Gå direkte til hovedinnholdet

Søk etter hoteller i Villa Rosa

Velg datoer for å se de nyeste prisene og tilbudene på hoteller i Villa Rosa

Velg antall rom og personer

Villa Rosa: 52 hoteller og andre overnattingssteder

Avgrens til:

Stjerner
Omtalescore

Vigneto - Italian Restaurant & B&B

Villa Rosa

Bare 2,9 kilometer fra Martinsicuro-stranden ligger Vigneto - Italian Restaurant & B&B, som har restaurant, et sesongåpent utendørsbasseng, en hage og en terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 279 gjesteomtaler
Pris fra
€ 91,60
1 natt, 2 voksne

Kai beach

Villa Rosa

Kai beach ligger i Villa Rosa, 38 kilometer fra Piazza del Popolo og 12 kilometer fra Riviera delle Palme stadion, hvor du kan fiske.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,4
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 11 gjesteomtaler
Pris fra
€ 80
1 natt, 2 voksne

Villa Rosa Apartment

Villa Rosa

Villa Rosa Apartment ligger i Villa Rosa, 16 minutters gange unna Alba Adriatica-stranden og 37 kilometer unna Piazza del Popolo, og tilbyr gratis WiFi, en hage og klimaanlegg.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,5
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 10 gjesteomtaler
Pris fra
€ 83
1 natt, 2 voksne

Incantevole fronte mare 4b

Villa Rosa

Incantevole fronte mare 4b ligger i Villa Rosa, 6 minutters gange fra Libera-stranden, 36 kilometer fra Piazza del Popolo og 11 kilometer fra Riviera delle Palme stadion.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,8
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 10 gjesteomtaler
Pris fra
€ 106,53
1 natt, 2 voksne

Appartamento incantevole fronte mare 1-2-3B

Villa Rosa

Appartamento incantevole fronte mare 1-2-3B ligger i Villa Rosa, 6 minutters gange fra Libera-stranden og 36 kilometer fra Piazza del Popolo.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 39 gjesteomtaler
Pris fra
€ 83,55
1 natt, 2 voksne

Appartamento a due passi dal mare 4

Villa Rosa

Appartamento a due passi dal mare 4 ligger i Villa Rosa, 6 minutters gange fra Libera-stranden og 37 kilometer fra Piazza del Popolo, og tilbyr gratis WiFi og klimaanlegg.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,4
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 15 gjesteomtaler
Pris fra
€ 70,84
1 natt, 2 voksne

KAI Apartment

Villa Rosa

KAI Apartment ligger i Villa Rosa, 3 minutters gange fra Libera-stranden og 37 kilometer fra Piazza del Popolo. Dette overnattingsstedet har fasiliteter som gratis WiFi og TV (flatskjerm).

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 19 gjesteomtaler
Pris fra
€ 76,50
1 natt, 2 voksne

Appartamento incantevole 2 fronte mare

Villa Rosa

Appartamento incantevole 2 fronte mare ligger i Villa Rosa, 36 kilometer unna Piazza del Popolo, og har stue med TV (flatskjerm). Overnattingsstedet ligger 7 minutters gange fra Libera-stranden.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 40 gjesteomtaler
Pris fra
€ 82,80
1 natt, 2 voksne

B&B La Vela

Villa Rosa

I Villa Rosa, 17 minutters gange fra Alba Adriatica-stranden og 37 kilometer fra Piazza del Popolo, ligger B&B La Vela.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 232 gjesteomtaler
Pris fra
€ 51,50
1 natt, 2 voksne

Casa Vacanze 228

Villa Rosa

Casa Vacanze 228 tilbyr overnatting med balkong og utsikt over fjellet. Her bor du bare 6 minutters gange fra Martinsicuro-stranden.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 19 gjesteomtaler
Pris fra
€ 107,78
1 natt, 2 voksne
Se alle 52 hotellene i Villa Rosa

