Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu 'Ponta do Ouro'

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u gradu 'Ponta do Ouro'

Ponta do Ouro – 40 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Ponta Mar Resort

Hotel u gradu 'Ponta do Ouro'

Objekt Ponta Mar Resort smješten je u gradu 'Ponta do Ouro', na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro, te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen, besplatno privatno parkiralište,...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.199 recenzija
Cijena od
67,66 €
1 noćenje, 2 odraslih

Gala Gala Eco Resort

Ponta do Ouro

Eko-odmaralište Gala Gala u Ponta do Ouro ima vanjski bazen i opremu za roštilj. Ovaj objekt udaljen je 500 metara od privatne plaže te nudi besplatni WiFi i besplatno privatno parkiralište.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 146 recenzija
Cijena od
82,11 €
1 noćenje, 2 odraslih

DEVOCEAN Lodge

Ponta do Ouro

DEVOCEAN Lodge se nalazi u slikovitom selu Ponta Do Ouro u južnom Mozambiku.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,1
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 361 recenzija
Cijena od
79,76 €
1 noćenje, 2 odraslih

Stella Maris Cabanas

Ponta do Ouro

Objekt Stella Maris Cabanas nalazi se u gradu 'Ponta do Ouro' na 28 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park, a u okviru objekta dostupni su vrt i oprema za roštilj.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,0
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 20 recenzija
Cijena od
158,56 €
1 noćenje, 2 odraslih

Ponta do Ouro - MJ Residence

Ponta do Ouro

Objekt Ponta do Ouro - MJ Residence smješten je u gradu 'Ponta do Ouro' na 8 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro i 27 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park te ima pogled na vrt.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 16 recenzija
Cijena od
95,36 €
1 noćenje, 2 odraslih

Coco Mar - Ponta Malongane

Ponta do Ouro

Objekt Coco Mar - Ponta Malongane s pogledom na vrt ima smještaj s vanjskim bazenom na oko 35 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija
Cijena od
272,81 €
1 noćenje, 2 odraslih

Moonstone Lodge

Ponta do Ouro

Objekt Moonstone Lodge smješten je u gradu 'Ponta do Ouro', na 8 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro i 31 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park, te nudi smještaj koji sadrži besplatan...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,3
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 13 recenzija
Cijena od
117,58 €
1 noćenje, 2 odraslih

Casa 26 Graus

Ponta do Ouro

Objekt Casa 26 Graus nalazi se uz plažu u gradu 'Ponta do Ouro' na samo 6 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro te nudi smještaj s besplatnim WiFi-jem.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 18 recenzija
Cijena od
388,20 €
1 noćenje, 2 odraslih

Ilha Azul

Ponta do Ouro

Objekt Ilha Azul s pogledom na bazen ima smještaj s vanjskim bazenom i popločanim dijelom dvorišta na oko 19 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 21 recenzija
Cijena od
176,95 €
1 noćenje, 2 odraslih

Underwater Explorer

Ponta do Ouro

Objekt Underwater Explorer smješten je u gradu 'Ponta do Ouro', u blizini znamenitosti Plaža Ponta do Ouro, te nudi smještaj koji sadrži besplatan WiFi, besplatno privatno parkiralište i pristup...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 248 recenzija
Cijena od
27,34 €
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži svih 40 hotela u gradu 'Ponta do Ouro'

Najčešće rezervirani hoteli u gradu 'Ponta do Ouro' i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Ponta do Ouro'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,1
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1.199 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Ponta Malangane'

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 162 recenzije

Boravite u centru grada! Hoteli u gradu 'Ponta do Ouro'

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 5,2
Prolazno - Mišljenja prijašnjih gostiju, 7 recenzija

Objekt Ponta Family holiday house s pogledom na vrt ima smještaj s balkonom na oko 27 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Objekt aylana Village smješten je u gradu 'Ponta do Ouro' te ima balkon. Ovaj objekt nudi privatni bazen i besplatno privatno parkiralište.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 4,5
Razočaravajući - Mišljenja prijašnjih gostiju, 2 recenzije

Objekt Seaview home, stone throw from beach nalazi se u gradu 'Ponta do Ouro' i nudi opremu za roštilj.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,9
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 6 recenzija

Objekt Kuusamo Holiday Resort nalazi se u gradu 'Ponta do Ouro', na manje od 1 km od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro, te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen, besplatno privatno parkiralište, vrt...

