 14 червня 2024

• Номер Делюкс

Привітний персонал, адекватні ціни на кухню, наявність безкоштовних басейнів, холодильник в апартаментах, фен

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 30 вересня 2023

• Номер Делюкс

Нестабільний WiFi, шумний холодильник в номері. Холодна підлога (хто подорожує без капців, варто це врахувати). Капці в номері не надають.

Мало не єдиний готель, який працював в несезон. В готелі працювало своє кафе, тому можна було харчуватися повністю на місці. Господарі - привітні. Басейни працювали, щоранку їх чистили. Безкоштовно надали додаткові рушники. У ванній кімнаті були базові рідке мило та гель для душу.

• Відгук від 19 вересня 2023

В загальному все було чудово, єдине побажання поміняти матраси. тоді і відгуки будуть набагато кращі.
    • Тримісний номер Делюкс

Погані матраси в яких відчувається кожна металева пружина.

Великі, чисті басейни, вихід з номера до басейну, привітний персонал, смачна кухня і можливість самому готувати їжу.

• Тримісний номер Делюкс

Дуже класне місце, гарний інтер'єр, приємна атмосфера, хороши власники... Ми з дівчатами отримали масу задоволення і гарно відпочили!

• Тримісний номер Делюкс

Рекомндуємо всім, хто хоче затишно і комфортно відпочити. Велика подяка власникам і персоналу за гарне і щире ставлення до гостей!

• Відгук від 16 вересня 2023

Всім рекомендую!

• Відгук від 15 вересня 2023

• Номер Делюкс

Нам дуже сподобався готель! Чудові номери, гарне розташування у місті. Прекрасний та ввічливий персонал готелю. Дуже смачно та ситно смакує.

• Відгук від 12 вересня 2023

В цілому,все сподобалось)
    • Номер Делюкс

Не вистачає маленьких нюансів, в номері не має стаканів(потрібно просити), води(хоча б спочатку), чайника у нас не було, не має капців, у номері плитка холодна босими ходити, треба мати свої змінні від басейну бо номери не прибирають, сміття теж ніхто не забирає з туалету, трохи застара сантехніка у санвузлі, це все нюанси, але в більшості готелів за таку ціну все це роблять, тому трохи ціна якість не співпадає. В меню нам не вистачило закарпатських страв, дерунів з грибами наприклад)

Персонал чудовий, вони справляють гарне враження про місце. На прохання завжди реагували. Майте на увазі, якщо їдете без машини, то це останній готель, магазини трохи далекувато, хвилин 15-20 пішки. Але є плюс в тому що він далеко від центру, тут дуже тихо, бо більшість готелів біля доріг де навіть вночі шумно, а тут дуже тихо, нам сподобалось. Самі басейни далеко від дороги, не як в більшості готелів прям біля дороги за парканом. Басейни чисті, саму територію добре прибирають. На задньому дворі є альтанки, вони дають все мангал, сітку або шампури, ніж якщо потрібно, з вас тільки мʼясо та вугілля)тому можна харчуватися і самому.

• Відгук від 8 вересня 2023

• Номер Делюкс

Температура води у басейнах не відповідає задекларованим на сайті, в номерах не прибирається. Далеко від цивілізації

Наявність басейнів і великої кількості лежаків

• Відгук від 6 вересня 2023

• Номер Делюкс

Немає прибирання щодня та немає заміни рушників

Готель один з найкращих в Солотвино. Чисто, персонал привітний. Потрібно мати з собою дрова і продукти на гриль, так як є місце для барбекю. Кухня смачна, та порції дуже малі, тому раджу мати з собою продукти та перекуси. Холодильник в номері є. Готельний рекомендую, бо сама б ще раз туди повернулася 😊

• Відгук від 2 вересня 2023

Концепція готелю цікава, але поки що він не відповідає заявленій ціні.
    • Номер Делюкс

Організація простору створює певний дискомфорт: немає візуального відокремлення балкону відповідно до кімнат, вихід до басейнів повз столики в кафе або терасу гостей першого поверху. Лише один рушник на особу, відсутній рушник для басейну. Двері в номер неможливо поставити на провітрювання, тому треба тримати їх або відкритими, або закритими. На дверях лише штори, що не створює затишку.

дуже привітний і уважний персонал, непогана концепція готелю

• Відгук від 2 вересня 2023

Всім рекомендую!

Шикарно відпочили, атмосфера 👍🏻

Романтичне місце, Тихе місце, Можна з дітьми і Чудова ціна
    • Номер Делюкс

Трішки забагато людей з дітьми, але це нам не заважало!