Hoteller i Villa Rosa som tilbyr flyplasstransport

Se alt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,2
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 206 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 412 gjesteomtaler
Fra € 226 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,7
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 135 gjesteomtaler
Fra € 208,61 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 76 gjesteomtaler
Fra € 560 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,9
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 405 gjesteomtaler
Fra € 140 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,8
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 161 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 16 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 46 gjesteomtaler
Fra € 300 per natt
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,2
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 263 gjesteomtaler
Flyplasstransport (koster ekstra)
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 811 gjesteomtaler

De mest bookede hotellene i Villa Rosa og omegn den siste måneden

Se alt

Populært blant gjester som booker hotell i San Benedetto del Tronto

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 572 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Tortoreto Lido

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,3
Bra - Dette synes tidligere gjester, 362 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Martinsicuro

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,9
Bra - Dette synes tidligere gjester, 520 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Tortoreto Lido

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 375 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Tortoreto Lido

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,9
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 1 243 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Alba Adriatica

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,0
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 305 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i San Benedetto del Tronto

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,9
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 1 721 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i San Benedetto del Tronto

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 1 071 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i San Benedetto del Tronto

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 362 gjesteomtaler

Populært blant gjester som booker hotell i Martinsicuro

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 553 gjesteomtaler

Hotell sentralt i Villa Rosa

Se alt

Bilo 2

Hotell i Villa Rosa
Sentral beliggenhet
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,5
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 2 gjesteomtaler

Bilo 2 er et 3-stjerners overnattingssted som ligger i Villa Rosa i Abruzzo, og har gratis WiFi.

Bilo 1

Hotell i Villa Rosa
Sentral beliggenhet

Bilo 1 er et 3-stjerners overnattingssted som ligger i Villa Rosa i Abruzzo, og har gratis WiFi.

Bilo 3

Hotell i Villa Rosa
Sentral beliggenhet

Bilo 3 er et 3-stjerners overnattingssted som ligger i Villa Rosa i Abruzzo, og har gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,5
Bra - Dette synes tidligere gjester, 2 gjesteomtaler

Coastal Comfort Stay in Villa Rosa ligger i Villa Rosa, under 1 kilometer fra Martinsicuro-stranden, 36 kilometer fra Piazza del Popolo, og 10 kilometer fra Riviera delle Palme stadion.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 10
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 2 gjesteomtaler

I Villa Rosa, under 1 kilometer fra Martinsicuro-stranden og 36 kilometer fra Piazza del Popolo, ligger Modern Apartment at Villa Rosa di Martinsicuro near Sea, som tilbyr overnatting med gratis WiFi...

I Villa Rosa, 8 minutters gange fra Martinsicuro-stranden, ligger Stanza Mare & Relax, som har en hage, gratis privat parkering og en terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 6,3
Ganske bra - Dette synes tidligere gjester, 3 gjesteomtaler

Bare 7 minutters gange fra Martinsicuro-stranden ligger Appartamenti Della Rosa Seaside Abruzzo, som har boenheter med balkong.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 3 gjesteomtaler

I Villa Rosa, bare 36 kilometer fra Piazza del Popolo og 10 kilometer fra Riviera delle Palme stadion, ligger Appartamento Oleandro - MyHo Casa. Her har du tilgang til et kjøkken.

Lavprishoteller i Villa Rosa og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,7
Bra - Dette synes tidligere gjester, 68 gjesteomtaler

I Alba Adriatica, 5 minutters gange fra Alba Adriatica-stranden, ligger Affittacamere Il Giardino, som har en terrasse, gratis privat parkering og en bar.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 300 gjesteomtaler

Bare 33 kilometer fra Piazza del Popolo ligger Country House 3Quatrì, som har restaurant, en hage, en terrasse og en bar. Du har tilgang til gratis WiFi.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 375 gjesteomtaler

Featuring a free outdoor pool with hydromassage jets and a garden with children's play area, Hotel Il Parco Sul Mare is 2 km from the Blue Flag beach in Tortoreto.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 208 gjesteomtaler

