Gå direkte til hovedinnholdet

Søk etter hoteller i Ballabio Superiore

Velg datoer for å se de nyeste prisene og tilbudene på hoteller i Ballabio Superiore

Velg antall rom og personer

Ballabio Superiore: 2 hoteller og andre overnattingssteder

Avgrens til:

Stjerner
Omtalescore

Casa vacanze Al Nibbio

Ballabio Superiore

Casa vacanze Al Nibbio ligger i Ballabio Superiore og har en terrasse, gratis WiFi og utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 9 gjesteomtaler
Pris fra
VND 4 443 773
1 natt, 2 voksne

Mamma Ciccia

Mandello del Lario (Nær Ballabio Superiore)

Mamma Ciccia offers room in several locations in Mandello del Lario's centre, on Lake Como. It features 2 restaurants and a bar. Rooms here offer free Wi-Fi and overlook an internal courtyard.

M
Mats
Fra
Norge
Veldig koselig betjening og koselig område i bo ved.
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 111 gjesteomtaler
Pris fra
VND 6 166 868
1 natt, 2 voksne

Hotel Promessi Sposi

Malgrate (Nær Ballabio Superiore)

Located on the lakeside, Hotel Promessi Sposi enjoys beautiful views of Lake Como and of the surrounding mountains.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 545 gjesteomtaler
Pris fra
VND 4 927 449
1 natt, 2 voksne

Hotel Bellavista Valmadrera

Valmadrera (Nær Ballabio Superiore)

Hotel Bellavista Valmadrera ligger ved bredden av Comosjøen, i et rolig område i enden av strandpromenaden i Parè.

K
Katrin
Fra
Norge
Lite familiedrevet hotell. Vi kom sent frem, men fikk varm og hyggelig velkomst. Eier ringte til en restaurant som holdt litt ekstra åpen for at vi skulle få god mat ankomstkvelden. Hotellet lå i en rolig sidevei, og du våknet med utsikt over Comosjøen. Vil tilbake.
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 962 gjesteomtaler
Pris fra
VND 4 746 070
1 natt, 2 voksne

Locanda Alberti

Mandello del Lario (Nær Ballabio Superiore)

Locanda Alberti ligger i Mandello del Lario, 5 minutters gange fra Mandello del Lario-stranden, og har en terrasse, røykfrie rom og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

K
Kalle
Fra
Tyskland
Mega Ambiente, Restaurant super, Lage bestens, Personal super nett
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 818 gjesteomtaler
Pris fra
VND 3 672 914
1 natt, 2 voksne

LUXURY SUITES ROCOPOM - Lake Front

Lecco (Nær Ballabio Superiore)

LUXURY SUITES ROCOPOM - Lake Front ligger i Lecco, med I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) bare 19 kilometer unna.

M
Margrete
Fra
Norge
Veldig hyggjeleg personale, god stemning, flott beliggenhet ved Comosjøen. Stilfulle og fine rom.
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 568 gjesteomtaler
Pris fra
VND 6 348 247
1 natt, 2 voksne

Villa Lario Resort Mandello

Mandello del Lario (Nær Ballabio Superiore)

Offering a terrace and a private beach area, Villa Lario Resort is set in Mandello del Lario. Guests can benefit from a swimming pool, a sun terrace with views of Lake Como and a private dock.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 169 gjesteomtaler
Pris fra
VND 21 402 660
1 natt, 2 voksne

Bianco Hotel

Primaluna (Nær Ballabio Superiore)

I Primaluna, 40 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken), ligger Bianco Hotel, som har et treningsstudio, gratis privat parkering, en hage og en fellesstue.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 189 gjesteomtaler
Pris fra
VND 5 592 503
1 natt, 2 voksne

Hotel Baia di Paré

Valmadrera (Nær Ballabio Superiore)

Located on the shores of Lake Como, Hotel Baia di Paré features an on-site pizzeria restaurant and panoramic terrace. Rooms here have satellite TV.

A
Ammar
Fra
Norge
Veldig fint område, personalet var veldig hyggelige, rommet var veldig rent og fint renovert, frokosten var veldig god og veldig finn utsikt fra terrassen
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 584 gjesteomtaler
Pris fra
VND 4 773 277
1 natt, 2 voksne

Boutique Hotel Villa Giulia

Valmadrera (Nær Ballabio Superiore)

Boutique Hotel Villa Giulia er en villa fra 1867 i Valmadrera sentrum som vender mot innsjøen Lecco.

