Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Saint-Chaptes'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Saint-Chaptes'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Saint-Chaptes – 8 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Suite confort et évasion

Saint-Chaptes

Suite confort et évasion ima smještaj u gradu 'Saint-Chaptes' s besplatnim WiFi-jem i pogledom na bazen, kao i sezonski vanjski bazen, vrt i terasu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 40 recenzija
Cijena od
68,10 €
1 noćenje, 2 odraslih

Domaine de Privadière & Spa

Uzès (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Domaine de Privadière & Spa nalazi se u gradu 'Uzès', na 28 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes, te nudi smještaj koji sadrži sezonski vanjski bazen, besplatno privatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 141 recenzija
Cijena od
254,29 €
1 noćenje, 2 odraslih

Château d'Arpaillargues - TERITORIA

Arpaillargues-et-Aureillac (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Ovaj dvorac iz 18. stoljeća s vanjskim bazenom i hidromasažnom kadom nalazi se 4 km od srednjovjekovnog grada Uzesa i 25 minuta vožnje od mosta Pont de Gard.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 276 recenzija
Cijena od
182,65 €
1 noćenje, 2 odraslih

Logis Hotel Restaurant L'Esquielle

Saint-Géniès-de-Malgoirès (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Logis Hotel Restaurant L'Esquielle smješten je u gradu 'Saint-Géniès-de-Malgoirès', na 23 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes, te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen,...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,5
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 67 recenzija
Cijena od
78,20 €
1 noćenje, 2 odraslih

Le Mas du Coquelicot

Dions (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Le Mas du Coquelicot nalazi se u gradu 'Dions' te nudi smještaj koji sadrži sezonski vanjski bazen, besplatan WiFi, vrt i zajednički salon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 104 recenzije
Cijena od
91,35 €
1 noćenje, 2 odraslih

La Maison Des Autres, piscine chauffée, chambres d'hôtes, proche d'Uzès, Nîmes, Pont du Gard, Alès

Saint-Géniès-de-Malgoirès (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt La Maison Des Autres, piscine chauffée, chambres d'hôtes, proche d'Uzès, Nîmes, Pont du Gard, Alès smješten je u gradu 'Saint-Géniès-de-Malgoirès' te ima sezonski vanjski bazen, vrt, terasu...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 101 recenzija
Cijena od
160 €
1 noćenje, 2 odraslih

Paradis & Désir Chambre Romantique

Montignargues (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Paradis & Désir Chambre Romantique smješten je u gradu 'Montignargues', na 21 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes, te nudi smještaj koji sadrži vrt, besplatno privatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,8
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija
Cijena od
160 €
1 noćenje, 2 odraslih

La maison

Cruviers-Lascours (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt La maison nalazi se u gradu 'Cruviers-Lascours' u regiji ‘Languedoc-Roussillon’ te sadrži balkon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija
Cijena od
185,50 €
1 noćenje, 2 odraslih

Maison de charme avec terrasse et climatisation - Uzes

Arpaillargues-et-Aureillac (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Maison de charme avec terrasse et climatisation - Uzes s pogledom na grad sadrži smještaj s terasom i balkonom na oko 25 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 11 recenzija
Cijena od
140,25 €
1 noćenje, 2 odraslih

Studio

Moussac (U blizini grada 'Saint-Chaptes')

Objekt Studio nudi smještaj u gradu 'Moussac'. Sve sobe imaju čajnu kuhinju i privatnu kupaonicu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,9
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija
Cijena od
47,25 €
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 8 hotela u gradu 'Saint-Chaptes'

Hoteli s uslugom prijevoza iz/do zračne luke u gradu 'Saint-Chaptes'

Prikaži sve
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 251 recenzija
Od 168 € po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 327 recenzija
Od 346 € po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 141 recenzija
Od 353,93 € po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 138 recenzija
Od 415 € po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.528 recenzija
Od 215,05 € po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 230 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.199 recenzija
Od 135 € po noćenju

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Saint-Chaptes' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Arpaillargues-et-Aureillac'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 276 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Uzès'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 141 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Saint-Géniès-de-Malgoirès'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,5
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 67 recenzija

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Saint-Chaptes' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija

Objekt Charming small house close to Uzès smješten je u gradu 'Foissac' na 36 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes, 50 km od znamenitosti Glavni željeznički kolodvor Avignon te 25 km...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,9
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 16 recenzija

Objekt L’Escapade Scandinave, Nature et Détente nudi vrt, a nalazi se u gradu 'Domessargues', u regiji Languedoc-Roussillon, na 28 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes.

