Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u Rahimyar Khanu

Unesite datume za prikaz najnovijih cijena i ponuda u hotelima u Rahimyar Khanu

Rahimyar Khan – 8 hotela i drugih smještaja

Razvrstaj po:

Broj zvjezdica
Ocjena gostiju

Hotel One Rahim Yar Khan Club Road

Hotel u Rahimyar Khanu

Objekt Hotel One Rahim Yar Khan Club Road ima smještaj s klima-uređajem u Rahimyar Khanu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 162 recenzije
Cijena od
66,70 US$
1 noćenje, 2 odraslih

Golden Sand Hotel Rahim Yar Khan

Hotel u Rahimyar Khanu

Objekt Golden Sand Hotel Rahim Yar Khan nalazi se u Rahimyar Khanu te ima bar. Ovaj hotel s 3 zvjezdice nudi zajednički salon te klimatizirane sobe koje sadrže besplatan WiFi i privatnu kupaonicu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,2
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 68 recenzija
Cijena od
37,52 US$
1 noćenje, 2 odraslih

Wali Rest House 1

Rahimyar Khan

Objekt Wali Rest House 1 s klima-uređajem smješten je u Rahimyar Khanu te ima terasu. Privatno parkiralište dostupno je u sklopu objekta, a gostima je na raspolaganju i besplatan WiFi.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,2
Vrlo dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 5 recenzija
Cijena od
20,84 US$
1 noćenje, 2 odraslih

Etihad Club by Faletti's Hotel

Hotel u Rahimyar Khanu

Objekt Etihad Club by Faletti's Hotel u Rahimyar Khanu sadrži smještaj s 4 zvjezdice, fitness centar, vrt i terasu.

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,9
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 103 recenzije
Prikaži svih 8 hotela u Rahimyar Khanu

Najčešće rezervirani hoteli u Rahimyar Khanu i okolici u proteklih mjesec dana

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 6,3
Ugodan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 11 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 10
Izuzetan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 1 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,9
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 103 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 8,8
Sjajan - Mišljenja prijašnjih gostiju, 162 recenzije

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u Rahimyar Khanu

Na ljestvici do 10, ocjena gostiju 7,2
Dobar - Mišljenja prijašnjih gostiju, 68 recenzija

Popularno među gostima koji rezerviraju hotele u gradu 'Hyderabad'

Više odredišta, više načina putovanja

  • Hoteli u gradu 'Islamabad'

    Pregledajte hotele u gradu 'Islamabad' i istražite veći dio Pakistana.
  • Hoteli u gradu 'Murree'

    Pregledajte hotele u gradu 'Murree' i istražite veći dio Pakistana.
  • Hoteli u Pakistanu

    Želite istražiti veći dio Pakistana? Pronađite hotele u cijeloj zemlji!
  • Hoteli u gradu 'Lahore'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Lahore', koje je također popularno među našim gostima!
  • Hoteli u gradu 'Multan'

    Želite produžiti svoje putovanje ili i dalje samo pretražujete? Pretražite i odredište 'Multan', koje je također popularno među našim gostima!