Pretražite hotele u gradu 'Lempdes sur Allagnon'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Lempdes sur Allagnon'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Lempdes sur Allagnon – 3 hotela i druga smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Camping Le Pont d'Allagnon

Lempdes sur Allagnon

Objekt Camping Le Pont d'Allagnon u gradu 'Lempdes sur Allagnon' nudi pogled na vrt, sezonski vanjski bazen, zajednički salon, terasu, bar i teniski teren.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 62 recenzije
Cijena od
54,30 €
1 noćenje, 2 odraslih

Le Bravard

Jumeaux (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Le Bravard smješten je u gradu 'Jumeaux' te ima zajednički salon, terasu, bar ibesplatan WiFi u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 325 recenzija
Cijena od
43 €
1 noćenje, 2 odraslih

Hote de l'île chez Wendy et Fred

Jumeaux (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Hote de l'île chez Wendy et Fred smješten je u gradu 'Jumeaux', na 48 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle, te nudi smještaj koji sadrži terasu, besplatno privatno parkiralište i bar.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 155 recenzija
Cijena od
105,54 €
1 noćenje, 2 odraslih

Villa Toscane

Saint-Germain-Lembron (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Villa Toscane nalazi se na 41 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle te nudi vrt, zajednički salon, popločani dio dvorišta i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 100 recenzija
Cijena od
113,90 €
1 noćenje, 2 odraslih

Chambres d hôtes La clé des arches

Sainte-Florine (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Chambres d hôtes La clé des arches u gradu 'Sainte-Florine' nudi smještaj koji sadrži sezonski vanjski bazen, besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište za goste koji dolaze vozilom.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 119 recenzija
Cijena od
140,77 €
1 noćenje, 2 odraslih

Château de Perpezat

Apchat (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Château de Perpezat u gradu 'Apchat' nudi pogled na vrt, sezonski vanjski bazen, vrt, zajednički salon, terasu i bar.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 116 recenzija
Cijena od
130,40 €
1 noćenje, 2 odraslih

Le gîte des Bernadettes

Apchat (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Le gîte des Bernadettes nalazi se u gradu 'Apchat'. Ovaj objekt smješten je na 47 km od znamenitosti Jezero Pavin te sadrži terasu i besplatno privatno parkiralište.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,8
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 10 recenzija
Cijena od
93,54 €
1 noćenje, 2 odraslih

Logement 4 personnes Sainte-Florine

Sainte-Florine (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt Logement 4 personnes Sainte-Florine u gradu 'Sainte-Florine' sadrži smještaj s besplatnim WiFi-jem na 48 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 25 recenzija
Cijena od
80,34 €
1 noćenje, 2 odraslih

La Petite Couze, Maison cozy pour 2 en Auvergne

Le Breuil-sur-Couze (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt La Petite Couze, Maison cozy pour 2 en Auvergne nalazi se u gradu 'Le Breuil-sur-Couze' na 38 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle i 38 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 43 recenzije
Cijena od
65,44 €
1 noćenje, 2 odraslih

La petite Maison

Vézézoux (U blizini grada 'Lempdes sur Allagnon')

Objekt La petite Maison s pogledom na vrt nudi smještaj s terasom i balkonom na oko 49 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 15 recenzija
Cijena od
142,77 €
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži sve hotele u gradu 'Lempdes sur Allagnon' i okolici

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Lempdes sur Allagnon' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Jumeaux'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 325 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Jumeaux'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 155 recenzija

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Lempdes sur Allagnon' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 119 recenzija

Objekt Chambres d hôtes La clé des arches u gradu 'Sainte-Florine' nudi smještaj koji sadrži sezonski vanjski bazen, besplatan WiFi i besplatno privatno parkiralište za goste koji dolaze vozilom.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,8
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 7 recenzija

Unutar 47 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne i 50 km od znamenitosti Jezero Pavin nalazi se objekt Le clos fleuri koji ima besplatan WiFi i terasu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 52 recenzije

Objekt la clef des champs smješten je u gradu 'Lorlanges' u regiji ‘Auvergne’ te ima terasu i pogled na planinu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 155 recenzija

Objekt Hote de l'île chez Wendy et Fred smješten je u gradu 'Jumeaux', na 48 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle, te nudi smještaj koji sadrži terasu, besplatno privatno parkiralište i bar.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 48 recenzija

Objekt Le Volcan des Sens, chambres d'hotes de luxe et SPA privatif u gradu 'Torsiac' nudi pogled na planinu, sezonski vanjski bazen, vrt, terasu, bar i usluge masaže.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 40 recenzija

Objekt MARGARIDOU nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi, bazen, vrt, terasu i pogled na planinu, a nalazi se u gradu 'Blesle'.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 100 recenzija

Objekt Villa Toscane nalazi se na 41 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle te nudi vrt, zajednički salon, popločani dio dvorišta i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 116 recenzija

Objekt Château de Perpezat u gradu 'Apchat' nudi pogled na vrt, sezonski vanjski bazen, vrt, zajednički salon, terasu i bar.

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Lempdes sur Allagnon' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 25 recenzija

Objekt Logement 4 personnes Sainte-Florine u gradu 'Sainte-Florine' sadrži smještaj s besplatnim WiFi-jem na 48 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 9 recenzija

Objekt Maison campagne proche A75 smješten je u gradu 'Vergongheon'.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 94 recenzije

Objekt Gîte des fauvettes nalazi se u gradu 'Lorlanges'. Objekt sadrži vrt, terasu, pogled na planinu i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 83 recenzije

Objekt Logement au coeur de l'Auvergne smješten je u gradu 'Lorlanges'. Ovaj apartman također ima besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 67 recenzija

Objekt Maison charmante pour 4/6 pers nalazi se u gradu 'Brassac-les-Mines' na samo 49 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne te sadrži smještaj s besplatnim WiFi-jem.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,7
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija

Objekt Maison de village smješten je u gradu 'Collanges' na 42 km od znamenitosti Dvorana La Grande Halle, 43 km od znamenitosti Koncertna dvorana Zénith d'Auvergne i 47 km od znamenitosti Sveučilište...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 325 recenzija

Objekt Le Bravard smješten je u gradu 'Jumeaux' te ima zajednički salon, terasu, bar ibesplatan WiFi u cijelom objektu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 25 recenzija

Objekt Chambre d'hôtes Auvergne proche issoire nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi, bazen, vrt, terasu i pogled na bazen, a smješten je u gradu 'Saint-Germain-Lembron'.

Više odredišta, više načina putovanja