Søk etter hoteller i Santa Úrsula

Velg datoer for å se de nyeste prisene og tilbudene på hoteller i Santa Úrsula

Velg antall rom og personer

Santa Úrsula: 98 hoteller og andre overnattingssteder

Avgrens til:

Stjerner
Omtalescore

Casa Adora in Santa Ursula im Norden Teneriffas

Santa Úrsula

Bare 1,7 kilometer fra Playa El Ancon-stranden og 7,2 kilometer fra Botanisk hage ligger Casa Adora in Santa Ursula im Norden Teneriffas, som har gratis WiFi og en hage.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 12 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 3 579,48
1 natt, 2 voksne

Casa Lupe

Santa Úrsula

Casa Lupe har grillutstyr og utsikt mot hagen, og ligger i Santa Úrsula, 6,8 kilometer fra Botanisk hage og 8,3 kilometer fra Taoroparken.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 36 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 1 074,84
1 natt, 2 voksne

Ankerplatz - casa Juseli - Ruhe und Erholung

Santa Úrsula

Ankerplatz - casa Juseli - Ruhe und Erholung ligger i Santa Úrsula og har et utendørsbasseng, en hage og en restaurant i tillegg til gratis WiFi og utsikt over hagen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 15 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 1 051,81
1 natt, 2 voksne

D-espacios elevados Quinta

Santa Úrsula

D-espacios elevados Quinta ligger i Santa Úrsula og har et utendørsbasseng, en hage og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 9 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 1 069,38
1 natt, 2 voksne

Villa Horizonte

Santa Úrsula

Villa Horizonte ligger i Santa Úrsula, i nærheten av Playa El Ancon-stranden og 6,9 kilometer fra Botanisk hage.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,7
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 19 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 12 184,06
1 natt, 2 voksne

La Quinta Adosado

Santa Úrsula

La Quinta Adosado ligger i Santa Úrsula, 2,4 kilometer fra Playa El Ancon-stranden, 7,1 kilometer fra Botanisk hage, og 8,5 kilometer fra Taoroparken.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 21 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 3 333,96
1 natt, 2 voksne

Villa View Grand

Santa Úrsula

Villa View Grand ligger i Santa Úrsula og har privat basseng, terrasse og utsikt over sjøen i tillegg til klimaanlegg. Dette overnattingsstedet har balkong og basseng og gir utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 41 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 8 757,03
1 natt, 2 voksne

Villa Tulipan Sunset con piscina climatizada

Santa Úrsula

Villa Tulipan Sunset con piscina climatizada ligger i Santa Úrsula og har privat basseng og utsikt over hagen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 7 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 2 728,01
1 natt, 2 voksne

Casa Ana

Santa Úrsula

Casa Ana ligger i Santa Úrsula og tilbyr terrasse med utsikt mot sjøen og fjellet, i tillegg til helårsåpent utendørsbasseng, innendørsbasseng og badstue.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,9
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 16 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 5 087,85
1 natt, 2 voksne

La Quinta

Santa Úrsula

La Quinta tilbyr overnatting med balkong og utsikt over hagen. Her bor du bare 2,5 kilometer fra Playa El Ancon-stranden.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 43 gjesteomtaler
Pris fra
NOK 1 794,16
1 natt, 2 voksne
Se alle 98 hotellene i Santa Úrsula

Hoteller i Santa Úrsula som tilbyr flyplasstransport

Se alt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 145 gjesteomtaler
Fra NOK 3 960,64 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 453 gjesteomtaler
Fra NOK 2 610,16 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 695 gjesteomtaler
Fra NOK 1 109,21 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 971 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,3
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 533 gjesteomtaler
Fra NOK 1 418,57 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 367 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 1 159 gjesteomtaler
Fra NOK 1 524,41 per natt

De mest bookede hotellene i Santa Úrsula og omegn den siste måneden

Se alt

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 5 168 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 2 033 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,6
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 3 022 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Los Realejos

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,7
Bra - Dette synes tidligere gjester, 2 942 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,0
Bra - Dette synes tidligere gjester, 175 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 4 047 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 5 016 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,1
Bra - Dette synes tidligere gjester, 2 554 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,9
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 1 630 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Puerto de la Cruz

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,8
Bra - Dette synes tidligere gjester, 2 460 gjesteomtaler

Hotell sentralt i Santa Úrsula

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,2
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 35 gjesteomtaler

Vivienda vacacional La Plaza tilbyr overnatting med en terrasse og uteplass i tillegg til utsikt over byen. Her bor du bare 13 minutters gange unna Playa El Ancon-stranden.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 23 gjesteomtaler

Bare under 1 kilometer fra Playa El Ancon-stranden og 6,5 kilometer fra Botanisk hage ligger Live Santa Úrsula Cala, som har gratis WiFi og en hage.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 14 gjesteomtaler

FEEL GOOD Ferienapartment mit Meerblick und Pool ligger i Santa Úrsula og har et utendørsbasseng, en hage og vannsportsfasiliteter i tillegg til gratis WiFi og utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,6
Bra - Dette synes tidligere gjester, 31 gjesteomtaler

