Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Comodoro Rivadavia – 113 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Lucania Palazzo Hotel

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Hotel Lucania Palazzo nalazi se u centru Comodoro Rivadavije te nudi restoran, piano bar, saunu i teretanu te sobe s besplatnim bežičnim pristupom internetu i plazma televizorima.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 248 recenzija
Cijena od
151,62 €
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Playa

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Objekt Hotel Playa nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia', na 1,8 km od znamenitosti Plaža Costanera, te nudi smještaj koji sadrži vrt, besplatno privatno parkiralište i zajednički salon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 124 recenzije
Cijena od
56,39 €
1 noćenje, 2 odraslih

Comodoro Hotel

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Smješten na središnjoj aveniji 9 de Julho, Comodoro je udaljen 3 bloka od plaže. Nudi moderne sobe s besplatnim bežičnim pristupom internetu i panoramskim pogledom na okolna brda.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 469 recenzija
Cijena od
48,55 €
1 noćenje, 2 odraslih

Austral Express

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Smješten u srcu grada i samo 1 blok od Oceana, Austral Express nudi moderan smještaj. Dostupan je besplatni WiFi. Sobe u hotelu Austral Express moderno su uređene i imaju tepihe.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 700 recenzija
Cijena od
65,91 €
1 noćenje, 2 odraslih

Austral Plaza Hotel

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Uživajte u udobnosti i luksuzu u hotelu Austral Plaza, smještenom u srcu Comodoro Rivadavije. Nudimo moderan smještaj s besplatnim Wi-Fi, idealan za one koji traže blizinu glavnih gradskih atrakcija.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 89 recenzija
Cijena od
116 €
1 noćenje, 2 odraslih

Ventia Hotel Comodoro

Hotel u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Objekt Ventia Hotel Comodoro nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia', u regiji ‘Chubut’, na 15 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,2
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 274 recenzije
Cijena od
50,33 €
1 noćenje, 2 odraslih

Altamar a metros del Hospital Regional y Cabin

Comodoro Rivadavia

Altamar a metros del Hospital Regional y Cabin nudi smještaj u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 2 km od znamenitosti Plaža Costanera. Objekt sadrži pogled na more i besplatan WiFi u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,9
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 7 recenzija
Cijena od
71,78 €
1 noćenje, 2 odraslih

Casa LIDIA Hostel

Comodoro Rivadavia

Objekt Casa LIDIA Hostel smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia'. Zajednička kuhinja, zajednički salon i besplatan WiFi u cijelom objektu neki su od sadržaja koje nudi ovaj objekt.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,9
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 28 recenzija
Cijena od
53,97 €
1 noćenje, 2 odraslih

Departamento vista al mar centro con cochera

Comodoro Rivadavia

Objekt Departamento vista al mar centro con cochera smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia'.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija
Cijena od
52,73 €
1 noćenje, 2 odraslih

Softi Sur

Comodoro Rivadavia

Objekt Softi Sur smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia' u regiji ‘Chubut’ te ima balkon i pogled na grad. Besplatan WiFi na raspolaganju je u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 14 recenzija
Cijena od
40,20 €
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 113 hotela u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Comodoro Rivadavia' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 469 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 700 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 89 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 124 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,2
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 274 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 248 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1 recenzija

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Comodoro Rivadavia' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 469 recenzija

Smješten na središnjoj aveniji 9 de Julho, Comodoro je udaljen 3 bloka od plaže. Nudi moderne sobe s besplatnim bežičnim pristupom internetu i panoramskim pogledom na okolna brda.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 89 recenzija

Uživajte u udobnosti i luksuzu u hotelu Austral Plaza, smještenom u srcu Comodoro Rivadavije. Nudimo moderan smještaj s besplatnim Wi-Fi, idealan za one koji traže blizinu glavnih gradskih atrakcija.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 700 recenzija

Smješten u srcu grada i samo 1 blok od Oceana, Austral Express nudi moderan smještaj. Dostupan je besplatni WiFi. Sobe u hotelu Austral Express moderno su uređene i imaju tepihe.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1 recenzija

Objekt Hotel cirse cr sadrži smještaj u gradu 'Comodoro Rivadavia'. Ovaj hotel s 2 zvjezdice nudi poslugu u sobu, recepciju otvorenu 0-24 sata i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,2
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 274 recenzije

Objekt Ventia Hotel Comodoro nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia', u regiji ‘Chubut’, na 15 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 124 recenzije

Objekt Hotel Playa nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia', na 1,8 km od znamenitosti Plaža Costanera, te nudi smještaj koji sadrži vrt, besplatno privatno parkiralište i zajednički salon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,7
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 21 recenzija

Objekt dpto MDZ nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u regiji ‘Chubut’ te sadrži popločani dio dvorišta i pogled na planinu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 65 recenzija

Iz objekta Belgrano Apart pruža se pogled na more, a sam objekt smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 16 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera.

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Comodoro Rivadavia' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 10 recenzija

Iz objekta Apart Moderno Vista al Mar pruža se pogled na planinu, a sam objekt smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 14 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 41 recenzija

Objekt Estudio céntrico para 2 personas smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia' te sadrži smještaj s popločanim dijelom dvorišta i besplatnim WiFi-jem.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 210 recenzija

Objekt Departamento céntrico y moderno en Comodoro - Mooi Apart nalazi se na manje od 1 km od znamenitosti Plaža Costanera u gradu 'Comodoro Rivadavia' te nudi terasu i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,2
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija

Objekt Casa loft zona céntrica nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u blizini znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 10 recenzija

Objekt Increíble vista al mar nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u blizini znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 10 recenzija

Objekt Brisa del mar nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u blizini znamenitosti Plaža Costanera. U cijelom objektu nudi se besplatan WiFi, a privatno parkiralište dostupno je u sklopu objekta.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Objekt Aura Residence nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u blizini znamenitosti Plaža Costanera. U cijelom objektu nudi se besplatan WiFi, a privatno parkiralište dostupno je u sklopu objekta.

The View Comodoro nudi smještaj u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 1,8 km od znamenitosti Plaža Costanera.

Boravite u centru grada! Hoteli u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Prikaži sve

Objekt Austral Premium nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u blizini znamenitosti Plaža Costanera. Besplatan WiFi nudi se u cijelom objektu, a privatno parkiralište dostupno je u sklopu objekta.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,8
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija

Iz objekta Casa Premium pruža se pogled na vrt, a sam objekt nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 1,8 km od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,7
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 83 recenzije

Objekt Brisa Austral Comodoro nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' u regiji ‘Chubut’ te sadrži balkon i pogled na grad.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,3
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Osiris Apart nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' unutar 2,3 km od znamenitosti Plaža Costanera te ima pogled na vrt.

Objekt Apart Jose s pogledom na vrt nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' na oko 2,3 km od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Iz objekta Up Center pruža se pogled na vrt, a sam objekt nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' na 2,3 km od znamenitosti Plaža Costanera.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 30 recenzija

Alojamiento Chamigo nalazi se u gradu 'Comodoro Rivadavia' na samo 19 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera te ima smještaj s pogledom na grad, besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište.

Objekt Alojamiento Chamigo smješten je u gradu 'Comodoro Rivadavia'. Ovaj objekt namijenjen nepušačima nalazi se na 19 min hoda od znamenitosti Plaža Costanera.

Najčešća pitanja o hotelima u gradu 'Comodoro Rivadavia'

Više odredišta, više načina putovanja