Ovaj apartman nudi klimatizirani smještaj s besplatnim WiFi-jem. Ovaj apartman ima više spavaćih soba (2), potpuno opremljenu čajnu kuhinju s hladnjakom i perilicom posuđa te kupaonicu (1) s tušem i...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,7
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Les OLIVETTES CLIMATISÉES d'UZES à Garrigues Sainte Eulalie nalazi se u gradu 'Garrigues-et-Sainte-Eulalie' na 48 km od znamenitosti Glavni željeznički kolodvor Avignon, 48 km od znamenitosti...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1 recenzija

Maison de Rêve avec Piscine chauffée sadrži smještaj u gradu 'Garrigues-et-Sainte-Eulalie' s besplatnim WiFi-jem i pogledom na bazen, kao i vanjski bazen, vrt i terasu.

Objekt Holiday Home À l'abri du Mistral by Interhome nalazi se u gradu 'Collorgues' na 26 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes te nudi terasu, vrt i besplatan WiFi.

Objekt Holiday Home À l'abri du Mistral by Interhome nalazi se u gradu 'Collorgues' na 26 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes te nudi terasu, vrt i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 21 recenzija

Objekt Les Jardins d'Holi proche Uzès smješten je u gradu 'Garrigues-et-Sainte-Eulalie', na 29 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes i 48 km od znamenitosti Glavni željeznički...

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Saint-Chaptes' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 74 recenzije

Objekt La Fontaine aux Poissons Rouges ima smještaj, restoran, sezonski vanjski bazen, vrt i zajednički salon, a na udaljenosti od 26 km nalazi se znamenitost Konvencijski centar Parc Expo Nîmes.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 101 recenzija

Objekt La Maison Des Autres, piscine chauffée, chambres d'hôtes, proche d'Uzès, Nîmes, Pont du Gard, Alès smješten je u gradu 'Saint-Géniès-de-Malgoirès' te ima sezonski vanjski bazen, vrt, terasu...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 37 recenzija

Objekt Prieuré Saint-Nicolas - Les Maisons u gradu 'Blauzac' nudi pogled na vrt, vanjski bazen, vrt, zajednički salon, terasu i bar.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija

Objekt La Maison des Lauriers u gradu 'Arpaillargues-et-Aureillac' ima vanjski bazen, vrt, zajednički salon i terasu. Ovaj objekt nudi obiteljske sobe i roštilj.

Objekt Les Jardins d'Holi appartement proche Uzès nalazi se u gradu 'Garrigues-et-Sainte-Eulalie', u krugu od 29 km od znamenitosti Konvencijski centar Parc Expo Nîmes i 48 km od znamenitosti Glavni...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,5
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 104 recenzije

Objekt Le Mas du Coquelicot nalazi se u gradu 'Dions' te nudi smještaj koji sadrži sezonski vanjski bazen, besplatan WiFi, vrt i zajednički salon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,4
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 34 recenzije

Objekt Village de gîtes Les Olivettes u gradu 'Saint-Dézéry' nudi pogled na vrt, sezonski vanjski bazen, vrt, zajednički salon, terasu i opremu za roštilj. Dostupan je besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Charmante maison provençale proche d'Uzès ima smještaj u gradu 'Garrigues-et-Sainte-Eulalie' s besplatnim WiFi-jem i pogledom na bazen, kao i sezonski vanjski bazen, vrt i terasu.

Više odredišta, više načina putovanja