Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Bad Ischl'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Bad Ischl'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Bad Ischl – 149 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Grand Elisabeth - 4 Sterne superior

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Objekt Grand Elisabeth - 4 Sterne superior nalazi se u gradu 'Bad Ischl' te sadrži bar. Ovaj hotel s 4 zvjezdice nudi terasu te klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu.

H
Hrvoje
Od
Hrvatska
Lijep, čist, moderan hotel. Iznimno osoblje. Odličan doručak. Fantastičan spa.
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 999 recenzija
Cijena od
1.062,06 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

EurothermenResort Bad Ischl - Hotel Royal 4-Sterne Superior

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Ovaj hotel s 4 zvjezdice u srcu Bad Ischla izravno je povezan s termalnim lječilištem Salzkammerguttherme. Svaka soba ima balkon s pogledom na grad.

A
Adrijan
Od
Hrvatska
Odlična lokacija blizu centra grada i željezničkog kolodvora. Wellness sadržaji su vrhunski u hotelu i u toplicama koje su spojene s hotelom.
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 471 recenzija
Cijena od
1.739,94 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Sommerhaus

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Objekt Hotel Sommerhaus smješten je u gradu 'Bad Ischl' te ima vrt, bar i besplatan WiFi u cijelom objektu. Svaka soba nudi balkon. U objektu Hotel Sommerhaus svaka soba sadrži radni stol.

f
funtek
Od
Hrvatska
Na mirnom je mjestu i ima balkon.
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 647 recenzija
Cijena od
674,46 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Villa Seilern Vital Resort

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Smješten u slikovitom topličkom gradu Bad Ischlu, Villa Seilern Vital Resort sastoji se od klasične vile izgrađene 1881. godine i modernog i elegantnog aneksa.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 984 recenzije
Cijena od
1.018,52 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Boutique Hotel OASE, mit oder ohne Frühstück buchbar, Parkplatz kostenlos

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Samo 5 minuta vožnje automobilom ili autobusom od centra Bad Ischla, Boutique Hotel OASE, mit oder ohne Frühstück buchbar, Parkplatz kostenlos nalazi se pored lijepog potoka pogodnog za kupanje.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 412 recenzija
Cijena od
606,16 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Boutiquehotel Hubertushof

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Hubertushof je tradicionalni hotel s 4 zvjezdice u središtu toplica Bad Ischla, uz park i samo nekoliko koraka od Carske vile.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 712 recenzija
Cijena od
1.281,48 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel Goldener Ochs

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Tradicionalni obiteljski hotel Goldener Ochs nalazi se u središtu toplica Bad Ischla, a nudi veliki spa centar i besplatni WiFi. Neke od prostranih soba nude romantičan pogled na rijeku Traun.

A
Aleksandar
Od
Hrvatska
Bez obzira što se hotel nalazi uz rijeku u samom centru, u objektu je mir i tišina
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 494 recenzije
Cijena od
1.135,49 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Stadthotel Goldenes Schiff

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Ovaj obiteljski vođen hotel s 4 zvjezdice smješten je u središtu Bad Ischla uz rijeku Traun, a nudi spa centar za opuštanje i besplatni WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 518 recenzija
Cijena od
818,75 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel & Hostel Sandwirt

Hotel u gradu 'Bad Ischl'

Hotel-Garni Sandwirt udaljen je 5 minuta hoda od centra Bad Ischla i 500 metara od termalnog lječilišta Eurotherme. Dostupan je besplatni WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,7
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 806 recenzija
Cijena od
606,16 SAR
1 noćenje, 2 odraslih

Villa Romy mit 3 Gästezimmer

Bad Ischl

Objekt Villa Romy mit 3 Gästezimmer ima pogled na planinu, besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište, a smješten je u gradu 'Bad Ischl'.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 470 recenzija
Cijena od
610,43 SAR
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 149 hotela u gradu 'Bad Ischl'

Hoteli s uslugom prijevoza iz/do zračne luke u gradu 'Bad Ischl'

Prikaži sve
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 667 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 144 recenzije
Od 960,47 SAR po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 464 recenzije
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 101 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 362 recenzije
Od 2.049 SAR po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 553 recenzije
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 37 recenzija
Od 870,82 SAR po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 442 recenzije
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 265 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 390 recenzija

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Bad Ischl' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 999 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 647 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,7
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 806 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 994 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 712 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 518 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 984 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 412 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 494 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bad Ischl'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 471 recenzija

Boravite u centru grada! Hoteli u gradu 'Bad Ischl'

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 994 recenzije

Hotel Sonnhof smješten je usred vrta sa stoljetnim stablima u mjestu Bad Ischl, neposredno uz lokalni željeznički kolodvor i nasuprot spa centra Salzkammerguttherme.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 69 recenzija

Objekt LaVie - Doppelzimmer in Bestlage, Zentrum nalazi se u gradu 'Bad Ischl'. Dostupan je besplatan WiFi, a privatno parkiralište može se dogovoriti uz naknadu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 518 recenzija

Ovaj obiteljski vođen hotel s 4 zvjezdice smješten je u središtu Bad Ischla uz rijeku Traun, a nudi spa centar za opuštanje i besplatni WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 44 recenzije

Objekt Smaragd, Apartment im Zentrum am Fluss, Balkon nalazi se u gradu 'Bad Ischl' u regiji ‘Sjeverna Austrija’ te sadrži popločani dio dvorišta.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 136 recenzija

Objekt Kristall, Doppelzimmer mit Balkon in Toplage, Zentrum smješten je u gradu 'Bad Ischl' u regiji ‘Sjeverna Austrija’ te ima balkon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,8
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 33 recenzije

Objekt Im Herzen von Bad Ischl#3 smješten je u gradu 'Bad Ischl'. Objekt ima besplatan WiFi u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 712 recenzija

Hubertushof je tradicionalni hotel s 4 zvjezdice u središtu toplica Bad Ischla, uz park i samo nekoliko koraka od Carske vile.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 50 recenzija

Objekt Siebter Himmel smješten je u gradu 'Bad Ischl'. Apartman se nalazi u području gdje gosti mogu sudjelovati u aktivnostima kao što su skijanje i vožnja biciklom.

