Vyhľadajte si hotely v destinácii Cala Bona

Po zadaní hľadaného termínu sa vám zobrazia aktuálne ceny a ponuky hotelov v destinácii Cala Bona

Vyberte počet izieb a hostí

Cala Bona – 44 hotelov a ďalších typov ubytovania

Filtrovať podľa:

Počet hviezdičiek
Hodnotenie

Marins Naiya Boutique Hotel

Hotel v destinácii Cala Bona

Ubytovanie Marins Naiya Boutique Hotel sa nachádza v destinácii Cala Bona a hostia tu majú k dispozícii vonkajší bazén, fitnescentrum, záhradu a terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 192 hodnotení
Cena od
€ 127,70
1 noc, 2 dospelí

Protur Residencia Son Floriana

Hotel v destinácii Cala Bona

Táto 200-ročná budova, obklopená krásnou malorskou krajinou, bola starostlivo prestavaná z tradičného statku na miesto, ktoré je ideálne na strávenie pokojnej dovolenky.

M
Miriam
Z krajiny
Slovensko
Krasny maly hotelík, čistá izba, veľmi mily personál, možnosť požičať bicykle zdarma
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 475 hodnotení
Cena od
€ 225,68
1 noc, 2 dospelí

Hotel Atolon & Kaafu Beach Club

Hotel v destinácii Cala Bona

Hotel Atolon & Kaafu Beach Club ponúka elegantné ubytovanie pre rodinnú dovolenku plnú slnka v nádhernej lokalite s výhľadom na Stredozemné more.

F
Filip
Z krajiny
Slovensko
Všetko bolo perfektné. Skvelá poloha, izba bola vždy čistá a uprataná. Raňajky a večere ponúkali pestrý výber a všetko chutilo výborne. Personál bol milý a ochotný. Určite sa sem rád vrátim aj nabudúce.
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,8
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 726 hodnotení
Cena od
€ 214,50
1 noc, 2 dospelí

Catalonia del Mar - Adults Only

Hotel v destinácii Cala Bona

Featuring a shared outdoor and indoor pools, Catalonia del Mar – Adults Only is located in Cala Bona, across from the marina. This hotel offers free WiFi and a bar on site.

M
Martin
Z krajiny
Slovensko
Boli sme tam uz a opäť to splnilo naše očakavania...všade dobrá dostupnosť
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 596 hodnotení
Cena od
€ 141,60
1 noc, 2 dospelí

Globales Isabel

Cala Bona

Just a short walk from Port Roig beach, on the sunny island of Majorca, Aparhotel Caprice Isabel offers excellent facilities for a family holiday in the sunshine, including a fresh water swimming...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,4
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 128 hodnotení
Cena od
€ 222,54
1 noc, 2 dospelí

Grupotel Mallorca Mar

Cala Bona

Tento rekreačný apartmánový hotel sa nachádza na pobreží letoviska Cala Bona, pár krokov od čistých a modrých vôd Stredozemného mora, na malebnom východnom pobreží Malorky.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,3
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 683 hodnotení
Cena od
€ 166,40
1 noc, 2 dospelí

Villa Cala Bona

Cala Bona

Ubytovanie Villa Cala Bona sa nachádza 4 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca. Ponúka bezplatné Wi-Fi a vonkajší bazén.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,6
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 8 hodnotení
Cena od
€ 1 162,83
1 noc, 2 dospelí

Sol y Mar Apartments

Cala Bona

Ubytovanie Sol y Mar Apartments sa nachádza v destinácii Cala Bona 5 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 39 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 6,8
Príjemné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 544 hodnotení
Cena od
€ 164,40
1 noc, 2 dospelí

Pedra Viva -Cala Bona-

Cala Bona

Ubytovanie Pedra Viva -Cala Bona- sa nachádza v destinácii Cala Bona 17 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona, 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca a 44 km od miesta Staré mesto...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,0
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 5 hodnotení
Cena od
€ 1 900,40
1 noc, 2 dospelí

Juz de Yartan Art Hotel - Adults Only

Artá (V destinácii Cala Bona a okolí)

Ubytovanie Juz de Yartan Art Hotel - Adults Only sa nachádza v destinácii Artá 28 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca a ponúka službu concierge, antialergické terasu, bezplatné Wi-Fi v...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,6
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 217 hodnotení
Cena od
€ 211,93
1 noc, 2 dospelí
Zobraziť všetkých 44 hotelov v destinácii Cala Bona

