3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,5

9,3

10,0

• Відгук від 18 червня 2024

Ідеально для літнього відпочину в горах
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Було мало часу, хотілось залишитись ще.

Номер готелю був світлий, просторий та дуже зручний. Вікно з балконом виходять на гори, видно Говерлу та Петрос. Захоплючі пейзажі. Інтер'єр оформлений зі смаком, створює враження домашнього затишку. Лішка зручні - висипалися як діти. Тихо - не чути сусідів, навіть з дитиною. Персонал готелю – дуже привітні, уважні, чуйні. Обслужили на найвищому рівні. Харчування: чудовий вибір домашніх страв. Сніданок - м'ясо, салат, гарнір + чай з домашньою випічкою +нарізка ковбаса з сиром та маслом. Вечеря - перше, друге і компот :) Все дуже смачно. На обід робили замовлення по меню - дуже дешево у порвіняні з іншими ресторанами та кафешкати на Драгобраті. У готелі є сауна та чан, а також на території готелю є затишна альтанка для пікніків та барбекю. Користались обома - дуже класно. Рекомендую цей готель всім, хто шукає ідеальний літній відпочинок у горах.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 7 червня 2024

Пречудовий готель для відпочинку
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Номери готелю просторі, чисті та дуже затишні. Інтер'єр мініміаістичний, є все що нам було потрібно. Якось тут душевно, відчувається тепло та комфорт. Ліжка зручні, чудовий сон, особливо після активного дня в горах. Персонал готелю дуже привітний та професійний. Всі наші запити виконувалися швидко та з посмішкою. Особливо варто відзначити уважність та бажання зробити наше перебування приємним. Кухня готелю пропонує страви домашньої української кухні, але є і веганське меню. Жінці дуже сподобались - вегетаріанські, а мені бограч та борщ. Таких я ще не їв, вах. Особливо сподобалися своя, свіжа випічка з ранковою запашною кавою. О, а ще релакс в Чані, но дуже великому

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 28 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Сніданок без вибору, кава слабенька

Гостинні власники, є гаряча вода (але доводиться почекати, поки протече спочатку)

• Відгук від 9 травня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Окреме дякуємо пані Наталі, все було супер! Чан - окрема частина казки!!!

• Відгук від 2 травня 2024

Загалом, готель відповідає всім заявленим специфікаціям. Чисто. Зручно. Смачно! Дуже класні краєвиди
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

матрац в номері прям жахливо скрипучий :((

Класне розташування в пішій доступності до Чайки, та трошки осторонь галасливого центру. Прекрасні сніданки й вечері — 10 з 10. Чуйний персонал, що приходить на допомогу та гнучко реагує на запити гостей.

• Відгук від 7 березня 2024

Дуже файно!
    • Двомісний номер Делюкс з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

На телевізорі тільки безкоштовні супутникові канали: немає спортивних та фільмових. Було дуже тепло в номері.

Харчування було добре, дуже смачна домашня кухня, можна брати як комплексні сніданки та вечері, так і замовляти по меню. Є багато вегетаріанських блюд. В порівнянні з іншими закладами харчування - дешево. Номер чистий, охайний, є все що треба. Був добрий Wi_Fi, великий телевізор. Привітний персонал, все розказали, порадили де що є. Інтелігентне середовище, таке враження що гостей підбирають :) Дуже приємно бути в колі однодумців. Псів, котів не є (я алегрик) для мене це супер. Внизу настільний теніс, сауна, а на вулиці великий чан. Були в Чані - оцінка 12+, в сауну не ходили.

• Відгук від 5 березня 2024

Все чудово, приїдемо ще!
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Напевно те, що задуже тепло. Ми більше любимо прохолоду. Для нас 22 градуса забагато.

Дуже смачно - домашня кухня, великі порції, веганські і вегетаріаські страви - теж неймовірні, Номера не маленькі, все чисто, зручно. Є все необхідне - рушники, мило, шампунь, фен. Вай-фай працює в номері. Швидкість пристойна. Ліжка зручні - великі. Шикарні види з вікна - всюди видно гори. Зручно що свої сауна та чан. Ми прямо в халатиках до них і з них ходили. Чан дуже великий, десь напевно на чоловік 8 точно. Сама сауна теж велика на дві родини спокійно, парілка для 4-ох гуд. До підйомника метрів 200 - зручно що з траси до готеля можна на сноуборді приїхати. Взагалі локація ідеальна - близько до трас, ретраків, а головне що тихо (не має гоца, гоца, гопцаца) - сон як у дитини і нічого не смердить.

• Відгук від 19 лютого 2024

Періодично вдень вимикається опалення

Чистий готель, гарний вид на гори, приємний персонал. Загальне враження дуже приємне

• Відгук від 31 січня 2024

Дякую Оселі Драгобрат за шикарний відпочинок
    • Сімейний номер Делюкс

Прекрасний персонал, дуже смачна кухня, чисті та теплі номери, гаряча вода, шикарний вид з балкону, неймовірної краси світанки та ще одна любов - ЧАН з видом на ліс. Були у захваті та отримали море вражень! Чудове місце для відпочинку. Рекомендую!

• Відгук від 16 січня 2024

Хороше розташування і приємний персонал, але є проблеми із прибиранням в номері
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

За 8 ночей проживання не було жодного прибирання в номері, не міняли постіль і ні разу не виносили сміття. Звукоізоляції немає, чутно сусідів та всі рухи в коридорі.

Дуже привітний персонал, своя їдальня, де дуже смачно готували, хороше розташування, до крісельного підйомника 3-5 хв пішки. Зимою в принципі досить тепло в номерах.

