Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Lemon Tree Passage'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Lemon Tree Passage'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Lemon Tree Passage – 12 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Lemon Tree Passage Motel

Lemon Tree Passage

Dobrodošli u motel Lemon Tree Passage – jednu od najbolje čuvanih tajni Port Stephensa.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 663 recenzije
Cijena od
2.055.968 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Koala Shores Holiday Park

Lemon Tree Passage

Na obali u Lemon Tree Passage Port Stephens gosti mogu uživati u ribolovu. Aktivnosti za djecu uključuju veliki jastuk za skakanje i utrke kartinga na pedalima.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,9
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 317 recenzija
Cijena od
2.229.847 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Anchorage Port Stephens

Nelson Bay (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Anchorage Port Stephens nudi luksuzni smještaj, smješten uz bijeli pijesak prekrasne luke.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.409 recenzija
Cijena od
4.156.440 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Bannisters Port Stephens

Soldiers Point (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Objekt Bannisters Port Stephens nalazi se u gradu 'Soldiers Point', na 3 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point, te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen, besplatno privatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 817 recenzija
Cijena od
3.246.926 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

B Farm

Bobs Farm (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Objekt B Farm smješten je u gradu 'Bobs Farm', u krugu od 18 min hoda od znamenitosti Plaža Stockton i 39 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu, a sadrži smještaj koji sadrži bar, besplatan WiFi...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija
Cijena od
9.402.291 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Port Stephens Koala Sanctuary

One Mile (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Dobrodošli u utočište za koale u Port Stephensu! Smješteno u slikovitom obalnom području Port Stephensa u Novom Južnom Walesu, naše utočište od 8 hektara nudi jedinstvenu priliku za druženje s...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 753 recenzije
Cijena od
2.879.358 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Thou Walla Sunset Retreat

Soldiers Point (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Thou Wallah Sunset Retreat nudi luksuzne vile s vlastitom kuhinjom, kao i glamping safari šatore, a svi nude pogled na rt ili vodu. Gosti mogu uživati u vanjskom bazenu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 322 recenzije
Cijena od
1.504.367 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Oaks Pacific Blue Resort - Sea Salt Studio

Salamander Bay (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Objekt Oaks Pacific Blue Resort - Sea Salt Studio smješten je u gradu 'Salamander Bay' te sadrži privatni bazen i besplatan WiFi. Ovaj apartman ima smještaj s balkonom.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 15 recenzija
Cijena od
5.691.520 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

Harbourside Cottage

Nelson Bay (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Harbourside Cottage je objekt s vrtom i smješten je u gradu 'Nelson Bay' na 8 min hoda od znamenitosti Marina D'Albora Nelson Bay, 3,9 km od znamenitosti Marina Anchorage Port Stephens te 11 km od...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 10 recenzija
Cijena od
5.312.296 Rp
1 noćenje, 2 odraslih

The Deckhouse

Boat Harbour (U blizini grada 'Lemon Tree Passage')

Objekt The Deckhouse nalazi se u gradu 'Boat Harbour' te nudi balkon s pogledom na planinu i bazen, kao i vanjski bazen, hidromasažnu kadu i spa centar.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,7
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 56 recenzija
Cijena od
7.760.026 Rp
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 12 hotela u gradu 'Lemon Tree Passage'

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Lemon Tree Passage' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Nelson Bay'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.409 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Soldiers Point'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 817 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Salamander Bay'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 80 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Bobs Farm'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija

Boravite u centru grada! Hoteli u gradu 'Lemon Tree Passage'

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Diggers Drive No11 smješten je u gradu 'Lemon Tree Passage' na 41 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu i 41 km od znamenitosti Energy Australia Stadium te nudi besplatan WiFi, vrt i...

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Lemon Tree Passage' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.031 recenzija

Ingenia Holidays Middle Rock je park za odmor koji se nalazi u One Mileu, Port Stephens. Nudi bazene s puno mjesta za sjedenje uz bazen i grijani bazen za uranjanje.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.037 recenzija

Smješten na plaži One Mile Beach, Ingenia Holidays One Mile Beach ima vanjski bazen i teniski teren. Možete objedovati u restoranu u sklopu objekta, a djeca će uživati u dječjem klubu i igralištu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,8
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 13 recenzija

Objekt Sunset Sails Taylors Beach NSW smješten je u gradu 'Taylors Beach' na 50 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu i 8,3 km od znamenitosti Marina Anchorage Port Stephens te sadrži...

Tilligerry Beach Retreat je objekt s opremom za roštilj i smješten je u gradu 'Taylors Beach' na 50 km od znamenitosti Energy Australia Stadium, 50 km od znamenitosti Newcastle Showground te 50 km od...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 108 recenzija

Objekt Island Leisure Village smješten je na 46 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu te nudi smještaj u kojem su vam na raspolaganju vanjski bazen, privatna plaža i zajednička kuhinja.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Objekt Fishermans Cottage at Taylors Beach smješten je u gradu 'Taylors Beach' u regiji ‘New South Wales’ te sadrži popločani dio dvorišta.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 11 recenzija

Objekt Taylors Beach Cottage nalazi se u gradu 'Taylors Beach' na 49 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu, 49 km od znamenitosti Energy Australia Stadium i 50 km od znamenitosti Newcastle...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija

Driftwood je objekt s vrtom i smješten je u gradu 'Soldiers Point' na 17 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point, 1,4 km od znamenitosti Soldiers Point Marina te 6,5 km od...

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Lemon Tree Passage' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija

Objekt B Farm smješten je u gradu 'Bobs Farm', u krugu od 18 min hoda od znamenitosti Plaža Stockton i 39 km od znamenitosti Sveučilište u Newcastleu, a sadrži smještaj koji sadrži bar, besplatan WiFi...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 9 recenzija

Objekt Woodlands Sunsets Soldiers Point - Whole Property nalazi se uz plažu u gradu 'Soldiers Point' na samo 13 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point te ima smještaj s vrtom i...

Restoran i teniski teren te oprema za roštilj dostupni su u okviru objekta objekta Tree Tops Water Front Soldiers Point- First Floor, a sam objekt nalazi se u gradu 'Soldiers Point' na samo 13 min...

Objekt Woodlands Water Front Soldiers Point- Ground Floor nalazi se uz plažu u gradu 'Soldiers Point' na samo 13 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point te sadrži smještaj s vrtom i...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 5,5
Prolazno - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Objekt Oasis at Salamander Bay smješten je u gradu 'Salamander Bay' u regiji ‘New South Wales’ te sadrži balkon.

Objekt Bayview Cottage Waterfront Soldiers Point smješten je u gradu 'Soldiers Point' na 13 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point, 1,1 km od znamenitosti Soldiers Point Marina i...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Vrt i restoran te bar nude se u okviru objekta objekta Castaways Beachfront house, a sam objekt nalazi se u gradu 'Soldiers Point' na samo manje od 1 km od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Objekt Port Stephens Family Hideaway smješten je u gradu 'Salamander Bay' na 13 min hoda od znamenitosti Plaža u rezervatu Kangaroo Point, 2,7 km od znamenitosti Soldiers Point Marina i 5,1 km od...

Više odredišta, više načina putovanja