Preskoči do glavne vsebine

Poiščite hotele v mestu El Burgo

Vnesite datume, da bi videli najnovejše cene in ponudbe za hotele v mestu El Burgo

Izberite št. oseb

El Burgo – 2 hotela oz. druge nastanitve

Uporabi filter:

Število zvezdic
Ocena gostov

Oktheway O Burgo

El Burgo

Nastanitev Oktheway O Burgo se nahaja v mestu El Burgo in ponuja vročo kopel. Na voljo je brezplačen WiFi v celotni nastanitvi, parkirate pa lahko na zasebnem parkirišču v sklopu nastanitve.

Doseženo od 10, ocena gostov 6,1
Prijetno - Mnenje prejšnjih gostov, 14 komentarjev
Cena od
€ 140,73
1 noč, 2 odrasla

Hotel Avenida

A Coruña (Blizu: El Burgo)

This smart and value hotel, Superior 3-star, is situated near the centre of A Coruña and very near the main train station.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,0
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 3514 komentarjev
Cena od
€ 71,40
1 noč, 2 odrasla

Aparthotel Attica21 As Galeras

Bastiagueiro (Blizu: El Burgo)

An aparthotel with a privileged location. Located in Oleiros, a short distance from the center of A Coruña, surrounded by an exclusive beach environment, Attica21 As Galeras offers great apartments...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 1444 komentarjev
Cena od
€ 129,62
1 noč, 2 odrasla

NH Collection A Coruña Finisterre

A Coruña (Blizu: El Burgo)

NH Collection A Coruña Finisterre is in central A Coruña, just a few metres from the Congress Palace.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,0
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 1590 komentarjev
Cena od
€ 113,50
1 noč, 2 odrasla

AFTER Hotel

Bastiagueiro (Blizu: El Burgo)

Nastanitev AFTER Hotel z 1 zvezdico se nahaja ob morju v mestu Bastiagueiro in ponuja teraso ter bar.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 305 komentarjev
Cena od
€ 77,11
1 noč, 2 odrasla

Noa Boutique Hotel

Santa Cruz de Oleiros (Blizu: El Burgo)

Nastanitev Noa Boutique Hotel s 4 zvezdicami se nahaja ob morju v mestu Santa Cruz de Oleiros in ponuja sezonski zunanji bazen, fitnes ter vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 537 komentarjev
Cena od
€ 125
1 noč, 2 odrasla

Hotel El Pescador

Perillo (Blizu: El Burgo)

Located on Galicia's stunning coastline with the Burgo Estuary nearby, this seaside hotel overlooks Santa Cristina Beach, has free Wi-Fi and a pretty garden area. Enjoy drinks in the bar.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 570 komentarjev
Cena od
€ 59,40
1 noč, 2 odrasla

Alda Galería Coruña

A Coruña (Blizu: El Burgo)

Nastanitev Alda Galería Coruña z 2 zvezdicama je v mestu A Coruña, 2,7 km od znamenitosti Tower of Hercules in 1,8 km od znamenitosti akvarij Finisterrae.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 1449 komentarjev
Cena od
€ 84,05
1 noč, 2 odrasla

DoubleTree By Hilton A Coruña

A Coruña (Blizu: El Burgo)

Doubletree By Hilton A Coruña ponuja nastanitev v mestu A Coruña. Ta butični hotel je približno 700 metrov od kongresnega centra A Coruña - PALEXCO, 1,4 km od akvarija Finisterrae in 1,4 km od...

Doseženo od 10, ocena gostov 8,9
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 1205 komentarjev
Cena od
€ 141,43
1 noč, 2 odrasla

Alda Orzán

A Coruña (Blizu: El Burgo)

Nastanitev Alda Orzán z 2 zvezdicama je v mestu A Coruña in gleda proti morju. Uporabljate lahko brezplačen WiFi, zasebno parkirišče pa vam uredijo za doplačilo.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,0
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 2958 komentarjev
Cena od
€ 84,05
1 noč, 2 odrasla
Prikaži vse hotele v mestu El Burgo in okolici

Hoteli z letališkim prevozom v mestu El Burgo

Prikaži vse
Letališki prevoz
Doseženo od 10, ocena gostov 9,8
Izjemno - Mnenje prejšnjih gostov, 9 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,0
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 828 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,7
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 2067 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,3
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 79 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,2
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 798 komentarjev
Od € 410 na noč
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,4
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 623 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 8,2
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 2078 komentarjev
Letališki prevoz (z doplačilom)
Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 537 komentarjev

Največkrat rezervirani hoteli v mestu El Burgo in okolici v zadnjem mesecu

Prikaži vse

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,7
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 4501 komentar

