Prejsť na hlavný obsah

Vyhľadajte si hotely v destinácii Ivan Dolac

Po zadaní hľadaného termínu sa vám zobrazia aktuálne ceny a ponuky hotelov v destinácii Ivan Dolac

Ivan Dolac – 72 hotelov a ďalších typov ubytovania

Filtrovať podľa:

Počet hviezdičiek
Hodnotenie

Studio apartment

Ivan Dolac

Ubytovanie Studio apartment sa nachádza v destinácii Ivan Dolac 33 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal, 33 km od miesta St. Stephen's Square in Hvar a 34 km od miesta St.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 41 hodnotení
Cena od
Rp 1 540 357
1 noc, 2 dospelí

Beach Dream Apartments

Ivan Dolac

Ubytovanie Beach Dream Apartments sa nachádza v destinácii Ivan Dolac niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac a má výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

J
Jarmila
Z krajiny
Slovensko
Výborný apartmán priamo na mestskej pláži
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,9
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 14 hodnotení
Cena od
Rp 3 908 400
1 noc, 2 dospelí

On the Beach Ivan Dolac

Ivan Dolac

Ubytovanie On the Beach Ivan Dolac sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v oblasti Ostrov Hvar niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,7
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 66 hodnotení
Cena od
Rp 2 464 572
1 noc, 2 dospelí

Apartment Luka

Ivan Dolac

Ubytovanie Apartment Luka sa nachádza v destinácii Ivan Dolac 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal, 34 km od miesta St. Stephen's Square in Hvar a 34 km od miesta St. Stephen's Cathedral in...

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 5 hodnotení
Cena od
Rp 2 016 841
1 noc, 2 dospelí

Apartmani Dolac

Ivan Dolac

Ubytovanie Apartmani Dolac sa nachádza v destinácii Ivan Dolac 2 min. chôdze od miesta Pláž Ivan Dolac a 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 43 hodnotení
Cena od
Rp 1 386 322
1 noc, 2 dospelí

Luxury beach

Ivan Dolac

Ubytovanie Luxury beach sa nachádza v destinácii Ivan Dolac niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 10
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 15 hodnotení
Cena od
Rp 5 668 515
1 noc, 2 dospelí

Apartments Arboreum

Ivan Dolac

Ubytovanie Apartments Arboreum sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v oblasti Ostrov Hvar 2 min. chôdze od miesta Pláž Ivan Dolac.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,9
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 18 hodnotení
Cena od
Rp 1 437 667
1 noc, 2 dospelí

Apartments Lancek

Ivan Dolac

Ubytovanie Apartments Lancek sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v oblasti Ostrov Hvar 3 min. chôdze od miesta Pláž Ivan Dolac.

P
Peter
Z krajiny
Slovensko
Dobrá poloha aparmánu .Apartmán čistý , dobre vybavený . Milí domáci . Určite aparmán doporučujem.
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 51 hodnotení
Cena od
Rp 1 725 200
1 noc, 2 dospelí

Kuća za odmor "Villa Oliva"

Ivan Dolac

Ubytovanie Kuća za odmor "Villa Oliva" sa nachádza v destinácii Ivan Dolac a ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na more, sezónny vonkajší bazén, záhradu a terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,6
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 5 hodnotení
Cena od
Rp 8 502 773
1 noc, 2 dospelí

Apartments Plaža

Ivan Dolac

Ubytovanie Apartments Plaža sa nachádza v destinácii Ivan Dolac niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac a 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,4
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 91 hodnotení
Cena od
Rp 1 694 395
1 noc, 2 dospelí
Zobraziť všetkých 72 hotelov v destinácii Ivan Dolac

Hotely v destinácii Ivan Dolac poskytujúce letiskový transfer

Zobraziť všetko
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (zdarma)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 261 hodnotení
Od Rp 11 193 264 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 115 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 432 hodnotení
Od Rp 9 833 641 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,3
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 967 hodnotení
Od Rp 11 439 721 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 240 hodnotení
Od Rp 13 945 369 za noc
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 393 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,5
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 331 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,1
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 100 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,6
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 193 hodnotení
Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 145 hodnotení

