Gå direkte til hovedinnholdet

Søk etter hoteller i El Mudo

Velg datoer for å se de nyeste prisene og tilbudene på hoteller i El Mudo

El Mudo: 2 hoteller og andre overnattingssteder

Avgrens til:

Stjerner
Omtalescore

Casa Rural Cueva Las Varas

El Mudo

Casa Rural Cueva Las Varas ligger i El Mudo. Her får du en terrasse, grillutstyr, utsikt mot sjøen og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 24 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 1 756,97
1 natt, 2 voksne

Casa Balcon Garafia

El Mudo

Casa Balcon Garafia ligger i El Mudo i Kanariøyene, og har balkong og utsikt over byen. På dette overnattingsstedet har du tilgang til terrasse, gratis privat parkering og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,3
Bra - Dette synes tidligere gjester, 8 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 2 514,46
1 natt, 2 voksne

Finca Hortensia

El Castillo (Nær El Mudo)

Finca Hortensia ligger i El Castillo i Kanariøyene, og har uteplass og utsikt over fjellet. Her får du en hage, en terrasse, utsikt mot sjøen og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

S
Sigurd
Fra
Norge
Vedovnen, vaskemaskin, kjøkken fasiliteter, enkel kommunikasjon.
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,4
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 101 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 1 165,90
1 natt, 2 voksne

villa los vaqueros

Garafía (Nær El Mudo)

Villa los vaqueros ligger i Garafía og har uteplass. Denne villaen har hage, grill, gratis WiFi og gratis privat parkering. Denne villaen har utsikt mot sjøen og fjellet og har 2 soverom og terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 103 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 1 141,53
1 natt, 2 voksne

Casa Efrén

Garafía (Nær El Mudo)

Casa Efrén ligger i Garafía i Kanariøyene, og har terrasse og utsikt over fjellet. Her får du en hage, utsikt mot sjøen og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 9 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 2 305,13
1 natt, 2 voksne

Apartamentos Los Aljibes

Las Tricias (Nær El Mudo)

Apartamentos Los Aljibes ligger i Las Tricias og har et utendørsbasseng, en hage og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 11 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 5 169,66
1 natt, 2 voksne

Casa Flor azul

Las Tricias (Nær El Mudo)

Casa Flor azul ligger i Las Tricias. Dette feriehuset har hage, grill, gratis WiFi og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 62 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 937,49
1 natt, 2 voksne

Hostal Albergue Garafía El Tablado

El Tablado (Nær El Mudo)

Hostal Albergue Garafía El Tablado ligger i El Tablado og har en hage. Overnattingsstedet har et felleskjøkken og en fellesstue for gjestene.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,0
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 213 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 441,17
1 natt, 2 voksne

Casas las Gemelas VIEWPOINT!

Garafía (Nær El Mudo)

Casas las Gemelas VIEWPOINT! ligger i Garafía i Kanariøyene, og har balkong og utsikt over sjøen. På dette overnattingsstedet har du tilgang til terrasse og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 143 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 959,55
1 natt, 2 voksne

Media Pipa

Puntagorda (Nær El Mudo)

Media Pipa ligger i Puntagorda og har privat basseng, uteplass og utsikt over hagen i tillegg til klimaanlegg.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 25 gjesteomtaler
Pris fra
SEK 5 156,20
1 natt, 2 voksne
Se alle hoteller i El Mudo-området

Lavprishoteller i El Mudo og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 143 gjesteomtaler

Casas las Gemelas VIEWPOINT! ligger i Garafía i Kanariøyene, og har balkong og utsikt over sjøen. På dette overnattingsstedet har du tilgang til terrasse og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 42 gjesteomtaler

El Jaral ligger i Garafía og tilbyr grillutstyr. Her får du en hage, en terrasse, utsikt mot fjellet og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 5 gjesteomtaler

El Cortijo ligger i Garafía og har en hage og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over sjøen. Overnattingsstedet gir utsikt over fjellet og innsjøen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 31 gjesteomtaler

Casa Rural Los Barranquitos ligger i Garafía og har uteplass. Dette feriehuset har hage, grill, gratis WiFi og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,4
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 14 gjesteomtaler

Adorable tiny house El Sitio with amazing views ligger i Franceses. Her får du en hage, en terrasse, utsikt mot fjellet og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 3 gjesteomtaler

Authentic country house Casa Gloria with fantastic views ligger i Franceses. På dette overnattingsstedet har du tilgang til terrasse, gratis privat parkering og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 103 gjesteomtaler

Villa los vaqueros ligger i Garafía og har uteplass. Denne villaen har hage, grill, gratis WiFi og gratis privat parkering. Denne villaen har utsikt mot sjøen og fjellet og har 2 soverom og terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 32 gjesteomtaler

Casa El Faro ligger i Roque del Faro og har en hage, en fellesstue og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over sjøen. Overnattingsstedet har gratis privat parkering.

De beste hotellene med frokost i El Mudo og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,5
Bra - Dette synes tidligere gjester, 2 gjesteomtaler

House Near the Stars ligger i Garafía i Kanariøyene, og har en hage. På dette overnattingsstedet har du tilgang til uteplass, gratis privat parkering og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 29 gjesteomtaler

Casa Eremia ligger i Garafía og tilbyr en hage, en terrasse. Du har tilgang til gratis WiFi, og privat parkering finnes på overnattingsstedet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,7
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 72 gjesteomtaler

Casa Julián ligger i Garafía. På dette overnattingsstedet har du tilgang til balkong, gratis privat parkering og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,7
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 27 gjesteomtaler

Casa Rural Las Llanadas ligger i Garafía og har en hage, en fellesstue og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over sjøen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 5,7
Godkjent - Dette synes tidligere gjester, 12 gjesteomtaler

Casa Antigua Benahoare tilbyr overnatting i Garafía, med tilgang til en bar. Alle boenhetene har terrasse, kjøkken med et kjøleskap og felles bad med bidé.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 31 gjesteomtaler

El Limonero ligger i Garafía og har en hage og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over fjellet. På dette overnattingsstedet har du tilgang til uteplass og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 15 gjesteomtaler

Casa las estrellas ligger i Garafía. På dette overnattingsstedet har du tilgang til balkong, gratis privat parkering og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 41 gjesteomtaler

Casa Micaela ligger i Garafía. Dette feriehuset har hage, grill, gratis WiFi og gratis privat parkering. Dette feriehuset har utsikt mot fjellet og hagen og har 1 soverom og uteplass.

Flere steder å utforske, flere måter å reise på