База відпочинку чудова претензій немаю. В Солотвино даний готель вважається мажорським на фоні сусідніх. Басейни чистять кожен день, я не дам збрехати. Коли було потрібно посуд, то не відмовили. Готель виправдовуює свої гроші. В кафе ціни нормальні, переважно смачно. Велика парковка. Багато альтанок, мангали, дрова можна купити і дають шампури. Для дітей невеликий батут і гірка. Є кухня на якій можна готувати самим. Солоний басейн теплий, джакузі ще тепліше. Прісний дитячий теплий, великий прохолодний. Багато лежаків і парасольок від сонця. Загалом враження чудові.

• Номер Делюкс

В нашому номері був холодильник телевізор, кондиціонер, санвузол, фен, чайник, величезна красива кровать, диванчик, який розкладається, дозволили підселити дівчинку 12 років без доплати. Ще шкаф з вішалками. Усе нове красиве й якісне. Було рідке мило в ванній кімнаті, теж новеньке. Безпека На території спокійно можуть гуляти дітки самостійно, навколо паркан та тиха місцевість. Персонал пильно дивиться за порядком. Особливості готелю Розкішне місце, Гарні краєвиди, Тихе місце, Можна з дітьми, Чудова ціна і Розвинуті технології!

• Номер Делюкс

Дуже сподобалось відпочивати в цих гарних та чемних людей, дуже люб'язно відносяться , завжди допоможуть та підкажуть все що вам потрібно .

• Відгук від 25 серпня 2023

1 день поплавати в басейнах і переночувати було круто. Але дуже шумно, я люблю більш спокійні місця.
    • Тримісний номер Делюкс

Був трохи бруднуватий номер. Нема вікна - тільки вхідні двері. Погана шумоізоляція, всіх чути.

Дуже класні басейни. В цілому дизайн сучасний, охайний. Зустріли мене серед ночі. Порадили таксі. Кава смачна, персонал дуже привітний.

• Відгук від 20 серпня 2023

• Тримісний номер Делюкс

Нам дуже сподобався готель Лотус! Чудові номери, гарне розташування! Прекрасний та ввічливий персонал готелю. Дуже смачно та ситно смакує .

• Відгук від 19 серпня 2023

• Номер Делюкс

Поруч із готелем нічого цікавого немає, тільки інші готелі але це не вплинуло на наш відпочинок!

Номери чисті, ліжка зручні, басейн з підігрівом, тому дітей не витягти з води) Окрема вдячність кухні - у вас ДУЖЕ смачно + ціни приємні!

• Відгук від 19 серпня 2023

Кухня дуже смачна все дуже супер рекомендую наступного разу тільки сюди буду їхати

Все супер!!!

• Відгук від 17 серпня 2023

• Номер Делюкс

Дуже гарний готель, дуже приємні господарі, персонал хороший і приємний.Великі чисті басейни як для діток так і для дорослих .,ми відпочивали із сімʼєю та з родиною! Всім дуже все сподобалося, особливо діти у захваті... Смачна їжа, доступні ціни, альтанки з мангалами для самостійного приготування їжі. Ми ще обовʼязково приїдемо!!! Рекомендую!!!

• Відгук від 15 серпня 2023

• Номер Делюкс

Відпочивали з донькою у вихідні дні. Дуже раді, що є таке чудове місце для відпочинку!

• Відгук від 10 серпня 2023

• Тримісний номер Делюкс

Це чудове місце для спокійного, сімейного відпочинку з дітьми. Дуже привітні та приємні господарі. Нам сподобалося. Якщо відпочивати в Солотвино - то лише Лотус!

• Відгук від 9 серпня 2023

• Тримісний номер Делюкс

Одні з найбільших басейнів, особливо великий дитячий басейн. Будучи на інших базах діти віком 3 роки постійно лізли у великий басейн так як місця в дитячому басейні мало. А тут дітки постійно були там і нікуди їм не хотілося їхати! Рекомендую 👍🏻

• Відгук від 9 серпня 2023

• Номер Делюкс

Чудове та тихе місце відпочинку в порівнянні з іншими готелями (центральної частини міста) Прекрасні здорові басейни які завжди чисті! Дуже смачні блюда на кухні, після активного відпочинку- купання дуже смачно зʼїдаються)))) Також можна впевнено сказати чому саме тут чудово? ... так як багато місцевих і ідуть саме сюди відпочивати. Велика вдячність ввічливості персоналу готелю Lotus та особливо його господарям)