Prejsť na hlavný obsah

Vyhľadajte si hotely v destinácii Sainte-Brigitte

Po zadaní hľadaného termínu sa vám zobrazia aktuálne ceny a ponuky hotelov v destinácii Sainte-Brigitte

Vyberte počet izieb a hostí

Sainte-Brigitte – 2 hotely a ďalšie typy ubytovania

Filtrovať podľa:

Počet hviezdičiek
Hodnotenie

Chambre d'hôtes Morbihan Gwenva

Sainte-Brigitte

Ubytovanie Chambre d'hôtes Morbihan Gwenva sa nachádza v destinácii Sainte-Brigitte 30 km od miesta Rimaison Golf Course. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a na mieste sa nachádza súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 25 hodnotení
Cena od
€ 87,98
1 noc, 2 dospelí

Charmante longère forestière proche Lac de Guerlédan

Sainte-Brigitte

Ubytovanie Charmante longère forestière proche Lac de Guerlédan sa nachádza v destinácii Sainte-Brigitte len 32 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu, vybavenie na...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 8 hodnotení
Cena od
€ 212
1 noc, 2 dospelí

Le Black Dog Pub - Chambre d'hotes avec Bar Restaurant

Saint-Aignan (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Le Black Dog Pub - Chambre d'hotes avec Bar Restaurant sa nachádza v destinácii Saint-Aignan 48 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 159 hodnotení
Cena od
€ 100,96
1 noc, 2 dospelí

Merlin les pieds dans l'eau

Saint-Aignan (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Merlin les pieds dans l'eau sa nachádza v destinácii Saint-Aignan 31 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii terasu, bezplatné súkromné parkovisko a bar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 224 hodnotení
Cena od
€ 96
1 noc, 2 dospelí

Gîtes de Botplançon

Saint-Aignan (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Gîtes de Botplançon sa nachádza v destinácii Saint-Aignan 50 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 26 km od miesta Rimaison Golf Course.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 143 hodnotení
Cena od
€ 55,05
1 noc, 2 dospelí

La Verrerie de Guerlédan

Caurel (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie La Verrerie de Guerlédan sa nachádza v destinácii Caurel 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 49 km od miesta Múzeum umenia a histórie v Saint-Brieuc. Ponúka reštauráciu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 148 hodnotení
Cena od
€ 75,32
1 noc, 2 dospelí

Number 7 Gouarec

Gouarec (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Number 7 Gouarec sa nachádza v destinácii Gouarec 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 50 km od miesta Múzeum umenia a histórie v Saint-Brieuc a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 211 hodnotení
Cena od
€ 71,76
1 noc, 2 dospelí

Chambre privée à la campagne avec deux lits doubles petit déjeuner inclus

Laniscat (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Chambre privée à la campagne avec deux lits doubles petit déjeuner inclus sa nachádza v destinácii Laniscat len 46 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 24 hodnotení
Cena od
€ 84,15
1 noc, 2 dospelí

Ty Job

Langoëlan (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Ty Job sa nachádza v destinácii Langoëlan 47 km od miesta Parc des Expositions Lorient a ponúka výhľad na záhradu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,5
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 25 hodnotení
Cena od
€ 115,50
1 noc, 2 dospelí

Gîte des 4 vents, proche du lac de Guerlédan

Saint-Aignan (V destinácii Sainte-Brigitte a okolí)

Ubytovanie Gîte des 4 vents, proche du lac de Guerlédan sa nachádza v destinácii Saint-Aignan 28 km od miesta Rimaison Golf Course v oblasti, kde sa môžete venovať rybárčeniu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 56 hodnotení
Cena od
€ 57,50
1 noc, 2 dospelí
Zobraziť všetky hotely v destinácii Sainte-Brigitte a okolí

Najlepšie hotely s raňajkami v destinácii Sainte-Brigitte a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,9
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 38 hodnotení