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,7
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 4 recenzije

Objekt Dream beach chalet, 4x4 only nalazi se na 15 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro te ima smještaj u kojem su vam na raspolaganju vanjski bazen, vrt i zajednička kuhinja.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,6
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 9 recenzija

Objekt Bamboo Room nalazi se uz plažu u gradu 'Ponta do Ouro', a sadrži opremu za roštilj i besplatan WiFi. Objekt ima zajedničku kuhinju i zajednički salon.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,6
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija

Objekt Planet Scuba Bed and Breakfast nudi smještaj, restoran, vanjski bazen, vrt i zajednički salon, a na udaljenosti od 8 min hoda nalazi se znamenitost Plaža Ponta do Ouro.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija

Objekt Villa de Surf smješten je u gradu 'Ponta do Ouro' na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro i 31 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park te sadržava vanjski bazen i ima...

Niskobudžetni hoteli u gradu 'Ponta do Ouro' i okolici

Prikaži sve
Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 43 recenzije

Objekt Moz Inn - Coconut View Resort ima smještaj, restoran, vanjski bazen, vrt i terasu, a na udaljenosti od 9 min hoda nalazi se znamenitost Plaža Ponta do Ouro.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,5
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 162 recenzije

Objekt Sky Island Resort nalazi se u gradu 'Ponta Malangane' te nudi smještaj uz plažu, na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ponta Malongane, a nudi razne sadržaje kao što su vrt, terasa i...

Objekt Amangwane Tented Camp nalazi se u gradu 'Kosi Bay', na 14 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park. U svakoj se jedinici nalazi popločani dio dvorišta s pogledom na vrt.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,3
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 53 recenzije

Objekt Tri M Waves Lodge nalazi se u mjestu Ponta do Ouro te nudi sezonski vanjski bazen i roštilj. Istraživački centar za susrete s dupinima udaljen je 650 metara od objekta.

Objekt Surfers Spot s pogledom na more sadrži smještaj s vrtom i popločanim dijelom dvorišta na oko 32 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,2
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 21 recenzija

Objekt Ilha Azul s pogledom na bazen ima smještaj s vanjskim bazenom i popločanim dijelom dvorišta na oko 19 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro.

Objekt Ilha Azul - Whole House s pogledom na vrt sadrži smještaj s vanjskim bazenom i balkonom na oko 19 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,3
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 3 recenzije

Objekt Onda Azul Back Unit A & B smješten je u gradu 'Ponta do Ouro', na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro i 27 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park, te sadrži smještaj s...

Najbolji hoteli s doručkom u gradu 'Ponta do Ouro' i okolici

Prikaži sve

Onda Azul Main House nudi smještaj u gradu 'Ponta do Ouro' na 27 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,5
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 4 recenzije

Objekt Onda Azul Family Unit s pogledom na vrt sadrži smještaj s vrtom na oko 27 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,4
Izvanredan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 27 recenzija

Objekt Bay View House Mar E Sol smješten je u gradu 'Ponta do Ouro' te ima balkon.

Objekt Luxury Beach House with Pool walk to Ocean 3 EnSuits s vanjskim bazenom i terasom smješten je u gradu 'Ponta do Ouro' na kratkoj udaljenosti od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro i 27 km od...

Objekt OasisBhmz s pogledom na vrt ima smještaj s terasom i balkonom na oko 26 km od znamenitosti iSimangaliso Wetland Park.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,4
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 17 recenzija

Objekt Palms Lodge smješten je u gradu 'Lopes', na 2,5 km od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro, te nudi smještaj koji sadrži vanjski bazen, besplatno privatno parkiralište i vrt.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 9,6
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 18 recenzija

Objekt Casa 26 Graus nalazi se uz plažu u gradu 'Ponta do Ouro' na samo 6 min hoda od znamenitosti Plaža Ponta do Ouro te nudi smještaj s besplatnim WiFi-jem.

Objekt Sunset Villa - Anything Can Happen smješten je u gradu 'Ponta Malangane' te ima privatni bazen i pogled na bazen.

Ponta do Ouro – česta pitanja: savjeti za svako putovanje

Više odredišta, više načina putovanja

  • Hoteli u gradu 'Maputo'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Maputo', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u gradu 'Johannesburg'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Johannesburg', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u gradu 'Vila Praia Do Bilene'

    Pregledajte hotele u gradu 'Vila Praia Do Bilene' i istražite veći dio Mozambika.
  • Hoteli u gradu 'Zitundo'

    Pregledajte hotele u gradu 'Zitundo' i istražite veći dio Mozambika.
  • Hoteli u Mozambiku

    Želite istražiti veći dio Mozambika? Pronađite hotele u cijeloj zemlji!