Preskoči do glavne vsebine

Poiščite hotele v mestu Caleta Olivia

Vnesite datume, da bi videli najnovejše cene in ponudbe za hotele v mestu Caleta Olivia

Izberite št. oseb

Caleta Olivia – 20 hotelov oz. drugih nastanitev

Uporabi filter:

Število zvezdic
Ocena gostov

Apartamento Céntrico, Moderno y Tranquilo

Caleta Olivia

Nastanitev Apartamento Céntrico, Moderno y Tranquilo je v mestu Caleta Olivia v regiji Santa Cruz in ponuja verando ter razgled na vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,5
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 184 komentarjev
Cena od
€ 41,73
1 noč, 2 odrasla

Barrio Parque Residence

Caleta Olivia

Nastanitev Barrio Parque Residence se nahaja v mestu Caleta Olivia, 13 min hoje od znamenitosti Plaža Playa Las Roquitas.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,2
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 9 komentarjev
Cena od
€ 86,98
1 noč, 2 odrasla

Vista Hermosa

Caleta Olivia

Nastanitev Vista Hermosa je v mestu Caleta Olivia, le 1,8 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia, in nudi razgled na morje, brezplačen WiFi ter brezplačno zasebno parkirišče.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,8
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 9 komentarjev
Cena od
€ 26,36
1 noč, 2 odrasla

Duplex confortable en Caleta Olivia

Caleta Olivia

Nastanitev Duplex confortable en Caleta Olivia se nahaja približno 1,9 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia in ponuja razgled na vrt, balkon ter grelnik za vodo.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,5
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 7 komentarjev
Cena od
€ 60,60
1 noč, 2 odrasla

La Torre Departamento

Caleta Olivia

Nastanitev La Torre Departamento je v mestu Caleta Olivia. Nastanitev se nahaja 2,5 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia in vključuje brezplačen WiFi, parkirate pa lahko na zasebnem...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,6
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 89 komentarjev
Cena od
€ 47,05
1 noč, 2 odrasla

Kaike

Caleta Olivia

Nastanitev Kaike se nahaja približno 18 min hoje od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia in nudi razgled na vrt, vrt ter verando.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,6
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 25 komentarjev
Cena od
€ 61,50
1 noč, 2 odrasla

Teros

Caleta Olivia

Nastanitev Teros je v mestu Caleta Olivia, 2,6 km od znamenitosti Plaža Playa Las Roquitas, in ponuja razgled na vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,4
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 43 komentarjev
Cena od
€ 43,93
1 noč, 2 odrasla

Edificio Brown

Caleta Olivia

Nastanitev Edificio Brown je v mestu Caleta Olivia in nudi brezplačen WiFi, pogled na mesto ter dostop do notranjega bazena.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,6
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 65 komentarjev
Cena od
€ 96,65
1 noč, 2 odrasla

Keóken a la vuelta del casino

Caleta Olivia

Nastanitev Keóken a la vuelta del casino se nahaja v mestu Caleta Olivia, v bližini znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia, in ponuja brezplačen WiFi ter vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,2
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 73 komentarjev
Cena od
€ 53,65
1 noč, 2 odrasla

Caleta Olivia Ancla alojamiento departamento

Caleta Olivia

Nastanitev Caleta Olivia Ancla alojamiento departamento se nahaja v mestu Caleta Olivia v regiji Santa Cruz, v bližini znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia, in ponuja brezplačen WiFi ter...

Doseženo od 10, ocena gostov 8,3
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 25 komentarjev
Cena od
€ 52,72
1 noč, 2 odrasla
Prikaži vseh 20 hotelov v mestu Caleta Olivia

Največkrat rezervirani hoteli v mestu Caleta Olivia in okolici v zadnjem mesecu

Prikaži vse

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu Caleta Olivia

Doseženo od 10, ocena gostov 8,9
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 22 komentarjev

Najboljši hoteli, ki ponujajo zajtrk, v mestu Caleta Olivia in okolici

Prikaži vse
Doseženo od 10, ocena gostov 9,9
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 77 komentarjev

Nastanitev Departamento familiar je v mestu Caleta Olivia, le 17 min hoje od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia, in nudi razgled na mesto, brezplačen WiFi ter brezplačno zasebno parkirišče.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,4
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 43 komentarjev

Nastanitev Teros je v mestu Caleta Olivia, 2,6 km od znamenitosti Plaža Playa Las Roquitas, in ponuja razgled na vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,8
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 9 komentarjev

Nastanitev Vista Hermosa je v mestu Caleta Olivia, le 1,8 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia, in nudi razgled na morje, brezplačen WiFi ter brezplačno zasebno parkirišče.

Nastanitev La Torre Departamento se nahaja v mestu Caleta Olivia, 2,5 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,5
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 7 komentarjev

Nastanitev Duplex confortable en Caleta Olivia se nahaja približno 1,9 km od znamenitosti Plaža Balneario Caleta Olivia in ponuja razgled na vrt, balkon ter grelnik za vodo.

Več lokacij, ki jih lahko raziščite, več poti