Ubytovanie Les hébergements insolites de Quénécan sa nachádza v destinácii Perret 33 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia majú prístup do záhrady s terasou.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,8
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 9 hodnotení

Ubytovanie chambre d'hôte la maison verte sa nachádza približne 48 km od miesta Železničná stanica Lorient.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 77 hodnotení

Ubytovanie Couloumine Breizh sa nachádza v destinácii Saint-Aignan v oblasti Bretagne 50 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 148 hodnotení

Ubytovanie La Verrerie de Guerlédan sa nachádza v destinácii Caurel 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 49 km od miesta Múzeum umenia a histórie v Saint-Brieuc. Ponúka reštauráciu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,3
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 51 hodnotení

Ubytovanie Cap'tain Cook sa nachádza 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc. Hostia tu majú k dispozícii reštauráciu, záhradu, spoločenskú miestnosť a terasu.

Ubytovanie Ar gwelva sa nachádza v destinácii Cléguérec len 25 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 3 hodnotenia

Ubytovanie La scierie sa nachádza v destinácii Cléguérec len 25 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,5
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 4 hodnotenia

Ubytovanie sa nachádza 22 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu a bezplatné súkromné parkovisko.

Lacné hotely v destinácii Sainte-Brigitte a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,4
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 29 hodnotení

Ubytovanie Chambre avec cuisine à la campagne au calme sa nachádza v destinácii Cléguérec 22 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 7 hodnotení

Ubytovanie sa nachádza 22 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,5
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 25 hodnotení

Ubytovanie sa nachádza 22 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii záhradu a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,2
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 24 hodnotení

Ubytovanie KAN AN DOUR sa nachádza približne 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc. Ponúka výhľad na hory a hostia tu majú k dispozícii bezplatné bicykle, záhradu a terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 5,4
Zodpovedajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 8 hodnotení

Ubytovanie MANOIR DU LISCUIS sa nachádza v destinácii Laniscat 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 50 km od miesta Múzeum umenia a histórie v Saint-Brieuc.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 224 hodnotení

Ubytovanie Merlin les pieds dans l'eau sa nachádza v destinácii Saint-Aignan 31 km od miesta Rimaison Golf Course a hostia tu majú k dispozícii terasu, bezplatné súkromné parkovisko a bar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 5,6
Zodpovedajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 28 hodnotení

Ubytovanie The House in the Woods sa nachádza 35 km od miesta Rimaison Golf Course. Hostia tu majú k dispozícii balkón, bezplatné bicykle a záhradu. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 211 hodnotení

Ubytovanie Number 7 Gouarec sa nachádza v destinácii Gouarec 49 km od miesta Železničná stanica Saint-Brieuc a 50 km od miesta Múzeum umenia a histórie v Saint-Brieuc a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Viac miest na objavovanie, viac ciest, ktorými sa vydať

  • Brittany – hotely

    Rozšírte svoje obzory za hranice destinácie Sainte-Brigitte a vydajte sa preskúmať oblasť Brittany.
  • Vannes Marina – hotely v okolí

    Vannes Marina – vyhľadajte si a porovnajte hotely v blízkosti tohto turistického cieľa, ktorý sa nachádza neďaleko destinácie Sainte-Brigitte.
  • Hotely vo Francúzsku

    Láka vás precestovať Francúzsko? Nájdite si hotely vo všetkých kútoch krajiny!
  • Hotely v Paríži

    Pozrite sa na hotely v Paríži a spoznajte Francúzsko bližšie.
  • Hotely v Štrasburgu

    Pozrite sa na hotely v Štrasburgu a spoznajte Francúzsko bližšie.
  • Najlepší čas na návštevu Francúzska

    Podujatia, ceny, počasie – všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby ste si vybrali najvhodnejší čas na návštevu Francúzska.
  • Hotely v destinácii Gouvieux

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v destinácii Gouvieux – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.
  • Hotely v destinácii Saint-Martin-de-Ré

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v destinácii Saint-Martin-de-Ré – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.