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Bad Ischl' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 494 recenzije

Tradicionalni obiteljski hotel Goldener Ochs nalazi se u središtu toplica Bad Ischla, a nudi veliki spa centar i besplatni WiFi. Neke od prostranih soba nude romantičan pogled na rijeku Traun.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 984 recenzije

Smješten u slikovitom topličkom gradu Bad Ischlu, Villa Seilern Vital Resort sastoji se od klasične vile izgrađene 1881. godine i modernog i elegantnog aneksa.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 647 recenzija

Objekt Hotel Sommerhaus smješten je u gradu 'Bad Ischl' te ima vrt, bar i besplatan WiFi u cijelom objektu. Svaka soba nudi balkon. U objektu Hotel Sommerhaus svaka soba sadrži radni stol.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 575 recenzija

Hotel Garni Pension zur Wacht udaljen je 4 km od jezera Wolfgang i 7 km od Bad Ischla. Iz soba se pruža pogled na planine i vrt. Golf teren Salzkammergut s 18 rupa udaljen je samo 3 minute vožnje.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,5
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 537 recenzija

Hotel Lindwurm smješten je u središtu Bad Goiserna u Salzkammergutu i nudi besplatni WiFi. Sve sobe imaju balkon s pogledom na okolne planine. Gosti se mogu opustiti na sunčanoj terasi i u vrtu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,6
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 218 recenzija

Hofbauergut nudi sobe s balkonom i satelitskom televizijom. Nalazi se u selu Strobl, samo 4 km od jezera Wolfgangsee.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.555 recenzija

Objekt Jeff's - Rooms with a mountain view sadrži pogled na planinu, besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište, a nalazi se u gradu 'Bad Goisern'.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 312 recenzija

Objekt Hotel-Bad Goisern smješten je u gradu 'Bad Goisern' te nudi smještaj s 3 zvjezdice sa zajedničkim salonom, terasom i barom.

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Bad Ischl' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 5,9
Prolazno - Mišljenja prijašnjih gostiju, 520 recenzija

Objekt Liuis nalazi se u gradu 'Bad Ischl', Sjeverna Austrija, te nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,5
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 51 recenzija

Objekt Alpine Studio near Bad Ischl s pogledom na planinu ima smještaj s barom i balkonom na oko 48 km od znamenitosti Palača Mirabell.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,6
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 14 recenzija

Alpine Studio near Bad Ischl#2 smješten je u gradu 'Haiden' na samo 48 km od znamenitosti Glavni kolodvor u Salzburgu te sadrži smještaj s pogledom na planinu, besplatan WiFi i besplatno privatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 17 recenzija

Objekt Modern Apartment in the City Center of Bad Ischl smješten je u gradu 'Bad Ischl'. Objekt ima besplatan WiFi u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 55 recenzija

Objekt Refugium Bad Ischl smješten je u gradu 'Bad Ischl'. U cijelom objektu na raspolaganju je besplatan WiFi, a dostupno je i besplatno privatno parkiralište.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,1
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 24 recenzije

Objekt Im Herzen von Bad Ischl #2 smješten je u gradu 'Bad Ischl'. U cijelom objektu na raspolaganju je besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 5,8
Prolazno - Mišljenja prijašnjih gostiju, 33 recenzije

Objekt Im Herzen von Bad Ischl #1 nalazi se u gradu 'Bad Ischl'. Ovaj apartman ima terasu te besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 79 recenzija

Objekt Zentrale Lage in Bad Ischl - Top 2 nalazi se u gradu 'Bad Ischl'. Objekt ima besplatne bicikle, pogled na planinu i besplatan WiFi u cijelom objektu.

Najčešća pitanja o hotelima u gradu 'Bad Ischl'

Prikaži recenzije gostiju koji su boravili u hotelima u gradu Bad Ischl

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 67 recenzija
Prekrasan, udoban apartman na prekrasnoj lokaciji! Gradić Bad Ischl fascinantan kao da ste vraćeni u povjest. Domaćin u svakom trenutku na raspolaganju. Preporuka za svakoga mi sa obitelji proveli prekrasnih 5 dana i rado bi se vratili!
Autor recenzijeMarko
Hrvatska
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 494 recenzije
Bez obzira što se hotel nalazi uz rijeku u samom centru, u objektu je mir i tišina
Autor recenzijeAleksandar
Hrvatska

Više odredišta, više načina putovanja

  • Hoteli u Beču

    Pregledajte hotele u Beču i istražite veći dio Austrije.
  • Hoteli u Salzburgu

    Pregledajte hotele u Salzburgu i istražite veći dio Austrije.
  • Hoteli u Pragu

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Prag', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u Budipmešti

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Budimpešta', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u Austriji

    Želite istražiti veći dio Austrije? Pronađite hotele u cijeloj zemlji!