• Відгук від 2 січня 2024

• Двомісний номер Делюкс з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками

Дуже сподобалося перебування в готелі «Оселя» . Місцезнаходження його дійсно недалеко від підйомника . Чисті номери , чудовий краєвид з балкону в номері . Сніданки смачні та різноманітні . Господарі та персонал привітні і дуже приємні люди . Відчували себе , як вдома . Обовʼязково повернемося ще . Дякуємо за гостинність .

• Відгук від 22 грудня 2023

Обов'язково приїдемо ще!
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дуже затишно, тепло, ліжка зручні, вода - гаряча, кухня - смачна, кава - ароматна! Є покат скітурного та фрірайдного спорчдження. Були влітку, були взимку - дуже сподобалося! Справжня Оселя!

• Відгук від 17 жовтня 2023

Одне з найкращих місць, де зупинялась кілька останніх років
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

- маленькі душові кабіни, душ треба приймати обережно, щоб не вдарятися ліктями в стінки; - маю побажання до власників: трохи яскравіше освітлення в кімнатах + укомплектуйте, будь-ласка, кімнати (ті, в яких є балкон) стільцями, а не табуретами: влітку, маючи в кімнаті балкон, так хочеться на ньому посидіти і подивитися на гори(!), але ж на табуреті довго не всидиш )))

Найкраще місце розташування як для пішохідних туристів - серед наближчих будинків до гір. Прості, але завжди смачні сніданки та вечері. Чудове ставлення до гостей. В номері, та і взагалі в готелі, чисто. Окремий (величезний) плюс - наявність у вільному доступі чайника: в будь-який час можна зробити собі чай або залити чай в термос і піти в гори на цілий день, маючи чим запивати бутерброди )))

• Відгук від 27 серпня 2023

Залишилися дуже задоволені, багато нових вражень та незабутніх моментів.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Хотілося більше розваг та басейн.

Сніданки та вечері повноцінні та смачні. В номері дуже чисто та охайно. Вид з вікна вражає. Хороше місце для відпочинку.

• Відгук від 25 серпня 2023

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Була влітку. Дуже гарне місце розташування, власник дуже класний. Хороший Інтернет, це прямо вау. Кухня проста, смачна. Можна трішки додати закарпатських страв. Повне перезавантаження й краса навколо.

• Відгук від 22 серпня 2023

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Надзвичайно все сподобалося 😊 Адміністрація зустріла нас дуже привітно і гостинно, персонал добрий, ввічливий та приємний, з радістю все вам розкажуть, покажуть та допоможуть. Страви дуже смачні, різні та достатні порції, тут окрема повага кухарю ♥️ Готель знаходиться біля витягу 'Карпатська Чайка', відпочинок видався дуже спокійний та затишний. Також, була можливість пограти в настільний теніс. Біля готелю є зелена галявина з качелькою та м'якими пуфами, тож можна насолодитись чудовими краєвидами після вечері. Задоволені відпочинком в цьому готелі і плануємо приїхати сюди ще)) Моя оцінка 11/10

• Відгук від 20 липня 2023

Були мало часу і в номері тільки спали тому насолоджувались оточенням і водо дійсно неймовірно красиве

Все хорошо

Номера затишні, вид з вікна дуже красивий

• Відгук від 11 липня 2023

Якщо будемо ще в Драгобраті, то в Оселі!
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Взагалі - супер! Виникли деякі незручності з номером. Після звернення до керівництва, одразу надали інший, більш кращій номер. Дуже вдячні! Їжа чудова, врахували всі наші побажання!

• Відгук від 15 квітня 2023

⛷️

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 28 лютого 2023

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Дуже затишне і гостинне місце. Привітний та чуйний персонал. Дякуємо за турботу, смачні сніданки та вечері, і чудовий відпочинок!

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 22 лютого 2022

Хороше місце длязимового відпочинку
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

З мінусів дуже спекотно, це точно краще ніж холод, але вночі було душновато. Ще було б добре замінити подушки, бо на тих, що були у нас, наповнювач розвалився на шматочки і спати було дуже незручно.

Комфортне місце. Приїхали раніше, але нам пішли на зустріч і заселили з самого ранку. В готелі чисто, персонал привітний. У спільному доступі є чайник та кулер. Можна пішки дойти до підйомників Карпатська чайка та Оаза. Ліжко зі зручним матрасом. Готують добре, але не традиційну карпатську кухню, тож ми частково харчувалися в ресторанчиках поряд. Якщо ще будемо в Драгобраті, з радістю зупинимося.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 31 січня 2022

Все прекрасно, готель однозначно рекомендую!
    • Сімейний номер Делюкс

все чудово! номер був затишний, чистий, нові білі рушники, дуже тепло, бо гарно топили 2 батареї. у душі сильний напір, вода гаряча. мило, гель для душу. неймовірно добра та відкрита хазяйка, все розкаже, покаже, з будь яким питанням допоможе. ходили в чан на території, 700 грн / година, що досить дешево. нас було 4 особи, але при бажанні може влізти і більше людей) ідеальна локація поміж всіх підйомників. до чайки – хвилин 5, до оази – хвилин 10, до вершини Карпат – 15. Кухня простенька, але ситна і смачна. Якщо хочеться чогось ресторанного, можно піти у Пік, який прямо навропти.

Дата проживання: Січень 2022

• Відгук від 23 січня 2022

Чудово відпочили, є лижний прокат в готелі і в сусідньому (Пік), за хорошими цінами. З вершини карпат можна з‘їхати до г

Нічого

Розташування, персонал, зручності, чистота