Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Odaberite broj jedinica i gostiju

Pulauberayan Dadap – 17 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Urbanview Hotel Pelita Inn Medan

Hotel u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Objekt Urbanview Hotel Pelita Inn Medan smješten je u gradu 'Pulauberayan Dadap', na 2,9 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan, te nudi sobe koje sadrže klima-uređaj.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,4
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 13 recenzija
Cijena od
134,66 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Qinara Inn

Hotel u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Objekt Qinara Inn smješten je u gradu 'Pulauberayan Dadap', na 4,7 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan i 5,6 km od znamenitosti Palača Maimun.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,7
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 7 recenzija
Cijena od
77,70 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel O Gamacity Residence

Hotel u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Objekt Hotel O Gamacity Residence nalazi se u gradu 'Pulauberayan Dadap', na 7,5 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan i 8,8 km od znamenitosti Velika džamija u Medanu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,4
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 15 recenzija
Cijena od
94,33 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

RedDoorz Plus @ Cemara Asri Medan

Hotel u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Objekt RedDoorz Plus @ Cemara Asri Medan smješten je u gradu 'Pulauberayan Dadap', na 6,7 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan, te nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi i besplatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,1
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 9 recenzija
Cijena od
119,59 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Zizi Homey Cemara Asri 301

Pulauberayan Dadap

Objekt Zizi Homey Cemara Asri 301 nalazi se u gradu 'Pulauberayan Dadap', u krugu od 7,4 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan i 8,3 km od znamenitosti Palača Maimun, a nudi smještaj koji...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 12 recenzija
Cijena od
240,85 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Zizi Homey 302 Cemara Asri

Pulauberayan Dadap

Objekt Zizi Homey 302 Cemara Asri nalazi se u gradu 'Pulauberayan Dadap', na 7,4 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan, te nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi i besplatno privatno...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,8
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija
Cijena od
187,86 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Hotel O near Universitas Sumatera Utara formerly Aljadid Guest House Pajus

Medan (U blizini grada 'Pulauberayan Dadap')

Objekt Hotel O near Universitas Sumatera Utara formerly Aljadid Guest House Pajus nudi smještaj u gradu 'Medan', a smješten je u krugu od 5 km od znamenitosti Palača Maimun i 5,2 km od znamenitosti...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija
Cijena od
43,93 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

Elais by ARTOTEL

Medan (U blizini grada 'Pulauberayan Dadap')

Objekt Elais by ARTOTEL sadrži smještaj s 3 zvjezdice, a nalazi se u gradu 'Medan', na 5,1 km od znamenitosti Palača Maimun i 5,3 km od znamenitosti Velika džamija u Medanu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija
Cijena od
399,80 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

The Reiz Suites, ARTOTEL Curated

Medan (U blizini grada 'Pulauberayan Dadap')

Objekt The Reiz Suites, ARTOTEL Curated smješten je u gradu 'Medan' te nudi smještaj s 4 zvjezdice s privatnim balkonima.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 164 recenzije
Cijena od
660,32 NOK
1 noćenje, 2 odraslih

ibis Styles Medan Pattimura

Medan (U blizini grada 'Pulauberayan Dadap')

Objekt ibis Styles Medan Pattimura nudi smještaj u gradu 'Medan', a nalazi se u krugu od 3,8 km od znamenitosti Palača Maimun i 3,9 km od znamenitosti Velika džamija u Medanu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 149 recenzija
Cijena od
262,93 NOK
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 17 hotela u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Hoteli s uslugom prijevoza iz/do zračne luke u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Prikaži sve
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 668 recenzija
Od 461,42 NOK po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 499 recenzija
Od 428,17 NOK po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 78 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 25 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 149 recenzija
Od 334,83 NOK po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,0
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 239 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 118 recenzija
Od 642,26 NOK po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 81 recenzija
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 164 recenzije
Od 660,32 NOK po noćenju
usluga prijevoza iz/do zračne luke (dodatna naknada)
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 610 recenzija
Od 900,18 NOK po noćenju

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Pulauberayan Dadap' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,4
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 13 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,4
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 15 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,0
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,7
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 7 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,1
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 9 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Pulauberayan Dadap'

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Pulauberayan Dadap' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 668 recenzija

Grand Mercure Medan Angkasa je hotel s 5 zvjezdica koji nudi lokalne izvrsne sadržaje koji su najbolji za goste Medana, odražavajući kulturu Sjeverne Sumatere s autentičnim dizajnom idealnim za...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Apartemen Podomoro Deli Medan nalazi se u gradu 'Medan' u regiji ‘Sumatra’ te sadrži balkon i pogled na bazen.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,7
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija

Objekt nice apartment with city view at Grand Jati Junction smješten je u gradu 'Medan' na samo manje od 1 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan te nudi smještaj s vrtom, terasom i besplatnim...

