Teruskan ke kandungan utama

Cari hotel di Saint-Gratien

Masukkan tarikh anda untuk lihat harga dan tawaran yang terkini untuk hotel-hotel di Saint-Gratien

Saint-Gratien – 16 hotel dan tempat untuk menginap

Tapis mengikut:

Taraf Bintang
Skor reviu

ibis Saint Gratien - Enghien-Les-Bains

Hotel di Saint-Gratien

The ibis Saint Gratien is located in Saint-Gratien, just 20 metres from the RER Train Station. Paris is 20 km from the hotel and free Wi-Fi access is available.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.9
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,016 reviu
Harga dari
581.76 lei
1 malam, 2 dewasa

Ibis Budget St Gratien - Enghien-Les-Bains

Hotel di Saint-Gratien

Menampilkan WiFi percuma di seluruh hotel, Ibis Budget St Gratien - Enghien-Les-Bains menawarkan penginapan yang mesra haiwan kesayangan di Saint-Gratien. Setiap bilik dilengkapi dengan TV skrin rata....

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.2
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,435 reviu
Harga dari
261.95 lei
1 malam, 2 dewasa

Perle Urbaine : Jardin Spacieux!

Saint-Gratien

Perle Urbaine: Jardin Spacieux! terletak di Saint-Gratien, 10km dari Stade de France, 13km dari Stesen Metro Pigalle, dan 13km dari Sacré-Coeur.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.0
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 31 reviu
Harga dari
497.90 lei
1 malam, 2 dewasa

Appartements Saint Gratien 3 min à pied transport Tour Eiffel

Saint-Gratien

Terletak di Saint-Gratien, 11km dari Stade de France dan 13km dari Stesen Metro Pigalle, Appartements Saint Gratien 3 min à pied transport Tour Eiffel menyediakan penginapan dengan WiFi percuma,...

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.1
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 104 reviu
Harga dari
466.98 lei
1 malam, 2 dewasa

OPEN 24 7 Apartment parking 15' PARIS 3' ATHLETICA

Saint-Gratien

Terletak di Saint-Gratien, 12km dari Stade de France, OPEN 24 7 Apartment parking 15' PARIS 3' ATHLETICA menawarkan penginapan dengan taman, WiFi percuma, dapur berkongsi, dan lounge berkongsi.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.0
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 30 reviu
Harga dari
684.90 lei
1 malam, 2 dewasa

Tribe Paris Saint Ouen

Saint-Ouen (Berdekatan Saint-Gratien)

Terletak di Saint-Ouen, 2.5km dari Stade de France, Tribe Paris Saint Ouen menawarkan penginapan dengan taman, tempat parking peribadi, lounge berkongsi dan teres.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.0
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 2,086 reviu
Harga dari
980.08 lei
1 malam, 2 dewasa

Staycity Aparthotels Paris La Defense

Courbevoie (Berdekatan Saint-Gratien)

Staycity Aparthotels Paris La Defense terletak di Courbevoie, 3.9km dari Palais des Congrès de Paris dan 4.6km dari Arc de Triomphe.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.0
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 3,628 reviu
Harga dari
1,089.62 lei
1 malam, 2 dewasa

Paris j'Adore Hotel & Spa

Paris (Berdekatan Saint-Gratien)

Terletak dalam kurang dari 1 km dari Gare Saint-Lazare dan 18-minit berjalan kaki dari Stesen Metro Pigalle, Paris j'Adore Hotel & Spa mempunyai bilik dengan penyaman udara dan bilik mandi peribadi di...

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.1
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,166 reviu
Harga dari
1,711.68 lei
1 malam, 2 dewasa

L'Imprimerie Hôtel

Clichy (Berdekatan Saint-Gratien)

Menawarkan sauna dan pusat kecergasan, L'Imprimerie Hôtel terletak di Clichy, 10 minit berjalan kaki dari Paris. Tetamu boleh berehat di teres hotel dan WiFi percuma disediakan.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.2
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,427 reviu
Harga dari
969.60 lei
1 malam, 2 dewasa

Le Tsuba Hotel

Paris (Berdekatan Saint-Gratien)

Le Tsuba Hotel terletak di arrondissement ke-17 Paris, hanya 2 minit berjalan kaki dari Arc de Triomphe dan Champs Elysées Avenue.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.0
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,290 reviu
Harga dari
1,409.27 lei
1 malam, 2 dewasa
Lihat semua 16 hotel di Saint-Gratien

Hotel dengan shuttle lapangan terbang di Saint-Gratien

Lihat semua
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.5
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 2,288 reviu
Dari 1,698.11 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.9
Mengagumkan - Pendapat tetamu sebelum ini, 830 reviu
Dari 1,142.55 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.7
Mengagumkan - Pendapat tetamu sebelum ini, 339 reviu
Dari 2,450.20 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.2
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 362 reviu
Dari 1,320.75 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.3
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 457 reviu
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.7
Mengagumkan - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,589 reviu
Dari 974.84 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.5
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 3,944 reviu
Dari 571.28 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.2
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 2,691 reviu
Dari 831.86 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.2
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,265 reviu
Dari 602.72 lei setiap malam
Shuttle lapangan terbang (caj tambahan)
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.1
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 764 reviu

Hotel yang paling banyak ditempah di Saint-Gratien dan kawasan sekitar pada bulan lepas

