Overslaan en naar de inhoud gaan

Zoek hotels in Torrox Costa

Vul je data in om de nieuwste prijzen en deals te zien voor hotels in Torrox Costa

Torrox Costa – 474 hotels en andere accommodaties

Filter op:

Aantal sterren
Beoordeling

Iberostar Waves Málaga Playa

Hotel in Torrox Costa

Iberostar Waves Málaga Playa ligt aan het strand van Santa Rosa en biedt directe toegang tot het strand. Dit resort ligt in een grote tuin en beschikt over 3 zwembaden en een spa.

T
Thomas
Uit
België
Zeer goed restaurant. Niet super uitgebreid maar wel lekker. Gratis parking naast hotel. Redelijk wat animatie in de buurt, ook voor kleinere kinderen. A merken voor de all inclusive drank. Wij hadden het appartement met 1 slaapkamer, zeer ruim maar kan eens een opfrissing gebruiken. Stevige airco, groot terras.
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 426 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 501,28
1 nacht, 2 volwassenen

Hotel Santa Rosa

Hotel in Torrox Costa

Gelegen in de aantrekkelijke badplaats Torrox, biedt dit hotel een fantastisch uitzicht op de Middellandse Zee. In de privétuin van het hotel, gelegen naast het strand, kunt u zonnebaden.

L
Leonore
Uit
België
Ontbijt was uitgebreid, veel keuze, hoewel geen eieren was al de rest er wel. Uitstekende ruime kamer.
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,8
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 399 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 405,35
1 nacht, 2 volwassenen

Los Lentiscares Apartment

Torrox Costa

Los Lentiscares Apartment is gelegen in Torrox Costa, op minder dan 1 km van Playa de Torrox, en biedt aan het strand accommodatie met een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras en...

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,4
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 15 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 601,47
1 nacht, 2 volwassenen

Casa La Vega

Torrox Costa

Casa La Vega is gelegen in Torrox Costa, op minder dan 1 km van El Peñoncillo-strand en 49 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt gratis WiFi en airconditioning.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 9 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 618,65
1 nacht, 2 volwassenen

Apartment Mango with Terrace near the Sea, two minutes from the beach

Torrox Costa

Apartment Mango with Terrace near the Sea, two minutes from the beach heeft een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras, en biedt accommodatie in Torrox Costa met gratis WiFi en uitzicht...

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,5
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 15 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 833,68
1 nacht, 2 volwassenen

Estudio Torrox Costa

Torrox Costa

Estudio Torrox Costa ligt in Torrox Costa, en biedt accommodatie met een privézwembad en uitzicht op de bergen.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,6
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 12 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 226,19
1 nacht, 2 volwassenen

lumarthia

Torrox Costa

Lumarthia is een accommodatie aan het strand in Torrox Costa, op 3 minuten lopen van El Peñoncillo-strand en 48 km van Gibralfaro Viewpoint.

R
Rony
Uit
België
Ruim appartement met alles aanwezig zoals thuis, zeer gezellig ingericht en alles heel proper ….. Goed contact met de eigenaar, vriendelijk persoon…
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,5
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 61 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 439,24
1 nacht, 2 volwassenen

Biasa Holidays

Torrox Costa

Biasa Holidays, een accommodatie met een privéstrand en een terras, bevindt zich in Torrox Costa, op 2 minuten lopen van El Peñoncillo-strand, 48 km van Gibralfaro Viewpoint, en 49 km van Parque de...

r
rené
Uit
Nederland
Goede locatie met parkeergarage. 3 slaapkamers, 2 persoonsbed is wel aan de kleine kant. Andere kamers prima voor de kinderen. Badkamer, goede douche. Water en bier bij aankomst, zeer vriendelijk.
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 95 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 463,99
1 nacht, 2 volwassenen

Casa Lydia

Torrox Costa

Casa Lydia ligt in Torrox Costa, op 1,7 km van Playa Ferrara, en is voorzien van aan het strand accommodatie met een buitenzwembad, een tuin en gratis WiFi.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 5 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 2.554,01
1 nacht, 2 volwassenen

Casa Cox Laguna Beach Torrox Costa

Torrox Costa

Casa Cox Laguna Beach Torrox Costa heeft uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met een buitenzwembad en een terras, op 16 minuten lopen van Playa de Torrox.