Najčastejšie rezervované hotely v destinácii Ivan Dolac a okolí za posledný mesiac

Zobraziť všetko

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v Starom Grade

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,9
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 610 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Vrboska

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,1
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 100 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v Starom Grade

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,5
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 137 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Jelsa

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,7
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 605 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v Starom Grade

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 240 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Jelsa

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,4
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 721 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v Starom Grade

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 163 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Zavala

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 115 hodnotení

Toto ubytovanie je obľúbené medzi hosťami, ktorí si rezervujú hotely v destinácii Zavala

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,1
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 11 hodnotení

Lacné hotely v destinácii Ivan Dolac a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 18 hodnotení

Ubytovanie Kuća za odmor Dobrila sa nachádza v destinácii Jelsa 25 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal a hostia tu majú k dispozícii záhradu, bezplatné súkromné parkovisko a terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 3 hodnotenia

Ubytovanie Mala oaza sa nachádza v destinácii Vrisnik 26 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal a 26 km od miesta St. Stephen's Square in Hvar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 129 hodnotení

Apartmány Dobrila sa nachádzajú len 500 metrov od centra mesta Jelsa a 700 metrov od pláže. Ponúkajú moderné a klimatizované izby s balkónom alebo terasou.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,9
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 134 hodnotení

Ubytovanie Rubin Jelsa sa nachádza v destinácii Jelsa 4 min. chôdze od miesta Pláž Mina a 27 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,8
Vynikajúce - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 19 hodnotení

Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v Starom Grade menej ako 1 km od miesta Pláž Banj a 18 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,1
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 39 hodnotení

Ubytovanie Apartman Lorena sa nachádza v Starom Grade menej ako 1 km od miesta Pláž Banj a 18 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,4
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 101 hodnotení

Ubytovanie Adrienn Apartments sa nachádza 3 min. chôdze od miesta Pláž Lanterna a hostia tu majú k dispozícii záhradu a terasu. Ide o ubytovanie s klimatizáciou, balkónom a bezplatným Wi-Fi.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 210 hodnotení

Ubytovanie Apartments Marković sa nachádza v Starom Grade v oblasti Ostrov Hvar 14 min. chôdze od miesta Pláž Banj.

Hotely v centre destinácie Ivan Dolac

Zobraziť všetko

Ubytovanie Apartment Wohnung Ana mit großer Terrasse by Interhome sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v regióne Ostrov Hvar a má terasu. Tento apartmán ponúka balkón.

Ubytovanie Apartment in Ivan Dolac mit Terrasse by Interhome sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v regióne Ostrov Hvar a ponúka terasu. Tento apartmán sa nachádza 34 km od miesta St.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,5
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 19 hodnotení

Ubytovanie lino sa nachádza v destinácii Ivan Dolac len 2 min. chôdze od miesta Pláž Ivan Dolac. Ponúka bezplatné Wi-Fi, výhľad na more a má bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 10
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 hodnotenie

Ubytovanie Two-Bedroom Apartment In Ivan Dolac sa nachádza v destinácii Ivan Dolac 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal, 34 km od miesta St. Stephen's Square in Hvar a 34 km od miesta St.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 10
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 1 hodnotenie

Ubytovanie Apartment Carpe Diem Ivan Dolac sa nachádza v destinácii Ivan Dolac v regióne Ostrov Hvar a má patio.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,0
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 2 hodnotenia

Ubytovanie Apartmani Close to the beach sa nachádza v destinácii Ivan Dolac niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac a 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal. Hostia majú k dispozícii terasu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 10 hodnotení

Ubytovanie Apartments Caric sa nachádza v destinácii Ivan Dolac niekoľko krokov od miesta Pláž Ivan Dolac a má výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,2
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 43 hodnotení