M
Monika
Fra
Norge
Vårt perfekte lille rom med stor balkong og nydelig utsikt hvor vi satt på, drakk limoncello og hørte på sangsikader
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 470 gjesteomtaler
Pris fra
VND 8 585 251
1 natt, 2 voksne
Se alle hoteller i Ballabio Superiore-området

Hoteller i Ballabio Superiore som tilbyr flyplasstransport

Se alt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 405 gjesteomtaler
Fra VND 10 157 195 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 251 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,3
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 154 gjesteomtaler
Fra VND 33 645 707 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 429 gjesteomtaler
Fra VND 6 650 544 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 545 gjesteomtaler
Fra VND 14 600 967 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 284 gjesteomtaler
Fra VND 36 361 850 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 785 gjesteomtaler
Fra VND 14 365 175 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 962 gjesteomtaler
Fra VND 6 438 936 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 275 gjesteomtaler
Fra VND 15 114 873 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 023 gjesteomtaler
Fra VND 6 257 557 per natt

De mest bookede hotellene i Ballabio Superiore og omegn den siste måneden

Se alt

Populært blant gjester som booker hotell i Lecco

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 2 025 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Abbadia Lariana

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 2 840 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Malgrate

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 545 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Garlate

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,3
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 572 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Lecco

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,2
Bra - Dette synes tidligere gjester, 1 225 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Malgrate

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 023 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Valmadrera

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 1 962 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Lecco

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 1 137 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Mandello del Lario

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 427 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Mandello del Lario

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,8
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 752 gjesteomtaler

Lavprishoteller i Ballabio Superiore og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 5,8
Godkjent - Dette synes tidligere gjester, 849 gjesteomtaler

Appartamenti tra Lago e Montagna CASA IDEALE LECCO tilbyr overnatting i Lecco, 24 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 24 kilometer fra Fergekaien i Bellagio.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 5,1
Godkjent - Dette synes tidligere gjester, 68 gjesteomtaler

I Lecco, 24 kilometer unna I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 24 kilometer unna Fergekaien i Bellagio, ligger APPARTAMENTO MODERNO con parcheggio gratuito di fronte, som tilbyr gratis...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 5,1
Godkjent - Dette synes tidligere gjester, 16 gjesteomtaler

Appartamento moderno per 4 persone ligger i Lecco, 24 kilometer unna I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken), og har stue med TV (flatskjerm) og gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 7 gjesteomtaler

I Lecco, 24 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 25 kilometer fra Fergekaien i Bellagio, ligger Casa Lucia - Nel cuore della Lecco dei Promessi Sposi, et klimaanlegg...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,4
Bra - Dette synes tidligere gjester, 31 gjesteomtaler

Niki's House - A due passi dal Lago tilbyr overnatting med balkong og vannkoker. Her har du utsikt over hagen, og du bor bare 23 kilometer unna I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken).

Bare 23 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 23 kilometer fra Fergekaien i Bellagio ligger Lake Como 5 min - Lecco Station at 2' - Wifi, som har gratis WiFi og en terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 1,0
Forferdelig - Dette synes tidligere gjester, 3 gjesteomtaler

Lake Como - Front Station - Lake at 2 min - Wifi ligger i Lecco, 22 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken), 23 kilometer fra Fergekaien i Bellagio og 25 kilometer fra Circolo...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 5,8
Godkjent - Dette synes tidligere gjester, 38 gjesteomtaler

Appartamento completo o Camere private, Lecco Centro vicino alla stazione e al lago ligger 22 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken), og har gratis WiFi og gratis privat...

De beste hotellene med frokost i Ballabio Superiore og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 214 gjesteomtaler

Villa Annamaria - b&b ligger i Ballabio i Lombardia, og tilbyr overnatting med tilgang til gratis privat parkering.

B&b Villa Giò ligger i Cremeno, 34 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 35 kilometer fra Fergekaien i Bellagio, og har overnatting med hage med en terrasse, utsikt mot...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 2 150 gjesteomtaler

I Lecco, 23 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken), ligger Lecco Hostel & Rooms, som har en hage, privat parkering, en fellesstue og en restaurant.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 373 gjesteomtaler

I Lecco, 26 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 27 kilometer fra Fergekaien i Bellagio, ligger Agriturismo Deviscio.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 936 gjesteomtaler

Situato in posizione fronte lago e interamente coperto dalla connessione Wi-Fi gratuita, l'Hotel Lungolago dista 10 minuti a piedi dalla stazione ferroviaria di Lecco.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,2
Bra - Dette synes tidligere gjester, 1 225 gjesteomtaler

Hotel Moderno is located in Lecco, just 400 metres from the shore of Lake Como and a 2-minute walk from Lecco Train Station. It features free WiFi throughout.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 456 gjesteomtaler

PALAZZO NOVECENTO WELLNESS B&b ligger i Lecco, 22 kilometer fra I Giardini di Villa Melzi (Villa Melzi-parken) og 23 kilometer fra Fergekaien i Bellagio, og har utsikt mot byen og tilgang til en...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,4
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 5 gjesteomtaler

B&b CASCINA CORNELLA ligger i Cremeno og har en terrasse, gratis WiFi og utsikt over fjellet.

Flere steder å utforske, flere måter å reise på