3. Закарпаття: відгуки про готелі

9,5

9,1

• Відгук від 11 червня 2024

• Шале

Чудовий будинок! Ми були великою компанією. Дуже все зручно для всіх. Хозяюшка надзвичайно приємна і турботлива людина. Допомогала з усіма питаннями. Очикування і реальність виправдані на всі 100%

• Відгук від 9 лютого 2024

В такі місця хочеться повертатися
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Можна було б додати окреме місце для сушки лижних черевиків.

Дуже сподобалось розташування, зручно як для відпочинку так і для усамітнення . Балкон з прекрасним видом та шум потічка дуже заспокоюють. Є можливість замовити як сніданки так в вечері. Було дуже смачно. Зручні номери з просторою ванною кімнатою. Гостинно зустріли власники, дуже приємні в комунікації

• Відгук від 18 листопада 2023

Мені все сподобалося. Неодмінно приїду ще раз

Все сподобалося

Мої очікування були перевершені. В мене було враження наче я приїхала до друзів на дачу - дуже затишно! При заїзді мене змогли поселити раніше. В номері велике, зручне ліжко, чиста і приємна постіль. Ванна кімната в мене була за межами номеру, але це були сусідні двері, тому все ок. Ванна кімната також дуже чиста, надають рушники білі-білесенькі. В номері тепло. Кожного ранку я замовляла сніданок, куштувала сирники, вареники і пельмені, все було дуууже смачне. Окремо хочу відзначити пані Анну, дуже приємна, гостинна, турбується, щоб перебування було максимально комфортним. Сам будинок знаходиться в мальовничому місці, в метрі-двох від будинку тече річка, приємний вид з балкону, де розміщені зручні дерев'яні стільці і столик. Від будинку до водоспада Шипіт хвилин 5 йти, також недалеко до туристичного центру Пилипця, де сувенірні магазинчики, підйомник (але поки не працював). Перед тим як їхати, я телефонувала господарям і мені підказали номер телефону водія, який довіз з Воловця. Тому я залишилася більш ніж задоволена.

• Відгук від 24 жовтня 2023

Гарно і чисто, поруч з водоспадом Шипіт
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Дуже чисто, зручне ліжко, шикарний балкон з шумом річечки поруч. Господиня неймовірно гостинна і радо допомагала із вирішенням різноманітних питань.

• Відгук від 23 жовтня 2023

Чудове місце для ретриту

Гостинність господарів будинку)

• Відгук від 26 серпня 2023

• Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Виїзд до 11:00 год. Відсутність одноразових тапочок. Ванна кімната нашого номера була не в номері, а на коридорі.

Інтер'єр, розташування, чистота, відношення персоналу.

• Відгук від 24 серпня 2023

Господарка Анна - прекраса цього готелю
    • Двомісний номер Делюкс з душем

Чистота, комфортна обстановка та чудове розташування

• Відгук від 19 серпня 2023

Все чудово, все сподобалось

Такого немає

Гарний будиночок, чудовий інтерʼєр! приємна господиня Аня, яка дуже смачно готує сніданки) все чисто, біла постіль і рушники. В нас була невеличка кімната, але тільки тому, що на момент бронювання інших вільних не було. А так інші кімнати більш просторі. Близько до водоспаду шипіт, дуже сподобалося вечеряти на подвірʼї, під шум річки)

• Відгук від 15 серпня 2023

• Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Відпочивали з сім'єю на початку серпня!Розташування готелю в стороні від дороги, під горою та закритий деревами!Все було просто супер,чистота в номерах,затишно,поруч шум річки,є все необхідне для барбекю!До водоспаду Шипіт 5 хвилин пішки.

• Відгук від 14 серпня 2023

Я залишився всім більш ніж задоволений.
    • Сімейний номер з ванною кімнатою

Готель знаходиться відразу біля водоспаду і це дуже зручно, бо можна швидко дійти. Сніданок смачний і зручно, що завжди можна домовитись, що саме хотіли би їсти, плюс сніданок готували не виключно в зазначений час, а по факту прокидання, що дуже зручно, коли ти на відпчинку.

• Відгук від 5 серпня 2023

• Сімейний номер з ванною кімнатою

Місце розташування, чистота номера, нова сантехніка, балкон і гірна річка під вікнами. Для когось може бути заголосно, але мені сподобалось (білий шум).

• Відгук від 29 липня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Все гарно чисто, зручно та смачно) можна самому собі, щось приготувати на кухні, або замовити.

• Відгук від 21 липня 2023

10 з 10
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Чудова локація, гарні номери, ввічливий і дуже дбайливий персонал. Бездоганно смачні сирники <3 10 з 10 Шепіт води та мелодія гір під яку приємно спати. Дякую за можливість виспатися після безсонних київських ночей

• Відгук від 4 червня 2023

чудово )
    • Двомісний номер Делюкс з душем

місце і персонал чудове, відчуваєш що приїхав до друзів в гості. Продуманий та зручний дизайн приміщень. Особлива подяка господині за турботу та смачну кухню.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 16 травня 2023

• Двомісний номер Делюкс з душем

Шале дуже сподобалось, видно що вклади душу в будівлю. Розташування, умови все ідеально. п.Ані окреме дякую за сніданки, смачну їжу і цілющий карпатський чай. Дуже рекомендуємо!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 7 листопада 2022

Затишно, тепло, по гірському свіжо
    • Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Загалом ідея будинку така. Або знімати цілий будинок великою компанією, тоді власники не живуть з нами. Або знімати номер і тоді власники живуть із вами. Проблеми у власниках немає, але в інших кімнатах теж можуть бути люди і шумоізоляція між кімнатами там не дуже. В момент, коли ми були в будинку, там нікого не було, але загалом треба це враховувати і розуміти які у вас цілі відпочинку і що ви очікуєте.