Apartemen grand jati junction nudi smještaj u gradu 'Medan' s besplatnim WiFi-jem i pogledom na grad, kao i vrt, terasu i sadržaje za sportove na vodi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 43 recenzije

Objekt 2 BR Apartment Grand Jati Junction Medan view City 12th Floor nalazi se na samo 8 min hoda od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan te nudi smještaj u gradu 'Medan' s pristupom vanjskom...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 610 recenzija

Hotel JW Marriott Medan smješten je u centru grada i nudi smještaj s 55-inčnim LED televizorima.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija

Objekt Apartment Medan Podomoro City Deli by OLS Studio smješten je na manje od 1 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan te nudi vanjski bazen, vrt i klimatizirane jedinice koje sadrže balkon i...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija

Apartment podomoro deli city lexington tower sadrži smještaj u gradu 'Medan' s besplatnim WiFi-jem i pogledom na vrt, kao i vrt, terasu i bar. Gostima su na raspolaganju balkon i vanjski bazen.

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Pulauberayan Dadap' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,4
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija

Objekt Hotel O Krakatau Near Universitas Muhammadiya Sumatra Utara ( UMSU ) nudi smještaj u gradu 'Medan', a smješten je u krugu od 5,8 km od znamenitosti Palača Maimun i 6 km od znamenitosti Velika...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 5,5
Prolazno - Mišljenja prijašnjih gostiju, 4 recenzije

Objekt Dancenter Medan City Near Medan Station MDN nalazi se na 1,7 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan u gradu 'Medan' te nudi smještaj koji sadrži klima-uređaj i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 2,2
Vrlo loš - Mišljenja prijašnjih gostiju, 4 recenzije

Objekt Hotel O Medan City Center Near Plaza Medan Fair Formerly Waringin Residence nalazi se u gradu 'Medan', na 2,4 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan i 4,1 km od znamenitosti Palača...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 2,7
Vrlo loš - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Hotel O Medan City Center Plaza Medan Fair - 6 Hour Stay nalazi se u gradu 'Medan', u krugu od 3,2 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan i 4,1 km od znamenitosti Palača Maimun, a nudi...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 499 recenzija

Butik hotel Karibia nudi luksuzne, klimatizirane sobe s vlastitim kupaonicama.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,9
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 22 recenzije

Objekt MBS HOTEL Medan nalazi se na 17 min hoda od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan u gradu 'Medan' te nudi sobe s klima-uređajem.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,2
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 35 recenzija

Objekt Swasana Hotel Medan smješten je u gradu 'Medan', na 3,4 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan, te sadrži klimatizirane sobe.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 4,4
Razočaravajući - Mišljenja prijašnjih gostiju, 35 recenzija

Objekt Hotel O Medan City Near Lapangan Benteng Formerly Ralica Residence smješten je na 17 min hoda od znamenitosti Željeznički kolodvor Medan u gradu 'Medan' te nudi sobe s klima-uređajem.

Više odredišta, više načina putovanja

  • Hoteli u Ubudu

    Pregledajte hotele u Ubudu i istražite veći dio Indonezije.
  • Hoteli u Seminyaku

    Pregledajte hotele u Seminyaku i istražite veći dio Indonezije.
  • Hoteli u blizini: Kualanamu International Airport

    Presjedate, kasno dolazite ili rano odlazite? Pronađite hotele u blizini zračne luke.
  • Hoteli u Indoneziji

    Želite istražiti veći dio Indonezije? Pronađite hotele u cijeloj zemlji!
  • Hoteli u gradu 'Lumut'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Lumut', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u gradu 'Mersing'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Mersing', koje je također popularno među našim gostima!