Preskoči do glavne vsebine

Poiščite hotele v mestu San Benito

Vnesite datume, da bi videli najnovejše cene in ponudbe za hotele v mestu San Benito

San Benito – 1 hotel oz. druge nastanitve

Uporabi filter:

Število zvezdic
Ocena gostov

Esmeralda

San Benito

Nastanitev Esmeralda je v mestu San Benito in ponuja zunanji bazen ter razgled na bazen. Ta počitniška hiška ima zasebni bazen, vrt in brezplačno zasebno parkirišče.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,0
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 8 komentarjev
Cena od
Rp 1.090.848
1 noč, 2 odrasla

Departamentos Av. Ramírez

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Departamentos Av. Ramírez je v mestu Paraná, 5 min hoje od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 1,6 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,3
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 179 komentarjev
Cena od
Rp 807.703
1 noč, 2 odrasla

Pasaje Misiones

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Pasaje Misiones se nahaja v mestu Paraná, 1,9 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 2 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo. Na voljo je brezplačen WiFi v celotni nastanitvi.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,5
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 118 komentarjev
Cena od
Rp 803.575
1 noč, 2 odrasla

Departamentos Fleming, luminosos p hasta 4 personas

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Departamentos Fleming, luminosos p hasta 4 personas se nahaja 9 min hoje od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in ponuja vrt ter nastanitvene enote s klimatsko napravo, z balkonom in z...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,7
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 106 komentarjev
Cena od
Rp 987.193
1 noč, 2 odrasla

Departamento Alem 730

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Departamento Alem 730 je v mestu Paraná, 4 min hoje od znamenitosti Avtobusna postaja Parana, 1,3 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo in 16 km od znamenitosti Parana City Race Track.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,2
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 21 komentarjev
Cena od
Rp 682.061
1 noč, 2 odrasla

Casa container Hermosa zona

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Casa container Hermosa zona se nahaja v mestu Paraná, 5,1 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, 15 km od znamenitosti Parana City Race Track in 26 km od znamenitosti National University of...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,3
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 9 komentarjev
Cena od
Rp 781.857
1 noč, 2 odrasla

Luminoso departamento a estrenar

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Luminoso departamento a estrenar se nahaja v mestu Paraná. Na razpolago je brezplačen WiFi v celotni nastanitvi.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,0
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 16 komentarjev
Cena od
Rp 694.984
1 noč, 2 odrasla

Con alma de Paraná, patio y estacionamiento propio

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Con alma de Paraná, patio y estacionamiento propio se nahaja približno 2,1 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in nudi razgled na vrt, sezonski zunanji bazen ter verando.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,6
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 47 komentarjev
Cena od
Rp 888.474
1 noč, 2 odrasla

Paraná Suite Alem

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Paraná Suite Alem se nahaja v mestu Paraná, 2 min hoje od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 1,6 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, in ponuja brezplačen WiFi ter TV z ravnim...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,9
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 15 komentarjev
Cena od
Rp 1.042.476
1 noč, 2 odrasla

Patio Escondido

Paraná (Blizu: San Benito)

Nastanitev Patio Escondido se nahaja} v mestu Paraná, 6 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, 15 km od znamenitosti Parana City Race Track in 32 km od znamenitosti National University of the Litoral,...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,2
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 17 komentarjev
Cena od
Rp 645.445
1 noč, 2 odrasla
Prikaži vse hotele v mestu San Benito in okolici

Največkrat rezervirani hoteli v mestu San Benito in okolici v zadnjem mesecu

Prikaži vse

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu Paraná

Doseženo od 10, ocena gostov 8,2
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 560 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu Parana

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu Parana

Najboljši hoteli, ki ponujajo zajtrk, v mestu San Benito in okolici

Prikaži vse

Nastanitev Hotel Parador El Tucán se nahaja v mestu Parana, 15 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 17 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja vrt, brezplačen WiFi v celotni...

Nastanitev Hotel Parador El Tucán je v mestu Parana, 17 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 20 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter nudi vrt, brezplačen WiFi v celotni nastanitvi in...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,6
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 24 komentarjev

Nastanitev Rincón del Sol je v mestu Paraná, 10 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 12 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja brezplačen WiFi, klimatsko napravo in sezonski...

Doseženo od 10, ocena gostov 7,3
Dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 24 komentarjev

Nastanitev La Casa de Sole se nahaja približno 8,9 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in nudi razgled na vrt, sezonski zunanji bazen ter balkon.

Nastanitev Rincon del Sauce se nahaja v mestu Parana, 16 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 17 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja klimatsko napravo in dostop do vrta s teraso...

Doseženo od 10, ocena gostov 6,9
Prijetno - Mnenje prejšnjih gostov, 21 komentarjev

Nastanitev Altos del Seminario se nahaja v mestu Paraná, 7,6 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 8,7 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja možnost peke na žaru ter brezplačen...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,2
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 17 komentarjev

Nastanitev Patio Escondido se nahaja} v mestu Paraná, 6 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, 15 km od znamenitosti Parana City Race Track in 32 km od znamenitosti National University of the Litoral,...

Doseženo od 10, ocena gostov 10
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 5 komentarjev

Nastanitev Suites de Portal se nahaja v mestu Paraná, 7,4 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo in 17 km od znamenitosti Parana City Race Track, ter ponuja vrt in razgled na vrt.

Nizkocenovni hoteli v mestu San Benito in okolici

Prikaži vse
Doseženo od 10, ocena gostov 6,0
Prijetno - Mnenje prejšnjih gostov, 2 komentarja

Nastanitev Quinta con pileta Las Acacias se nahaja v mestu Paraná, 14 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 16 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja razgled na vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,8
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 6 komentarjev

Nastanitev Cabaña Los Santis se nahaja približno 17 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in nudi razgled na bazen, sezonski zunanji bazen ter balkon.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,4
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 5 komentarjev

Nastanitev Quinta Rincón del Sauce se nahaja približno 17 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo in nudi razgled na bazen, verando ter aparat za kavo.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,4
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 15 komentarjev

Nastanitev Casa quinta Las Juana se nahaja v mestu Paraná, 15 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 17 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter ponuja brezplačen WiFi, klimatsko napravo in...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,5
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 22 komentarjev

Nastanitev Alquiler temporario. El Paraná se nahaja} v mestu Paraná, 4,4 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana, 6,1 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo in 13 km od znamenitosti Parana City Race...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,9
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 10 komentarjev

Nastanitev Sapukay je v mestu Paraná, 17 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in 19 km od znamenitosti Trg Plaza de Mayo, ter nudi brezplačen WiFi, klimatsko napravo in sezonski zunanji bazen.

Doseženo od 10, ocena gostov 10
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 1 komentar

Nastanitev Rendel je v mestu Paraná in ponuja zasebni bazen, razgled na vrt ter balkon.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,2
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 69 komentarjev

Nastanitev Posta Batata se nahaja približno 7,5 km od znamenitosti Avtobusna postaja Parana in nudi razgled na bazen, sezonski zunanji bazen ter verando.

Več lokacij, ki jih lahko raziščite, več poti