Дуже затишна хатинка із стильним ремонтом без традиційного гірського стилю із вагоночкою, лебедями з коліс, штучними квітами та парканом синього кольору. Все зі смаком, від кімнат, душу, вітальні до дрібниць на кухні, посуду. Вид з балкону на річку. Це найнеймовірніший момент цього будинку. Пити каву/чай під шум річки - чудово! За додаткову плату 100-120 грн можна замовити сніданок (смачний). Люди приємні, живуть на першому поверсі в будинку; у якому загалом 3 поверхи. Чисто і тепло. Підігрів підлоги у ванні і теплі батареї, які можна регулювати самому - просто вав. Дуже близько до водоспаду Шипіт та підйомника. Це величезний плюс, якщо подорож без машини, бо не треба через все село йти.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 13 жовтня 2022

Закарпатська казка
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Занадто швидко плине час))))

Сподобалось абсолютно все. Персонал, відношення, місцерозташування - топ! Під вікном тече струмок від водоспаду Шипіт, наче у казці. До водоспаду кілька хвилин пішої прогулянки. Навіть дощі не зіпсували враження, навіть додали романтики :)

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 20 вересня 2022

шукали сучасне, чисте, просторе , затишне, нове приміщення. в цьому місті краса природи та сучасний комфорт. Ще дуже при

такого не було

дуже чисте, красиве, сучасне, просторе, затишне помешкання

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 13 вересня 2022

Дуже добре місце для відпочинку
    • Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Надзвичайно гарний гостьовий будиночок. Дуже сподобалось усе. І місце розташування (5 хв. пішки до водоспаду Шипіт, 20 хв. пішки до підйомника на гору Гимбу), і привітність та гостинність хостів. Сам будиночок та кімната напрочуд гарні та зручні. Новий ремонт, все працює як треба. Нова та охайна ванна кімната та зручне ліжко. Красивий балкончик з неймовірно живописним видом на гори там струмок. Готують дуже смачні сніданки з місцевих натуральних продуктів. Інтернет працював добре. Також можна ходити у гори. Класне місце для відпочинку!

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 27 серпня 2022

Ідеальне шале

Все сподобалося 💁🏼‍♀️

1. Шале має ідеальне розташування; 2. Сучасний, стильний ремонт; 3. Номер з балконом - просто казка; 4. Медитативний шум струмка за вікном; 5. Дуже класні господарі; 6. Дуже смачна їжа (сирники - бомба) 7. Поряд водоспад Шипіт (йти десь 5-7 хв)

• Відгук від 26 серпня 2022

• Сімейний номер з ванною кімнатою

Готель перевершив наші очікування: доброзичливий персонал, прекрасний номер, смачні сніданки. Дякуємо за чудовий відпочинок.

• Відгук від 14 серпня 2022

• Двомісний номер Делюкс з душем

У номері не вистачало маленького столика. Але це більше побажання, аніж негатив.

Ми в захваті від відпочинку у цих апартаментах! Дуже крута локація. Водоспад Шипіт буквально чути з вікна номеру. Тихо та спокійно. Анна - надзвичайно приємна господиня, яка готує супер смачні сніданки! Смачніше, ніж у місцевих ресторанах. Середня ціна - 100-200 грн. У номері було дуже чисто та затишно. Інтер’єр - дуже стильний. Враження залишились тільки позитивні. Дякуємо!

• Відгук від 11 серпня 2022

Неймовірне місце для відпочинку в горах !!
    • Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Той момент, коли немає що додати! Можливо - оси на балконі, але це природа )) До того ж господарі одразу попередили що стараються виправити цей момент, просто щоб відпочиваючі були обережними )

Дуже задоволена проживанням у цих апартаментах! Приємні господарі, прекрасне розташування поряд водоспаду Шипіт і гори Гимба з підйомником. На кухні є всі зручності для приготування їжі! Всі відпочиваючі почувають себе як вдома, бо все комфортно і приємно! Є парковка поряд будинку. На вулиці садові меблі, де можна обрати в залежності від погоди - вечеряти в гостинній за великим столом, на вулиці біля будинку або ж на балконі в номері. Сучасний дизайн і комфортні номери. Ми мали номер зі спільним душем на декілька номерів. Але це ніяк не завадило комфортному відпочинку! Тут можна і відпочити і попрацювати. Були у захваті від відпочинку і залишились ще на одну добу ). Дім, куди хочеться повернутись ще не один раз !!

• Відгук від 20 січня 2022

Найкращий готель у Пилипці: розташування, чистота, затишок
    • Двомісний номер з окремою ванною за його межами

Жодних зауважень та нарікань, все чудово!

Ідеальне місце для відпочинку в горах та найкраще в Пилипці з усього, що бачили. Стильний дизайн, затишні та чисті номери, смачні сніданки та дуже привітні господарі. Страшенно задоволені абсолютно всім, та обов‘язково будемо повертатись сюди знову.

Дата проживання: Грудень 2021

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: