Meklējiet viesnīcas pilsētā Rona de Jos

Ievadiet datumus, lai aplūkotu jaunākās viesnīcu cenas un piedāvājumus pilsētā Rona de Jos

Izvēlieties viesu un numuru skaitu

Rona de Jos – 2 viesnīcas un citas nakšņošanas vietas

Atlasīt pēc kategorijām:

Zvaigžņu skaits
Viesu sniegtais vērtējums

Pensiunea Anca

Rona de Jos

Featuring garden views, Pensiunea Anca offers accommodation with a garden and a balcony, around 12 km from The Village Museum of Maramures.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,8
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 11 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 38,13
1 nakts, 2 pieaugušie

Iza Hotel

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Located in Sighetu Marmaţiei, 1.6 km from The Village Museum of Maramures, Iza Hotel provides accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,5
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 860 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 63,48
1 nakts, 2 pieaugušie

City Rooms

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Set in Sighetu Marmaţiei, 3.3 km from The Village Museum of Maramures, City Rooms offers accommodation with free WiFi and free private parking.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,3
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 285 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 54,90
1 nakts, 2 pieaugušie

Aqua Sia

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Set in Sighetu Marmaţiei, 4.2 km from The Village Museum of Maramures, Aqua Sia offers accommodation with a terrace, free private parking, a restaurant and a bar.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,4
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 5 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 51,47
1 nakts, 2 pieaugušie

Domeniul Acasa in Vadu Izei Maramu

Vadu Izei (tuvumā vietai Rona de Jos)

Set in Vadu Izei, 4.7 km from The Village Museum of Maramures and 17 km from The Wooden Church of Deseşti, Domeniul Acasa in Vadu Izei Maramu offers a restaurant, garden views and free WiFi.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,5
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 110 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 41,94
1 nakts, 2 pieaugušie

Cozy Little Place

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Cozy Little Place is situated in Sighetu Marmaţiei, 19 km from Săpânţa-Peri Monastery, 22 km from The Wooden Church of Deseşti, and 23 km from Bârsana Monastery.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,5
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 122 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 48,04
1 nakts, 2 pieaugušie

Regal Guest House

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Offering a shared lounge and garden view, Regal Guest House is set in Sighetu Marmaţiei, 21 km from The Wooden Church of Deseşti and 22 km from Săpânţa-Peri Monastery.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,2
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 359 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 33,97
1 nakts, 2 pieaugušie

Vila Roza

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Situated in Sighetu Marmaţiei, within 3.4 km of The Village Museum of Maramures and 19 km of Săpânţa-Peri Monastery, Vila Roza features accommodation with a terrace as well as free private parking for...

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,5
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 247 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 41,94
1 nakts, 2 pieaugušie

Aparthotel Punct pe i

Sigetu Marmacieja (tuvumā vietai Rona de Jos)

Featuring free WiFi, Aparthotel Punct pe i offers accommodation in Sighetu Marmaţiei. There is a private bathroom with a bath or shower in each unit. Towels are offered. The propery has a...

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,4
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 303 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 46,32
1 nakts, 2 pieaugušie

Casa Muntean

Vadu Izei (tuvumā vietai Rona de Jos)

Located just 5.8 km from The Village Museum of Maramures, Casa Muntean features accommodation in Vadu Izei with access to a garden, a terrace, as well as a tour desk.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,6
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 179 atsauksmes
Cena, sākot no
€ 26,69
1 nakts, 2 pieaugušie
Skatīt visas viesnīcas pilsētā Rona de Jos un tās tuvumā

Visvairāk rezervētās viesnīcas pilsētā Rona de Jos un apkārtnē pēdējā mēneša laikā

Skatīt visu

Iecienījuši viesi, kas rezervē viesnīcu pilsētā Sigetu Marmacieja

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,5
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 860 atsauksmes

Iecienījuši viesi, kas rezervē viesnīcu pilsētā Solotvino

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 8,6
Brīnišķīgi - Iepriekšējo viesu viedoklis, 7 atsauksmes

Iecienījuši viesi, kas rezervē viesnīcu pilsētā Sigetu Marmacieja

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,3
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 285 atsauksmes

Iecienījuši viesi, kas rezervē viesnīcu pilsētā Sigetu Marmacieja

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,4
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 5 atsauksmes

Iecienījuši viesi, kas rezervē viesnīcu pilsētā Velyikyy Bychkiv

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 8,2
Ļoti labi - Iepriekšējo viesu viedoklis, 77 atsauksmes

Budžeta kategorijas viesnīcas pilsētā Rona de Jos un apkārtnē

Skatīt visu

Domeniul Ursului

Viesnīca pilsētā Valea Stejarului
zema budžeta kategorijas viesnīcas

Situated in Valea Stejarului and only 8.8 km from The Village Museum of Maramures, Domeniul Ursului features accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking.