F
Frank van Kemenade
Uit
Nederland
Mooi appartement met alle voorzieningen bij de hand. Vooral het dakterras is ons zeer goed bevallen.
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 13 beoordelingen
Prijs vanaf
SAR 1.644,71
1 nacht, 2 volwassenen
Toon alle 474 hotels in Torrox Costa

Hotels met luchthavenshuttles in Torrox Costa

Alles bekijken
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,6
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 2.284 beoordelingen
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,7
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 846 beoordelingen
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,7
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 242 beoordelingen
Vanaf SAR 515,54 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 849 beoordelingen
Vanaf SAR 610,06 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 468 beoordelingen
Vanaf SAR 811,98 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,6
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 1.834 beoordelingen
Vanaf SAR 886,99 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,5
Erg goed - Wat eerdere gasten vonden, 425 beoordelingen
Vanaf SAR 408,14 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 3.388 beoordelingen
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 678 beoordelingen
Vanaf SAR 966,65 per nacht
Luchthavenshuttle (toeslag)
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,3
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 3.135 beoordelingen
Vanaf SAR 799,09 per nacht

Meest geboekte hotels in Torrox Costa en omgeving in de afgelopen maand

Alles bekijken

Populair bij gasten die hotels boeken in Torrox Costa

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 426 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Torrox Costa

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,8
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 399 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,5
Erg goed - Wat eerdere gasten vonden, 4.300 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,8
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 2.211 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Frigiliana

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 849 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,5
Erg goed - Wat eerdere gasten vonden, 1.412 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 1.407 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,4
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 1.258 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,9
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 1.755 beoordelingen

Populair bij gasten die hotels boeken in Nerja

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 2.729 beoordelingen

Hotels in het centrum van Torrox Costa

Alles bekijken
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,0
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 1 beoordeling

Ático Gran Vista Peñoncillo Playa heeft uitzicht op de tuin, en biedt accommodatie met een terras en een waterkoker, op een paar minuten lopen van El Peñoncillo-strand.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,9
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 16 beoordelingen

Beachfront Bungalow ligt in Torrox Costa, op 7 minuten lopen van Playa Ferrara en 48 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning en een buitenzwembad.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 6,0
Fijn - Wat eerdere gasten vonden, 1 beoordeling

Apartamento M 1 is gelegen in Torrox Costa, op 2 km van Playa Ferrara, en biedt aan het strand accommodatie met een buitenzwembad en gratis WiFi.

Oasis Duna Beach Views bevindt zich in Torrox Costa, op 2 minuten lopen van Playa de Torrox en 43 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt gratis WiFi, een buitenzwembad en airconditioning.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,5
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 13 beoordelingen

Apartment Amor by Interhome ligt in Torrox Costa, op 1,8 km van El Peñoncillo-strand en 49 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt gratis WiFi, een seizoensgebonden buitenzwembad en airconditioning.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,4
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 66 beoordelingen

Apartamento El Barco 1 linea PLAYA, PARKING, WIFI bevindt zich in Torrox Costa, op 1,8 km van El Peñoncillo-strand, en biedt accommodatie met watersportfaciliteiten, een tennisbaan en gratis WiFi.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,5
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 2 beoordelingen

Cozy apartment in Torrox Costa, next to the beach bevindt zich in Torrox Costa, en biedt accommodatie met een privézwembad.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,8
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 13 beoordelingen

Mirador de Gema beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad, een tuin, een terras, en biedt accommodatie in Torrox Costa met gratis WiFi en uitzicht op de zee.