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 7,1
Dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 514 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 5418 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,5
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 3705 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,9
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 3950 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,6
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 2369 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 2967 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,5
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 4082 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu Oleiros

Doseženo od 10, ocena gostov 8,7
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 819 komentarjev

Priljubljeno pri gostih, ki rezervirajo hotele v mestu A Coruña

Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 3246 komentarjev

Nizkocenovni hoteli v mestu El Burgo in okolici

Prikaži vse
Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 352 komentarjev

Nastanitev HOSTAL CASA JULIO - Auto Check-in se nahaja v mestu Culleredo, 10 km od znamenitosti akvarij Finisterrae in 11 km od znamenitosti Tower of Hercules.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,4
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 1059 komentarjev

Nastanitev Hostal LA POETISA - Auto Check-in se nahaja v mestu Culleredo, 10 km od znamenitosti akvarij Finisterrae, in ponuja skupni prostor za druženje, sobe za nekadilce ter brezplačen WiFi v...

Doseženo od 10, ocena gostov 8,7
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 105 komentarjev

Udobne namestitve: HOTEL Z ZAJTRKOM Letališče A Coruña v Culleredu ponuja klimatizirane sobe z lastno kopalnico, sušilcem za lase, tušem in televizorjem.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,5
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 1824 komentarjev

Nastanitev EL TRASTERO DE PALMERO je v mestu A Coruña, 7,4 km od znamenitosti akvarij Finisterrae, in nudi skupni prostor za druženje, teraso ter pogled na morje.

Doseženo od 10, ocena gostov 7,7
Dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 1125 komentarjev

Set on the outskirts of the city, in the tranquil residential area of A Zapateira, this modern and well-equipped complex is ideal accommodation for visiting students or business people.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,6
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 981 komentarjev

Offering a restaurant, Hotel Jardin is located in Oleiros, 10 minutes' drive from A Coruña. This property offers air-conditioned rooms with free WiFi.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,6
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 1181 komentarjev

Nastanitev Casa Canosa je v mestu A Coruña, 6,8 km od znamenitosti akvarij Finisterrae, in nudi teraso, brezplačno zasebno parkirišče ter bar.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,2
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 1326 komentarjev

Nastanitev Saudade Hostal Cafetería se nahaja v mestu A Coruña, 2,1 km od znamenitosti Plaža Playa de Oza, in ponuja bar, sobe za nekadilce ter brezplačen WiFi v celotni nastanitvi.

Najboljši hoteli, ki ponujajo zajtrk, v mestu El Burgo in okolici

Prikaži vse
Doseženo od 10, ocena gostov 8,4
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 623 komentarjev

Hotel Crunia I A Coruña is the closest hotel to A Coruña Airport and lies only 3 km from the city centre. Free Wi-Fi is available in all areas.

Doseženo od 10, ocena gostov 7,8
Dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 438 komentarjev

Nastanitev Pazo do Rio se nahaja v mestu A Coruña, 1,7 km od znamenitosti Plaža Praia de Bastiagueiro, in ponuja storitve concierge, sobe, teraso, brezplačen WiFi ter bar.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 1444 komentarjev

An aparthotel with a privileged location. Located in Oleiros, a short distance from the center of A Coruña, surrounded by an exclusive beach environment, Attica21 As Galeras offers great apartments...

Doseženo od 10, ocena gostov 9,1
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 537 komentarjev

Nastanitev Noa Boutique Hotel s 4 zvezdicami se nahaja ob morju v mestu Santa Cruz de Oleiros in ponuja sezonski zunanji bazen, fitnes ter vrt.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,8
Sijajno - Mnenje prejšnjih gostov, 3246 komentarjev

Attica21 Coruña is located in a strategic location in the city of A Coruña, in front of the ExpoCoruña exhibition and fairgrounds, in an established residential area and just a few minutes from the...

Doseženo od 10, ocena gostov 8,1
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 577 komentarjev

Nastanitev Toctoc Rooms se nahaja v mestu A Coruña, 7 km od znamenitosti akvarij Finisterrae in 8,1 km od znamenitosti Tower of Hercules. Ta nastanitev vam poleg družinskih sob nudi tudi teraso.

Doseženo od 10, ocena gostov 8,3
Zelo dobro - Mnenje prejšnjih gostov, 139 komentarjev

Nastanitev Makkan Club se nahaja v mestu Oleiros in ponuja sezonski zunanji bazen, vrt, teraso, bar ter razgled na bazen.

Doseženo od 10, ocena gostov 9,0
Odlično - Mnenje prejšnjih gostov, 3514 komentarjev

This smart and value hotel, Superior 3-star, is situated near the centre of A Coruña and very near the main train station.

Več lokacij, ki jih lahko raziščite, več poti