Hotely v destinácii Cala Bona poskytujúce letiskový transfer

Zobraziť všetko
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 652 hodnotení
Od € 184 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 192 hodnotení
Od € 258,40 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 824 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 484 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,3
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 387 hodnotení
Od € 282,92 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 718 hodnotení
Od € 423,84 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,6
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 155 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,6
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 381 hodnotení
Od € 598,50 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 475 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 797 hodnotení

Najčastejšie rezervované hotely v destinácii Cala Bona a okolí za posledný mesiac

Zobraziť všetko

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 306 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,8
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 726 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 596 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 192 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,7
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 242 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 499 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,7
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 82 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 475 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 214 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Cala Bona

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 58 hodnotení

Najlepšie hotely s raňajkami v destinácii Cala Bona a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 344 hodnotení

Set on the beachfront in Cala Millor Bay, Hotel Voramar boasts a terrace situated on the seaside promenade, a spacious reading lounger area and free WiFi throughout.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,3
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 387 hodnotení

R2 Veronica sa nachádza na pláži v letovisku Cala Millor. Ponúka vonkajší bazén, reštauráciu na mieste a klimatizované izby so súkromným balkónom.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,4
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 399 hodnotení

Situated close to the beautiful Cala Millor Beach, Cala Millor Garden Hotel - Adults Only is designed exclusively for adults. It offers several swimming pools, live music and a relaxed atmosphere.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 039 hodnotení

Ubytovanie Hotel Rosella affiliated by Intelier sa nachádza v destinácii Sa Coma a hostia tu majú k dispozícii sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločenskú miestnosť a bar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,4
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 577 hodnotení

THB Sa Coma Platja is situated on the seafront and offers accommodation with air conditioning, satellite TV and a balcony. It features 2 separate outdoor pools for adults and children.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 5,4
Zodpovedajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 526 hodnotení

BJ Playa Blanca is located in between the beaches of S'illot and Sa Coma, the hotel have a magnificent terrace with a swimming pool, hammocks and a recreational games area.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 6,2
Príjemné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 556 hodnotení

Ubytovanie BJ Bei Juan Hostal sa nachádza v destinácii S'Illot a hostia tu majú k dispozícii záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu a bar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 5,9
Zodpovedajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 419 hodnotení

Toto ubytovanie sa nachádza v meste S'Illot. Priamo na mieste môžete navštíviť bar. Všetky izby sú vybavené TV a majú súkromnú kúpeľňu s vaňou.

Hotely v centre destinácie Cala Bona

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 306 hodnotení

Ubytovanie Hotel Sur má 2 hviezdičky a nachádza sa v destinácii Cala Bona na pláži. Hostia tu majú k dispozícii sezónny vonkajší bazén, fitnescentrum a spoločenskú miestnosť.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 58 hodnotení

Ubytovanie Hotel Cala Bona má 4 hviezdičky, nachádza sa v destinácii Cala Bona a hostia tu majú k dispozícii bar a masáže.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,6
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 8 hodnotení

Ubytovanie Villa Cala Bona sa nachádza 4 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca. Ponúka bezplatné Wi-Fi a vonkajší bazén.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,1
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 226 hodnotení

Ubytovanie Cabot Cap de Mar Spa má 4 hviezdičky a nachádza sa v destinácii Cala Bona na pláži. Hostia tu majú k dispozícii sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločenskú miestnosť.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 4 hodnotenia

Ubytovanie Amazing Apartment In Cala Bona With Swimming Pool sa nachádza v destinácii Cala Bona 5 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona, 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca a 44 km od...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,7
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 82 hodnotení

Globales Cala Bona is located 100 metres from the sea in Cala Millor Bay, on Mallorca’s east coast. It offers a fitness centre, spa and both an indoor and outdoor pool.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 4 hodnotenia

Ubytovanie Apartamento Rosa sa nachádza v destinácii Cala Bona 4 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca. K dispozícii tu je bezplatné Wi-Fi a TV.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 10
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 hodnotenie

Ubytovanie Apartamento Serendipia sa nachádza v destinácii Cala Bona 5 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 38 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca.