De beste hotels met ontbijt in in Torrox Costa en omgeving

Alles bekijken
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,6
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 296 beoordelingen

Luxury Bed & Breakfast welcomeinnnerja ligt in Nerva en biedt een spectaculair uitzicht over de Middellandse Zee. Deze ruime villa heeft een zwembad, diverse terrassen en een bubbelbad.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 533 beoordelingen

Dit pension wordt door een familie beheerd en bevindt zich in een prachtige tuin op 100 meter van het strand Playazo.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,4
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 97 beoordelingen

Villa Sunshine Countryside Resort heeft een buitenzwembad, een tuin, een gedeelde lounge en een terras in Frigiliana. Er is een Grieks restaurant en er is gratis privéparkeren.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 2.729 beoordelingen

Het MB Boutique Hotel - Adults Recommended ligt in Nerja, op 200 meter van het strand Playa de la Torrecilla. Dit hotel biedt een businesscentrum en gratis WiFi in alle ruimtes.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,5
Erg goed - Wat eerdere gasten vonden, 740 beoordelingen

Hotel Rural Almazara bevindt zich in de heuvels boven Nerja, aan de Andalusische Costa del Sol. Het hotel heeft een landelijke stijl en kamers met een eigen terras en een fantastisch uitzicht op zee.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,2
Fantastisch - Wat eerdere gasten vonden, 2.751 beoordelingen

Hotel Puerta del Mar ligt in een rustige verkeersvrije straat naast het beroemde Balcón de Europa in Nerja, op slechts 100 meter van het strand.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,7
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 1.066 beoordelingen

Hostal Marissal by Dorobe bevindt zich naast het beroemde uitkijkpunt van Balcón de Europa, in de stad Nerja. Het hostel ligt tussen de stranden Salón en Calahonda.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,9
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 2.056 beoordelingen

Hostal Azahara ligt in de mooie stad Nerja aan de Costa del Sol, binnen handbereik van de prachtige stranden, restaurants en het Balcón de Europa. In de hele accommodatie is gratis WiFi beschikbaar.

Budgethotels in Torrox Costa en omgeving

Alles bekijken
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,9
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 1.755 beoordelingen

Hostal Boutique Luna de Nerja OLIVE OIL FREE DEGUSTATION & SALE is aantrekkelijk gelegen in Nerja, en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie en een gedeelde lounge.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,9
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 576 beoordelingen

Het Hostal Sol y Mar is gevestigd in een typisch Andalusisch gebouw, en het biedt gratis WiFi. Het ligt tegenover het busstation van Nerja, en heeft een gemeubileerd zonneterras op het dak.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 6,7
Fijn - Wat eerdere gasten vonden, 65 beoordelingen

Finca Esperanza Costa del Sol beschikt over een zwembad, een tuin, een terras en uitzicht op de zee, en biedt accommodatie met gratis WiFi in Sayalonga.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,8
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 127 beoordelingen

LA CASA DE ABUELA Habitaciones con baño compartido en el casco histórico de Frigiliana "sólo adultos" bevindt zich in Frigiliana en biedt accommodaties met een patio en gratis WiFi.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,2
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 13 beoordelingen

B&B Ágora bevindt zich in Sayalonga, op 44 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt uitzicht op de bergen.

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,7
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 4 beoordelingen

Charmigt hus med bästa läge i Torrox Costa bevindt zich in Málaga, op 1,7 km van El Peñoncillo-strand en 49 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt accommodatie met airconditioning, een balkon en gratis...

Villa Mercedes Peñoncillo ligt op 1,9 km van El Peñoncillo-strand en 49 km van Gibralfaro Viewpoint, en biedt gratis WiFi en een terras.

Flat Sun Garden ligt in Torrox, op 49 km van Gibralfaro Viewpoint en 49 km van Parque de Málaga, en biedt uitzicht op de tuin.

Veelgestelde vragen over Torrox Costa: Tips voor elke reis

Wat gasten zeiden over Torrox Costa:

Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 10

Zeker een hele goede plek om te verblijven.

