3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Яремче: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі

6,9

• Відгук від 14 червня 2024

Усе сподобалось

• Відгук від 6 червня 2024

Будемо радити друзям і приїдемо ще)
    • Напівлюкс

Сніданок дуже смачний, пані Наталя постаралась, готувала на час який ми говорили, все сподобалось. Розташування шикарне, поруч водоспад, сувенірний ринок і Гедзьо Парк.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 23 травня 2024

• Напівлюкс

Я обирала заклад саме з басейном , але він не працював. Не був готовий до використання.

В самому помешканні все сподобалось , сніданки замовляли кожного ранку , все було дуже смачно.

• Відгук від 4 травня 2024

Казково
    • Люкс з балконом

В номері немає гелю для душа, та всіляких інших дрібниць до яких звикли в готелях. Із посуду тільки невеликі чашки, немає склянок. Не були раніше в Яремче, порівнюємо із отелями у Києві, Львові, Вінниці і тд.

Чудовий сад, зручний номер, чудова господиня, розбили чашку- нам пробачили). Є рушники, білизна, чашки, чайник. Номер на 5. Чисто, охайно, у дворі веранда, басейн, мангальна зона, можно нікуди не ходити. Біля водоспаду Пробій.

• Відгук від 25 березня 2024

Все чудово
    • Напівлюкс

Дуже чисто та охайно, привітна хазяйка. Гарячий душ з гарним тиском води, для мене це важливо. Сантехніка нова та чиста. Підігрів підлоги. Дуже гарний сад на території. Окремий вхід. Поруч водоспад та ринок

• Відгук від 20 березня 2024

Дуже класно!!!
    • Люкс з балконом

Вже вдруге відпочиваємо у "Верес", дуже подобається тут відпочивати, територія, сам будиночок та затишні номери з новим ремонтом, все дуже чисто, гарно.Фото дійсно відповідають реальністю. Подобається, що тут завжди тихо та спокійно, а дитина завжди дуже чекає цей смачний сніданок "у корзині" дуже класно. Власники завжди охоче йдуть на зустріч.

• Відгук від 4 січня 2024

Все супер!
    • Покращений напівлюкс

Чистий номер, охайний двір, привітна господиня, смачні сніданки, зручне розташування!

• Відгук від 16 листопада 2023

• Люкс з балконом

смачні сніданки, дуже привітний персонал, номер приємно здивував інтер'єром та чистотою

• Відгук від 29 жовтня 2023

Затишок і сирники

Гостинність господарів 😍

• Відгук від 28 жовтня 2023

• Напівлюкс

Дякую, ми провели чудовий тиждень! Дуже гарна місцевість- близько до водоспаду Пробій та стежки Довбуша. Краєвиди з балкону неймовірні. Чудовий, доглянутий сад та море квітів - що ще треба для чудового відпочинку?

• Відгук від 24 жовтня 2023

• Покращений напівлюкс

Так як біля номеру живі квіти, було багато бджіл

Красива територія, все відповідає фото😍 Замовляли сирники на сніданок, дуже смачні,рекомендую👌

• Відгук від 21 жовтня 2023

Все добре, рекомендую
    • Напівлюкс

Сусіди зверху ходили з ранку, дуже чутно було їхнє гупання, не можливо було спати. Як виявилося сусіди збирали речі, з 6 ранку до 11.00. Це було єдина неприємна річ, але краса навкруги, гори, природа, привітна керуюча все це згладило. Безкоштовно надали мангал, шампури, дрова щоб пожарити шашлик. Дякую!

• Відгук від 7 жовтня 2023

Проживання у готелі в жовтні удвох

Все влаштувало

Готель недалеко від траси, але шум машин не чутно . Лише трохи було чути як їздять потяги. Зовсім поруч - сувенірний ринок, водоспад Пробій, скелі Довбуша. Якщо у вас авто - ідеальний варінт, аби ще кудись поїхати по туристичних місцях. Дуже гарне подвір'я з квітами і альпійською гіркою, є басейн, балкон спільний для кількох номерів. Вид на схід сонця і гори. Господиня і персонал ввічливі, не нав'язливі. Номер досить просторий, як на двох. Дуже чисто - не було ані пилинки. Постіль чиста, чисті рушники. У ванній кімнаті цілодобово гаряча вода, теплі батареї. Телевізор, під'єднаний до вайфаю, невеликий холодильник, простора шафа, столики. Смачні сніданки за окрему плату - на вибір: сирники, налісники, яєшня. Смачний чай. Є місце для парковки машини. Нам все сподобалося! Радимо для проживання у Яремче!

• Відгук від 4 жовтня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Верес - це куточок раю на землі! Територія готелю вражає своєю барвистістю та красою! Ми відпочивали в даному готелі в 2010 році та були приємно вражені, що за цей час сервіс та сам готель стали ще кращими! Чудове розташування: до водоспаду Пробій - 5 хвилин пішки, до скель Довбуша- 15 хвилин. Номери просторні, чисті. Ліжка зрічні, постіль чиста. За додаткову плату сервірують смачні та ситні сніданки. Є парковка для авто. В номері є чайних, холодильник, телевізор. Рекомендую! Це 10 з 10!!!