Ubytovanie Apartmani Dolac sa nachádza v destinácii Ivan Dolac 2 min. chôdze od miesta Pláž Ivan Dolac a 34 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Najlepšie hotely s raňajkami v destinácii Ivan Dolac a okolí

Zobraziť všetko
Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 170 hodnotení

Ubytovanie B&B Aurora sa nachádza v destinácii Jelsa menej ako 1 km od miesta Pláž Fontana a 26 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,8
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 58 hodnotení

Ubytovanie Villa Vista Hvar sa nachádza menej ako 1 km od miesta Pláž Bočić a hostia tu majú k dispozícii záhradu a spoločenskú miestnosť.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,2
Veľmi dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 231 hodnotení

Ubytovacie zariadenie Fontana Bayside Park sa nachádza v mestečku Jelsa, v tesnej blízkosti mora. Ponúka vonkajší bazén, detský bazén a reštauráciu.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,4
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 721 hodnotení

Rezort Fontana sa nachádza na zalesnenej stráni v meste Jelsa na ostrove Hvar, priamo oproti pláži. Centrum mesta je vzdialené asi 500 metrov.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,7
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 605 hodnotení

Hotel Hvar is situated on the island of Hvar in the small picturesque town of Jelsa on a wooded hill, sloping to the shoreline, with panoramic sea views from the rooms, restaurant and lounge bar.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,7
Skutočne výnimočné - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 125 hodnotení

B&B Heritage Villa Apolon is located in Stari Grad. Hvar is 17 km away, where it is possible to take a ferry to Ancona in Italy. Free WiFi access is available.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 9,3
Super - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 240 hodnotení

Ubytovanie Valamar Amicor Resort sa nachádza v Starom Grade 1 min. chôdze od miesta Hotelová pláž a 20 km od miesta Hvar's Theatre and Arsenal.

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 7,5
Dobré - Čo hovoria hostia, ktorí tu už boli, 137 hodnotení

Featuring an outdoor pool with sea water, Arkada Hotel is right by the sea and is a 3-minute drive away from Stari Grad’s centre.

Čo si myslia hostia o destinácii Ivan Dolac:

Z maximálneho počtu 10 bodov, hodnotenie hostí 8,0

Pekné pláže, dostatok tieňa pod borovicami, obchod jeden so...

Pekné pláže, dostatok tieňa pod borovicami, obchod jeden so slabým výberom a veľmi predražený, Jedna väčšia reštaurácia, ale už zo značne používaným vnútorným zariadením a slabším kuchárom. Tuto sezónu varili lepšie v susednej obci Jagodna. Jedna pekáreň. Dva malé bary s možnosťou kúpy rýchleho občerstvenia ( palacinky, hranolky..).Menšia pokojná destinácia. Potrebné vlastné auto, alebo dobrí priatelia, ktorý vás odvezú. Stravovali sme sa polovicu sami, polovicu v reštauráciach v meste Hvar, Jagodna, ostov Štedro u Iva.
Hodnotenie hosťaRomik2
Slovensko

Viac miest na objavovanie, viac ciest, ktorými sa vydať

  • Hotely v Splite

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v Splite – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.
  • Hotely v destinácii Jelsa

    Chcete si predĺžiť pobyt alebo si ubytovanie ešte len vyberáte? Pozrite si možnosti v destinácii Jelsa – aj túto destináciu majú naši hostia v obľube.
  • Hotely v Dubrovníku

    Pozrite sa na hotely v Dubrovníku a spoznajte Chorvátsko bližšie.
  • Hotely v Záhrebe

    Pozrite sa na hotely v Záhrebe a spoznajte Chorvátsko bližšie.
  • Hotely v Chorvátsku

    Láka vás precestovať Chorvátsko? Nájdite si hotely vo všetkých kútoch krajiny!
  • Dalmácia – hotely

    Rozšírte svoje obzory za hranice destinácie Ivan Dolac a vydajte sa preskúmať oblasť Dalmácia.
  • Split – hotely

    Rozšírte svoje obzory za hranice destinácie Ivan Dolac a vydajte sa preskúmať oblasť Split.