Ves al contingut principal

Busca hotels a Sint-Niklaas

Selecciona les dates i mira els últims preus i ofertes en hotels a Sint-Niklaas

Sint-Niklaas: 19 hotels i altres allotjaments

Filtra per:

Estrelles
Puntuació

Hotel Moon

Hotel a Sint-Niklaas

L'Hotel Moon Eat and Sleep està situat a Sint-Niklaas, a 5 minuts a peu de l'estació de tren i del Grote Markt, el mercat més gran de Bèlgica. Ofereix habitacions espaioses amb internet Wi-Fi...

Puntuació dels clients sobre 10 9,3
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 350 comentaris
Preu des de
€ 135
1 nit, 2 adults

Serwir Hotel

Hotel a Sint-Niklaas

Situated less than a 20-minute walk from the Grand-Place in the centre of Sint-Niklaas, Serwir Hotel features free WiFi and a tea room with a shaded terrace.

Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.913 comentaris
Preu des de
€ 119,70
1 nit, 2 adults

ibis Sint Niklaas Centrum

Hotel a Sint-Niklaas

Aquest hotel nou de 3 estrelles ofereix un allotjament modern i luxós en aquesta ciutat amb encant, no gaire lluny d'Anvers. Ofereix un bar amb servei 24 hores.

Puntuació dels clients sobre 10 7,9
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.542 comentaris
Preu des de
€ 89
1 nit, 2 adults

B&B De Vlierbeek

Sint-Niklaas

Situated within 34 km of Sint-Pietersstation Gent and 37 km of Station Antwerpen-Zuid in Sint-Niklaas, B&B De Vlierbeek features accommodation with seating area.

Puntuació dels clients sobre 10 9,7
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 180 comentaris
Preu des de
€ 140
1 nit, 2 adults

Domein Den Buiten Bed And Breakfast DnD

Sint-Niklaas

Domein Den Buiten Bed And Breakfast DnD in Sint-Niklaas provides adults-only accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a bar.

Puntuació dels clients sobre 10 9,6
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 506 comentaris
Preu des de
€ 169
1 nit, 2 adults

Luxury apartment x big terrace

Sint-Niklaas

Located in Sint-Niklaas, 26 km from Station Antwerpen-Zuid and 27 km from Antwerp Expo, Luxury apartment x big terrace provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi.

J
Jordi
De
Espanya
Apartament reformat, net, ampli i amb totes les comoditats necessàries per gaudir d’una bona estança. Ben situat aprop de la estació de Sint-Niklas, el que el fa ideal per tothom qui vulgui desplaçar-se amb tren i/o transport públic. Propietari molt amable i atent a les necessitats dels hostes.
Puntuació dels clients sobre 10 9,2
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 19 comentaris
Preu des de
€ 234,10
1 nit, 2 adults

Spacious, newly renovated loft - 107m2

Sint-Niklaas

Situated in Sint-Niklaas, 26 km from Station Antwerpen-Zuid and 27 km from Antwerp Expo, Spacious, newly renovated loft - 107m2 features accommodation with free WiFi in a historic building.

Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 50 comentaris
Preu des de
€ 271,10
1 nit, 2 adults

Rooftop appartement

Sint-Niklaas

Located in Sint-Niklaas, 26 km from Station Antwerpen-Zuid and 27 km from Antwerp Expo, Rooftop appartement provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 10 comentaris
Preu des de
€ 230,10
1 nit, 2 adults

Bright Designer Apartment Sint-Niklaas Center

Sint-Niklaas

Bright Designer Apartment Sint-Niklaas Center is located in Sint-Niklaas, 25 km from Antwerp Expo, 26 km from Plantin-Moretus Museum, and 26 km from Groenplaats Antwerp.

Puntuació dels clients sobre 10 7,2
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 6 comentaris
Preu des de
€ 89,30
1 nit, 2 adults

Van der Valk Hotel Beveren

Beveren (A prop de Sint-Niklaas)

Van der Valk Hotel Beveren features a fitness centre, garden, a terrace and bar in Beveren. This 4-star hotel offers a kids' club, room service and free WiFi.

s
sílvia
De
Espanya
L'habitació-estudi excepcional, molt gran, totalment nou, però encara amb alguns detalls per acabar. La cuina poc equipada. Llits grans i molt còmodesL'esmorzar molt complert i bò. Personal correcte.
Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.382 comentaris
Preu des de
€ 114
1 nit, 2 adults
Mira els 19 hotels de Sint-Niklaas