• Відгук від 28 вересня 2023

Ціна та якість відповідають.
    • Люкс з балконом

Сніданок потрібно замовляти заздалегіть. Нам відразу не сказали, а ми забули запитати.

Помешкання в будиночку з дуже гарною територією, садочком, багато квітів. Всередині було чисто та комфортно. В люксі з балконом мабуть найкращий вид) На території є де посидіти, відпочити.

• Відгук від 25 вересня 2023

Враження найкращі
    • Напівлюкс

Хотілося б більшого різноманіття сніданків

Дуже приємна та привітна адміністраторка пані Наталя. Номер затишний та комфортний, щодня прибирали. Види з номера неймовірні. Смачні сніданки

• Відгук від 13 вересня 2023

Чудове місце
    • Напівлюкс

Ми звикли до трохи твердіших матраців, але на загальне враження це не вплинуло.

Розташування чудове, декілька хвилин і вже на водоспаді. Територія теж дуже гарна. Надзвичайні світанки, можна насолоджуватись сніданком і милуватися як із-за гір підіймається сонечко. В номері є холодильник і чайник, за потреби можуть надати посуд. У ванній кімнаті є мило, шампунь, фен. Мені трохи незручно було без гачків для рушників, бо якщо треба було підсушити одяг, то на сушарці для рушників мало місця. На території є басейн, але скористатися ним не вдалось, бо погода вже не дозволяла прогріти воду. Поруч є багато гарних закладів, де можна смачно поїсти, сувенірний ринок, невеличкий магазин, недалеко старт стежки Довбуша. Однозначно рекомендую.

• Відгук від 7 вересня 2023

Все просто чудово.
    • Покращений напівлюкс

Задоволені від проживання залишилися абсолютно всі. Це сімейний отель для спокійного і тихого відпочинку. Хто хоче гарно провести час- вам сюди. Прекрасна територія отелю. Вона хоч невелика, але перше, що хочеться зробити після огляду номера, це вийти і зробити незабутню фотосесію. Територія невелика, але скільки праці туди вкладено!!!. Кожна квітка, дерево- це окрема історія, яку охоче розповість, поділиться весь персонал. Він напрочуд компанійський. Сніданки, які можна замовити,- все смачне, свіже, приготовлене з домашніх продуктів. Подання з любовью та високим професіоналізмом. Невеличкий басейн- це теж великий плюс для любителів поплавати. Дні відпочинку пролетіли швидко, але в комфорті. Всім дякуємо.

• Відгук від 28 серпня 2023

Все сподобалося!!

Рай в Яремчі!!! Саме таке враження від проживання в цій красі. Відпочивала з сином, дуже все сподобалося. Все поряд: водоспад, ліс, магазини, сувенірний базарчик. Смакували смачним сніданком, дякуємо Наталія за них. Господиня Лілія дуже чуйна та привітна жінка. Вночі їхали на автовокзал, таксисти відмовилися, а вона о 3.00 відвезла, хоча зранку мала би готувати сніданки гостям!! Вид з вікна на 💯 !! Гори та схід сонця!! Дякуємо!!!!

• Відгук від 24 серпня 2023

• Люкс з балконом

Сподобалося все! для покращення дуже не вистачало світла на балконі, щоб посидіти там увечері. Також підсвітки сходів в номері, бо спуск по них вночі був екстримальним😅

Гарна тереторія, затишний номер! Привітна господиня) Тихий куточок для людей що не люблять галасу міста, та великої кількості людей) До водоспаду Пробій - 5 хв. До центру і кафе 10-15 хв) Близько маршрути на скелі Довбуша та гору Маковицю) Сніданки просто чудові! Рекомендую)

• Відгук від 22 серпня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Дуже гарна охайна територія готелю. Чисті номери, виглядають як на фото. Раз на три дні прибирають номер, замінюють рушники. З вікна гарний вид. Є басейн, барбекю зона. Зовсім недалеко від готелю великий сувенірний ринок Яремче.

• Відгук від 18 серпня 2023

Супер
    • Двомісний номер – В мансарді

Чудове місце знаходження все близько і зручно

• Відгук від 12 серпня 2023

• Напівлюкс

Було б чудово, якби були капці чи халати в номері.

Гарне місце, гарний ландшафт, є басейн. Можна замовити сніданок. У номері багато місця, зручне ліжко, є гаряча вода, фен, холодильник. Гарні тераски біля номерів зі столиком і стільцями. Є бесідка і гойдалка на двох. Привітна господиня)

• Відгук від 10 серпня 2023

• Двомісний номер – В мансарді

Дуже все круто, усе близько

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: