Ves al contingut principal

Destinacions destacades per allotjar-te en un hotel barat

Agafa idees per al viatge: busca un hotel barat

Las Vegas

351 hotels barats

Mesquite

22 hotels barats

Reno

16 hotels barats

Elko

11 hotels barats

Ely

7 hotels barats

Pahrump

7 hotels barats

Winnemucca

6 hotels barats

Boulder City

5 hotels barats

Lovelock

5 hotels barats

Carson City

4 hotels barats

Henderson

4 hotels barats

Stateline

4 hotels barats

Fallon

3 hotels barats

Els millors hotels barats a Nevada

Mira't la selecció d'hotels barats increïbles que tenim a Nevada

Filtra per:

Estrelles
Puntuació

Hampton Inn Las Vegas Strip South, NV 89123

Hotel a Sud - Strip de Las Vegas, Las Vegas

Set 6 km from Mandalay Bay Convention Center, Hampton Inn Las Vegas Strip South, NV 89123 offers 3-star accommodation in Las Vegas and has an outdoor swimming pool, a fitness centre and a shared...

M
Mireia
De
Espanya
Molt ben decorat i molt net. Habitacions amples i confortables. Piscina exterior petita,però amb poca gent. Aparcament gratuït.
Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.279 comentaris
Preu des de
SEK 1.420,09
1 nit, 2 adults

GetAways at the Jockey Club

Strip de Las Vegas, Las Vegas

Offering an outdoor pool and hot tub, GetAways at the Jockey Club is located in Las Vegas in the Nevada Region, 200 metres from Crystals Shopping Center. Bellagio Fountains is 300 metres away.

t
txell
De
Espanya
Està molt ben situat, al centre de Las Vegas. Les habitacions són amplies i còmodes.
Puntuació dels clients sobre 10 9,1
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2.864 comentaris
Preu des de
SEK 1.256,79
1 nit, 2 adults

The Carriage House

Hotel a Strip de Las Vegas, Las Vegas

Located 4 minutes' drive from the Las Vegas Strip, this hotel offers spacious accommodations with a fully equipped kitchen or kitchenette. It features an outdoor pool, a tennis court and free WiFi.

m
monica
De
Espanya
Hotel totalment centric pero fora del soroll del carrer principal. Es un hotel normal, no es casino i pertant no s'ha de creuar amb les maletes pel mig ni fer grans distancies fins l'habitacio. Piscina agradable per refrescar-se de les altes temperatures. El parking a les instal.lacions i inclos al preu, perfecte!
Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2.537 comentaris
Preu des de
SEK 1.105,43
1 nit, 2 adults

Hilton Vacation Club Desert Retreat Las Vegas

Oest - Strip de Las Vegas, Las Vegas

Just 10 minutes from the Las Vegas Strip, our hotel features quiet suites with full kitchens and in-room laundry. We're also 2 miles away from the Allegiant Stadium.

J
Judit
De
Espanya
Molta tranquilitat a unes instal·lacions molt completes. La piscina per adults i les barbacoes son un gran complement. El fet de tenir un apartament amb molt d’espai fa que l’estada sigui molt agradable.
Puntuació dels clients sobre 10 9,3
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.589 comentaris
Preu des de
SEK 1.022,10
1 nit, 2 adults

Desert Rose Resort

Strip de Las Vegas, Las Vegas

El Desert Rose Resort està situat a menys de 2 carrers de l'Strip de Las Vegas, però no està envoltat de casinos. L'establiment ofereix una piscina climatitzada exterior gran amb palmeres al voltant.

G
Goretti
De
Espanya
El hotel excelente, cerca del strip. El personal espectacular. la habitación amplia y muy bien equipada. Las instalaciones estupendas. Si volviera a las Vegas, repetiría en el Desert Rose.
Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 5.003 comentaris
Preu des de
SEK 1.409,79
1 nit, 2 adults

My Place Hotel-Las Vegas South/Henderson, NV

Hotel a Sud - Strip de Las Vegas, Las Vegas

Located in the South of the Las Vegas Strip district in Las Vegas, My Place Hotel-Las Vegas South/Henderson, NV offers 3-star rooms with free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 172 comentaris
Preu des de
SEK 1.281,23
1 nit, 2 adults

Home2 Suites By Hilton Las Vegas Southwest I-215 Curve

Hotel A Las Vegas

Set within 14 km of Mandalay Bay Convention Center and 14 km of Shark Reef Aquarium, Home2 Suites By Hilton Las Vegas Southwest I-215 Curve offers rooms in Las Vegas.

Puntuació dels clients sobre 10 9,2
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 262 comentaris
Preu des de
SEK 2.396,23
1 nit, 2 adults

Aloft by Marriott Henderson

Hotel a Henderson, Las Vegas

Located in Las Vegas, 14 km from Mandalay Bay Convention Center, Aloft by Marriott Henderson provides accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a fitness centre and a shared...

Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 476 comentaris
Preu des de
SEK 1.803,71
1 nit, 2 adults

Tarantula Ranch Campground & Vineyard near Death Valley National Park

Amargosa Valley

Located in Amargosa Valley, Tarantula Ranch Campground & Vineyard near Death Valley National Park offers accommodation with seating area.

M
Margarita
De
Estats Units
Una noche espectacular en este encantador paraje cerca a Death Valley y poco más una hora de Las Vegas. Un camping hermosa y completamente equipado para una estancia perfecta.
Puntuació dels clients sobre 10 9,1
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 535 comentaris
Preu des de
SEK 1.357,49
1 nit, 2 adults

Home2 Suites By Hilton Las Vegas Northwest

Hotel A Las Vegas

Situated in Las Vegas, 24 km from Mob Museum, Home2 Suites By Hilton Las Vegas Northwest features accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a fitness centre and a shared...

Puntuació dels clients sobre 10 9,2
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 472 comentaris
Preu des de
SEK 1.482,94
1 nit, 2 adults
Tots els hotels barats a Nevada

Els hotels barats que més s'han reservat a Nevada aquest mes

Mostra-ho tot

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,0
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 13.074 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,1
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 7.217 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,3
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 11.712 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,6
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 8.116 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 7,8
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 3.739 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,3
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 789 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,1
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 5.201 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,6
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 4.433 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 8,1
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 6.469 comentaris

Popular entre els clients que reserven un hotel barat a Nevada

Puntuació dels clients sobre 10 7,8
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 6.734 comentaris

Preguntes més freqüents sobre els hotels barats a Nevada