Lihat semua

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Saint-Gratien

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.9
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,016 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Saint-Gratien

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.2
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,435 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.3
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 16,953 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Saint-Denis

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.1
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 6,478 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.0
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 18,642 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Aubervilliers

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.2
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 8,272 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.7
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 4,451 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.9
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 5,530 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.2
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 11,771 reviu

Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Paris

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.1
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 5,662 reviu

Hotel terbaik dengan sarapan di Saint-Gratien dan berdekatan

Lihat semua
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.1
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 20 reviu

Menawarkan kolam renang luaran bermusim, taman, dan lounge berkongsi, Bed & Breakfast à 20mn direct St Lazare en Train menyediakan penginapan di Sannois dengan WiFi percuma dan pemandangan taman.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.0
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 511 reviu

Terletak di Gennevilliers, 6.7km dari Stade de France, Hôtel Mercure Paris Gennevilliers menawarkan penginapan dengan pusat kecergasan, tempat parking peribadi, teres dan restoran.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.5
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 2,632 reviu

Terletak dalam 6.8km dari Stade de France dan 10km dari Palais des Congrès de Paris, ibis budget Paris Gennevilliers menawarkan bilik di Gennevilliers.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.3
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 506 reviu

Located a 15-minute drive from La Défense business district, north-west of Paris, this hotel offers free Wi-Fi throughout, a meeting room and a restaurant. Central Paris is 20 minutes away by metro.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.1
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 489 reviu

Located in Sannois, Campanile NATURE - Sannois Ermont is easily accessible by the A15 motorway and 2 km from Cernay RER Station. It offers free WiFi internet access.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.9
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 995 reviu

Located 500 metres from Gennevilliers RER Train Station which provides direct access to the Eiffel Tower, the Orsay Museum and other Parisian landmarks, Campanile Paris Ouest - Gennevilliers...

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.0
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 2,516 reviu

Dengan Palais des Congrès de Paris yang boleh disampai dalam 9km, All Suites Appart Hôtel - Paris Ouest - Colombes menyediakan penginapan, restoran, lounge berkongsi, teres dan bar.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.4
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 1,934 reviu

Menawarkan teres, B&B HOTEL Paris Gennevilliers Asnières terletak di Gennevilliers di kawasan Île de France, 7.5km dari Stade de France dan 7.6km dari Palais des Congrès de Paris.

Hotel bajet di Saint-Gratien dan berdekatan

Lihat semua
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 4.4
Mengecewakan - Pendapat tetamu sebelum ini, 15 reviu

Studios privatifs avec vue sur Jardin terletak di Sannois dan menawarkan penginapan dengan taman dan WiFi percuma, 11km dari Stade de France dan 14km dari Stesen Metro Pigalle.

Menawarkan pemandangan taman, Studio avec parking adalah penginapan yang terletak di Épinay-sur-Seine, 7.7km dari Stade de France dan 12km dari Dewan Konsert La Cigale.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.5
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 523 reviu

Hôtel Marie Louise terletak di Enghien-les-Bains, hanya 40 meter dari tasik dan 150 meter dari kasino.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.6
Luar biasa - Pendapat tetamu sebelum ini, 8 reviu

Menawarkan pemandangan taman, Notre Dame d'Orgemont - Gris 5 adalah penginapan yang terletak di Argenteuil, 10km dari Stade de France dan 13km dari Stesen Metro Pigalle.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 9.1
Hebat - Pendapat tetamu sebelum ini, 14 reviu

Terletak 10km dari Stade de France, 13km dari Stesen Metro Pigalle dan 13km dari Palais des Congrès de Paris, Notre Dame d'Orgemont - Rose 3 menawarkan penginapan yang terletak di Argenteuil.

Terletak di Argenteuil dan dengan Stade de France yang boleh disampai dalam 10km, Notre Dame d'Orgemont - Violet 1 menawarkan khidmat concierge, bilik bebas rokok, taman, WiFi percuma di seluruh...

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.2
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 12 reviu

Terletak di Argenteuil dan dalam jarak 10km dari Stade de France, Notre Dame d'Orgemont - Marron 6 mempunyai teres, bilik bebas rokok, dan WiFi percuma di seluruh tempat penginapan.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.9
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 21 reviu

Menawarkan pemandangan bandar, L'oasis d'Enghien-les-bains adalah penginapan yang terletak di Enghien-les-Bains, 8.6km dari Stade de France dan 13km dari Palais des Congrès de Paris.

Hotel terletak di pusat Saint-Gratien

Lihat semua
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.5
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 69 reviu

Terletak di Saint-Gratien, 11km dari Stade de France, Superbe appartement en centre-ville, 20min de Paris, 5 min d'Enghien menyediakan penginapan dengan kasino, WiFi percuma dan dapur berkongsi.

Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 8.2
Sangat baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 16 reviu

Le Cocon proche Paris JO 2024 Centre-ville terletak di Saint-Gratien, 11km dari Stade de France, 14km dari Stesen Metro Pigalle, dan 14km dari Sacré-Coeur.

Terletak 13km dari Stesen Metro Pigalle dan 13km dari Palais des Congrès de Paris di Saint-Gratien, Cozy appartement a Saint-Gratien, Paris en 20 min menawarkan penginapan dengan dapur.

Lebih banyak tempat untuk diterokai, lebih banyak cara untuk pergi