Home2Book Stunning La Quinta, Pool ligger i Santa Úrsula, bare 2 kilometer fra Playa El Ancon-stranden, og har utsikt over sjøen, gratis WiFi og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,0
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 27 gjesteomtaler

Home2Book Design Santa Úrsula Pool & Wifi ligger i Santa Úrsula og tilbyr gratis WiFi og utsikt over bassenget.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,0
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 17 gjesteomtaler

Home2Book Sea View & Pool Getaway, Santa Úrsula ligger i Santa Úrsula, bare 2 kilometer fra Playa El Ancon-stranden, og har utsikt over bassenget, gratis WiFi og gratis privat parkering.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,3
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 34 gjesteomtaler

Home2Book Stylish Apartment in the North with Teide views ligger i Santa Úrsula og har et utendørsbasseng, en hage og en terrasse i tillegg til gratis WiFi og utsikt over hagen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,8
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 16 gjesteomtaler

Apartment with Mount Teide and sea views ligger i Santa Úrsula og har en hage, gratis WiFi og utsikt over sjøen.

Lavprishoteller i Santa Úrsula og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,8
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 64 gjesteomtaler

Bare 4,8 kilometer fra Botanisk hage og 6,2 kilometer fra Taoroparken ligger Alojamiento acogedor y tranquilo, som har gratis WiFi og en hage.

I Puerto de la Cruz, 1,8 kilometer fra Playa de Martiánez og under 1 kilometer fra Botanisk hage, ligger Apartamento con vista al mar, et klimaanlegg overnattingssted med terrasse og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 50 gjesteomtaler

I La Matanza de Acentejo, 12 kilometer fra Botanisk hage og 13 kilometer fra Taoroparken, ligger Estudio en las montañas, et klimaanlegg overnattingssted med balkong og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,8
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 1 582 gjesteomtaler

The Carabela complex, set 1km from the beach, boasts 1 swimming pool and bright apartments with terraces and their own kitchen where you can prepare meals. Free WiFi is available in most areas.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,3
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 71 gjesteomtaler

Charming Holidays in Martiánez Beach ligger i Puerto de la Cruz, bare 1 minutters gange fra Playa de Martiánez, og tilbyr strandnær overnatting med et utendørsbasseng og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 56 gjesteomtaler

Jardín del Teide ligger i Puerto de la Cruz, bare 2 kilometer fra Playa de Martiánez, og tilbyr overnatting med et utendørsbasseng, en terrasse og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 10
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 3 gjesteomtaler

Estudio en La Orotava - acogedor y ubicación ideal ligger i La Orotava, 3,9 kilometer unna Botanisk hage og 5,4 kilometer fra Taoroparken, og tilbyr overnatting med gratis WiFi, klimaanlegg, en...

Stunning views in romantic old town ligger i La Orotava, 4 kilometer fra Botanisk hage og 5,5 kilometer fra Taoroparken, og har utsikt mot byen samt gratis WiFi.

De beste hotellene med frokost i Santa Úrsula og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 4 047 gjesteomtaler

Hotel Best Semiramis ligger i Puerto de la Cruz, på en klippe med utsikt over Atlanterhavet. Her tilbys rom med balkong, et spa og 2 utendørsbassenger omgitt av hageanlegg.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 2 164 gjesteomtaler

Located in Puerto de la Cruz, 1.5 KM from Martiánez Beach, Hotel Atlantic Mirage Suites & SPA offers an all year round swimming pool and free WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 954 gjesteomtaler

H10 Tenerife Playa ligger i Puerto de la Cruz, midt imot Lago Martiánez og kun 50 meter fra havet. Dette stilfulle hotellet tilbyr deg 2 restauranter og utendørsbasseng.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 608 gjesteomtaler

Melia Costa Atlantis Tenerife has an ideal setting 50 metres from Martiánez Beach and the Lago Martiánez pool complex. This hotel features a spa and outdoor swimming pool, and free WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,0
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 055 gjesteomtaler

Featuring 2 outdoor swimming pools surrounded by gardens, Hotel Puerto de la Cruz offers spacious rooms with balconies.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 007 gjesteomtaler

Be Live Experience Orotava ligger i Puerto de la Cruz, 200 meter fra stranden og Lago Martiánez, og tilbyr moderne rom med utsikt over sjøen eller fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 726 gjesteomtaler

Apartamentos Casablanca ligger 10 minutters gange fra stranden i Puerto de la Cruz og sjøvannbassengene Lago Martianez. Feriestedet har utendørsbasseng og et separat barnebasseng.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,0
Bra - Dette synes tidligere gjester, 175 gjesteomtaler

Muthu La Perla Tenerife tilbyr et utendørsbasseng, hage, en terrasse og restaurant i Puerto de la Cruz. Dette 3-stjerners hotellet har en bar.

Flere steder å utforske, flere måter å reise på