Lacné hotely v destinácii Cala Bona a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 533 hodnotení

Ubytovanie Apartamentos Sema sa nachádza v destinácii Son Servera 2 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a 39 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,9
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 92 hodnotení

Ubytovanie BonaMar I - 2A je situované v destinácii Son Servera niekoľko krokov od miesta Pláž Cala Bona a 39 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca a ponúka dobré vybavenie a bezplatné Wi-...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 31 hodnotení

Ubytovanie Moll 3 sa nachádza v destinácii Son Servera len niekoľko krokov od miesta Pláž Cala Bona a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na more.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 6,8
Príjemné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 4 hodnotenia

Ubytovanie Apartamento Voramar MHM Cala Bona sa nachádza na pláži v destinácii Son Servera len niekoľko krokov od miesta Pláž Cala Bona a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 4 hodnotenia

Ubytovanie Dúplex Voramar MHM Seafront sa nachádza v destinácii Son Servera niekoľko krokov od miesta Pláž Cala Bona, 39 km od miesta Prírodný park S'Albufera de Mallorca a 45 km od miesta Staré mesto...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 10
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 hodnotenie

Ubytovanie Villa Son Floriana sa nachádza v destinácii Son Servera len 5 min. chôdze od miesta Pláž Cala Bona a ponúka balkón, záhrada a celoročne otvorený vonkajší bazén.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 27 hodnotení

Ubytovanie Apartment CarpeDiem Cala Bona Mallorca Cala Millor sa nachádza v destinácii Son Servera a ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na more, sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,6
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 664 hodnotení

Tieto apartmány sa nachádzajú v pokojnej rezidenčnej časti letoviska Cala Bona, len kúsok od mora. K dispozícii je bufetová reštaurácia s pestrou ponukou. Osviežiť sa môžete vo vonkajšom bazéne.

Často kladené otázky o hoteloch v destinácii Cala Bona

Pozrite si hodnotenia hostí, ktorí boli ubytovaní v hoteloch v destinácii Cala Bona

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 214 hodnotení
hotel bol veľmi útulný, všade bolo čisto, ticho, v hoteli ponúkali vynikajúce raňajky, hotel má vlastnú reštauráciu, hotel má zabezpečené bezplatné parkovisko, z hotela bolo blízko do mesta na prechádzku, zmrzlinu, do obchodíkov alebo za jedlom, v hoteli pracuje veľmi milý personál. hotel sa nachádza ďalej od pláže, ktorá by bola vhodná na kúpanie. hotel je vhodný pre rodiny s deťmi.
Hodnotenie hosťaMaťa M.
Slovensko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 306 hodnotení
Úžasný jednoduchý hotel s vynikajúcou polohou...všetko na blízku...krásne pláže, potraviny, kaviarne veľmi milí personál, vybavia transfer do minúty na letisko. A fantastická kuchyňa,...a že 2 hviezdy?! za mňa 3 hviezdy
Hodnotenie hosťaRenáta
Slovensko
Od € 253,80 za noc
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 499 hodnotení
Hotel je troška menší, ale vybavenie a pomer cena=kvalita. Personál bol veľmi milí a ústretoví. Jedlo bolo chutné a aj bohatý výber, a každý si tam našiel to svoje. Hodnotím veľmi pozitívne.
Hodnotenie hosťaMaria
Slovensko
Od € 253,80 za noc
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 499 hodnotení
Izby pekné s menšími detailami na opravu Jedlo vyborné, chutné, rôznorodé, perfektné grilovacie večery Personál vysmiaty, pozitívny a napomocný Hotel je extrémne čistý! Posteľ výborná tvrdá
Hodnotenie hosťaMartina
Slovensko

Viac miest na objavovanie, viac ciest, ktorými sa vydať

  • Najlepší čas na návštevu Španielska

    Podujatia, ceny, počasie – všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste si vybrali najvhodnejší čas na návštevu Španielska.
  • Hotely v destinácii Madrid

    Pozrite sa na hotely v destinácii Madrid a spoznajte Španielsko bližšie.
  • Hotely v destinácii Barcelona

    Pozrite sa na hotely v destinácii Barcelona a spoznajte Španielsko bližšie.
  • Letisko Palma de Mallorca – hotely v okolí

    Čaká vás medzipristátie, neskorý prílet alebo skorý odlet? Nájdite si hotel v pohodlnej vzdialenosti od letiska.
  • Hotely v Cala Millor

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v Cala Millor – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.
  • Hotely v destinácii Capolona

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v destinácii Capolona – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.
  • Malorka – hotely

    Rozšírte svoje obzory za hranice destinácie Cala Bona a vydajte sa preskúmať oblasť Malorka.
  • Hotely v Španielsku

    Láka vás precestovať Španielsko? Nájdite si hotely vo všetkých kútoch krajiny!
  • Ballermann 7 – hotely v okolí

    Ballermann 7 – vyhľadajte si a porovnajte hotely v blízkosti tohto turistického cieľa, ktorý sa nachádza neďaleko destinácie Cala Bona.