Casa dello Yoga Suite e Private Spa ligger i Colonnella i Abruzzo, og tilbyr overnatting med tilgang til gratis WiFi og gratis privat parkering i tillegg til et boblebad.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 19 gjesteomtaler

B&B casa vacanze LA DIMORA DI MADDALENA ligger i Tortoreto Lido, 44 kilometer fra Piazza del Popolo og 16 kilometer fra Riviera delle Palme stadion.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 20 gjesteomtaler

I San Benedetto del Tronto, 15 minutters gange fra San Benedetto-stranden og 32 kilometer fra Piazza del Popolo, ligger Casa a Pennello Bed & Breakfast - Dove l'arte incontra l'ospitalità.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,5
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 16 gjesteomtaler

I Centobuchi, bare 28 kilometer fra Piazza del Popolo og 6,4 kilometer fra Riviera delle Palme stadion ligger Il Lupo e la Volpe.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 33 gjesteomtaler

Brigida B&B ligger i Monteprandone i Marche, og tilbyr overnatting med tilgang til gratis WiFi og gratis privat parkering.

De beste hotellene med frokost i Villa Rosa og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 353 gjesteomtaler

I Martinsicuro, 1 minutters gange fra Libera-stranden, ligger Hotel La Villa, som har et sesongåpent utendørsbasseng, privat parkering, en hage og en fellesstue.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,3
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 19 gjesteomtaler

B&B FARAONE har gratis WiFi og en hage og ligger i Martinsicuro, 1 minutters gange fra Libera-stranden og 37 kilometer fra Piazza del Popolo.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,7
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 29 gjesteomtaler

Comfort&Relax B&B&Spa ligger i Colonnella, 34 kilometer fra Piazza del Popolo og 12 kilometer fra Riviera delle Palme stadion, og har overnatting med hage med et utendørsbasseng, utsikt mot sjøen og...

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 7,9
Bra - Dette synes tidligere gjester, 520 gjesteomtaler

I Martinsicuro, 2,4 kilometer fra Martinsicuro-stranden, ligger Vecchio Frantoio Villa Rosa - Pet Friendly, som har et sesongåpent utendørsbasseng, gratis privat parkering, en hage og en fellesstue.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 92 gjesteomtaler

Situated in Alba Adriatica, 300 metres from Alba Adriatica Beach, Hotel Naxos B&B offers accommodation with a garden, free private parking, a shared lounge, and a terrace.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 553 gjesteomtaler

Set less than a 1-minute walk from Martinsicuro’s beach, Hotel Leucò offers free Wi-Fi, an outdoor swimming pool and a sun terrace. Guests can enjoy the private beach for a supplement.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 35 gjesteomtaler

I Martinsicuro, 6 minutters gange fra Martinsicuro-stranden og 33 kilometer fra Piazza del Popolo, ligger Casa Nostra. Her har du utsikt over hagen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 71 gjesteomtaler

I Martinsicuro ligger D'ANNUNZIO suites, som tilbyr overnatting med terrasse eller balkong i tillegg til gratis WiFi, TV (flatskjerm) samt et sesongåpent utendørsbasseng og en hage.

Flere steder å utforske, flere måter å reise på

  • Beste tid å reise til Italia på

    Arrangementer, priser, været – kort sagt, alt om når det er best å reise til Italia.
  • Hoteller i Abruzzo

    Hvorfor nøye seg med Villa Rosa? Ta deg tid til å utforske mer av Abruzzo.
  • Hoteller i Son Bou

    Vil du forlenge turen eller bare kikke litt til? Hva med Son Bou? Denne byen er også populær blant andre reiseglade.
  • Hoteller i Martinsicuro

    Vil du forlenge turen eller bare kikke litt til? Hva med Martinsicuro? Denne byen er også populær blant andre reiseglade.
  • Hoteller i Italia

    Lyst til å se mer av Italia? Finn hoteller på alle kanter av landet.
  • Hoteller i Roma

    Sjekk hotellene i Roma og opplev mer av Italia.
  • Hoteller i Firenze

    Sjekk hotellene i Firenze og opplev mer av Italia.