Hotels amb servei de trasllat a l'aeroport a Sint-Niklaas

Mostra-ho tot
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 403 comentaris
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2.990 comentaris
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 9,5
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 226 comentaris
A partir de € 185 per nit
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 9,8
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 211 comentaris
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 9,4
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 386 comentaris
Servei de trasllat a l'aeroport (càrrec addicional)
Puntuació dels clients sobre 10 8,0
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 6.630 comentaris
A partir de € 140 per nit

Els hotels més reservats a Sint-Niklaas i als voltants durant l'últim mes

Mostra-ho tot

Popular entre els clients que reserven hotels a Sint-Niklaas

Puntuació dels clients sobre 10 7,9
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.542 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Sint-Niklaas

Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.913 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Sint-Niklaas

Puntuació dels clients sobre 10 6,6
Agradable - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 329 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Sint-Niklaas

Popular entre els clients que reserven hotels a Sint-Niklaas

Puntuació dels clients sobre 10 9,3
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 350 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Beveren

Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.382 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Temse

Puntuació dels clients sobre 10 7,4
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 78 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Bornem

Puntuació dels clients sobre 10 8,6
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 449 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Waasmunster

Popular entre els clients que reserven hotels a Temse

Hotels barats a Sint-Niklaas i als voltants

Mostra-ho tot
Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 10 comentaris

Located in Sint-Niklaas, 26 km from Station Antwerpen-Zuid and 27 km from Antwerp Expo, Rooftop appartement provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 9,7
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 48 comentaris

Situated in Sint-Niklaas, Gasthuis Puytvoet features accommodation with a heated pool, a patio and garden views. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 5,4
Acceptable - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 12 comentaris

Featuring inner courtyard views, Logies Waasland features accommodation with patio, around 24 km from Station Antwerpen-Zuid.

Puntuació dels clients sobre 10 10
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1 comentari

Boasting a garden, heated pool and inner courtyard views, 't Ossenhoekske is situated in Sint-Niklaas.

Puntuació dels clients sobre 10 9,4
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 6 comentaris

Set in Sint-Pauwels and only 26 km from Station Antwerpen-Zuid, stek&stoof offers accommodation with quiet street views, free WiFi and free private parking.

Puntuació dels clients sobre 10 9,2
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 13 comentaris

Boasting a garden, private pool and garden views, Cozy tiny house with swimming pool & outdoor sauna is situated in Waasmunster.

Puntuació dels clients sobre 10 8,4
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 60 comentaris

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, The Millhouse is situated in Sint-Niklaas. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 7,0
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 16 comentaris

Steves place Temse is set in Sint-Niklaas, within 19 km of Groenplaats Antwerp and 20 km of Rubenshuis.

Els millors hotels amb esmorzar a Sint-Niklaas i als voltants

Mostra-ho tot
Puntuació dels clients sobre 10 9,6
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 9 comentaris

Located in Sint-Gillis-Waas, 27 km from Station Antwerpen-Zuid, B&B De Rooman has a seasonal outdoor swimming pool, parking on-site and rooms with free WiFi access.

Puntuació dels clients sobre 10 9,6
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 46 comentaris

Boasting a spa bath, Cap d'Eau is situated in Waasmunster. This property offers access to a patio and free private parking.

Puntuació dels clients sobre 10 9,1
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 433 comentaris

This fruit growing company offers a modern bed and breakfast with free Wi-Fi. The rooms include a flat-screen TV. The B&B also has a swimming pool.

Puntuació dels clients sobre 10 8,4
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 290 comentaris

A good location for a relaxing getaway in Waasmunster, De Koolputten is a bed and breakfast surrounded by views of the garden.

Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1.382 comentaris

Van der Valk Hotel Beveren features a fitness centre, garden, a terrace and bar in Beveren. This 4-star hotel offers a kids' club, room service and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 9,7
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 127 comentaris

Housed in a historic building, B&B De Gilleminus features accommodation with a garden and free WiFi in Temse, 23 km from Station Antwerpen-Zuid. With garden views, this accommodation offers a terrace.

Puntuació dels clients sobre 10 9,4
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 70 comentaris

Boasting a garden and views of garden, Koetshuis Bosdam is a bed and breakfast situated in a historic building in Beveren, 12 km from Station Antwerpen-Zuid.

Puntuació dels clients sobre 10 9,5
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2 comentaris

Situated in Sint-Gillis-Waas in the East-Flanders region, Le Petit Chalet avec hottub. Features a balcony. This chalet features accommodation with a patio.

Més llocs per explorar i més maneres d'anar-hi