Zeker een hele goede plek om te verblijven. Veel restaurant die ook in januari geopend zijn. Levensmiddelenwinkels heel dichtbij.
Gastbeoordeling vanPAM Manders
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 10

Gezellige promenade met vele restaurants Rustig.

Gezellige promenade met vele restaurants Rustig. Goede uitvalbasis voor wie het drukker wil andere steden. (Malaga, Nerja, Motril, Granada,...°
Gastbeoordeling vanGuy
België
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 10

We verbleven deze keer maar 4 nachten omdat we op doorreis...

We verbleven deze keer maar 4 nachten omdat we op doorreis waren. Torrox costa leent zich zeker voor een langer verblijf. Je kan er heerlijk relaxen. De boulevard heeft vele goede restaurants en strandbars. Voldoende uitstapjes mogelijk naar vb Nerja, Frigiliana en wat verder o.a. Comares.
Gastbeoordeling vanEddy Kempenaers
België
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 10

Mooie boulevard, autovrij Niet te massaal

Mooie boulevard, autovrij Niet te massaal Gezellige restaurantjes Genoeg supermarkten in de buurt Leuke plaatsjes in de buurt Genoeg wandelmogelijkheden
Gastbeoordeling vanLeo
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 6,0

Torrox Costa heeft een mooie lange promenade.

Torrox Costa heeft een mooie lange promenade. De accommodatie ligt even dicht tegen Nerja aan. Dat vonden wij veel een veel mooier en aantrekkelijker stadje met mooie zichten, stranden en leuke restaurantjes.
Gastbeoordeling vanKatia Withofs
België
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 10

Een heel schone plaats. Elke dag reden er schoonmaakwagens.

Een heel schone plaats. Elke dag reden er schoonmaakwagens. Plaats is ook lekker vlak. Boulevard is fijn om op te lopen ook als je slecht ter been bent. Leuke restaurants.
Gastbeoordeling vanHtg77
Nederland

Bekijk beoordelingen van gasten die in hotels verbleven in Torrox Costa

Alles bekijken
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,7
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 13 beoordelingen
Geweldig uitzicht met zowel zonsopgang als zonsondergang van de grote balkons. Fantastisch mooi afgewerkt appartement, Luxe keuken (kookeiland met uitzicht op zee;) Parkeergarage met lift. Locatie is zeer rustig wat we erg waardeerden tussen torrox costa en nerja op slechts 45 min rijden vanaf malaga airport. De kingsize bedden slapen geweldig. Wij hebben een hele week alleen maar genoten. Dank je wel! Zullen zeker een keer terug komen!
Gastbeoordeling vanElle68
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,7
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 40 beoordelingen
Het appartement heeft een geweldig uitzicht en is leuk ingericht. Het ligt op een goede plek aan Torrox Costa en is van alle gemakken voorzien We hebben hier een heerlijke week gehad!!
Gastbeoordeling vanDanielle
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 8,9
Heerlijk - Wat eerdere gasten vonden, 426 beoordelingen
1 zeer schoon 2 goed onderhouden 3 heel veel ligbedden met parasol 4 erg vriendelijk personeel 5 gratis watertap punten 6 goede parkeerplaatsen bij hotel (garage €15 pdag)
Gastbeoordeling vanEddy
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 9,5
Voortreffelijk - Wat eerdere gasten vonden, 12 beoordelingen
Rustige locatie met uitzicht op zee, strand op nog geen 100m en op korte afstand van boulevard Torrox Costa. Vriendelijke ontvangst door Yannick
Gastbeoordeling vanGerrit
Nederland
Op een schaal van 1 tot 10, gastbeoordeling 7,8
Goed - Wat eerdere gasten vonden, 399 beoordelingen
Keurig hotel
Gastbeoordeling vanJaap
Nederland

Meer plekken om te ontdekken, meer manieren om te reizen