Casa Vlad

Viesnīca pilsētā Tisa
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,7
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 12 atsauksmes

Situated 3.3 km from The Village Museum of Maramures, 24 km from Săpânţa-Peri Monastery and 24 km from The Wooden Church of Deseşti, Casa Vlad features accommodation set in Tisa.

Hotel Central Park

Viesnīca pilsētā Velyikyy Bychkiv
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 8,2
Ļoti labi - Iepriekšējo viesu viedoklis, 77 atsauksmes

Located in Velyikyy Bychkiv, 17 km from The Village Museum of Maramures, Hotel Central Park provides accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant.

PENSIUNEA ANTONIA

Viesnīca pilsētā Sigetu Marmacieja
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,0
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 26 atsauksmes

Boasting a casino, garden and views of lake, PENSIUNEA ANTONIA is located in Sighetu Marmaţiei, 3.2 km from The Village Museum of Maramures.

Casa Mihai Marius

Viesnīca pilsētā Sigetu Marmacieja
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,6
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 94 atsauksmes

Located just 600 metres from The Village Museum of Maramures, Casa Mihai Marius provides accommodation in Sighetu Marmaţiei with access to a garden, barbecue facilities, as well as a shared kitchen.

Regal Guest House

Viesnīca pilsētā Sigetu Marmacieja
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,2
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 359 atsauksmes

Offering a shared lounge and garden view, Regal Guest House is set in Sighetu Marmaţiei, 21 km from The Wooden Church of Deseşti and 22 km from Săpânţa-Peri Monastery.

Casa Muntean

Viesnīca pilsētā Vadu Izei
zema budžeta kategorijas viesnīcas
Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,6
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 179 atsauksmes

Located just 5.8 km from The Village Museum of Maramures, Casa Muntean features accommodation in Vadu Izei with access to a garden, a terrace, as well as a tour desk.

Maramureș Traditional House features garden views, free WiFi and free private parking, located in Vadu Izei, 5.3 km from The Village Museum of Maramures.

Labākās viesnīcas ar brokastīm pilsētā Rona de Josun apkārtnē

Skatīt visu

Domeniul Ursului offers a sauna and free private parking, and is within 9.1 km of The Village Museum of Maramures and 22 km of The Wooden Church of Deseşti.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,7
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 67 atsauksmes

With mountain views, Pensiunea Rustic Oncesti is set in Onceşti and has a restaurant, a shared kitchen, snack bar, garden, terrace and children's playground.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,4
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 5 atsauksmes

Set in Sighetu Marmaţiei, 4.2 km from The Village Museum of Maramures, Aqua Sia offers accommodation with a terrace, free private parking, a restaurant and a bar.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,3
Lieliski - Iepriekšējo viesu viedoklis, 44 atsauksmes

6.3 km from The Village Museum of Maramures in Lazu Baciului, Pensiunea Codrea - Wagner offers accommodation with access to a hot tub.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 8,6
Brīnišķīgi - Iepriekšējo viesu viedoklis, 643 atsauksmes

Featuring 4-star accommodation, Pension Casa Iurca is located in Sighetu Marmaţiei, 3 km from The Village Museum of Maramures and 19 km from Săpânţa-Peri Monastery.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 8,9
Brīnišķīgi - Iepriekšējo viesu viedoklis, 265 atsauksmes

Featuring ski-to-door access, Motel Buti is set in Sighetu Marmaţiei in the Maramureş region, 3 km from The Village Museum of Maramures and 19 km from Săpânţa-Peri Monastery.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,7
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 84 atsauksmes

Offering a garden and garden view, Pensiunea Ioana is set in Vadu Izei, 8.8 km from The Village Museum of Maramures and 16 km from Bârsana Monastery.

Vērtējums 10 ballu skalā, viesu vērtējums 9,8
Izcili - Iepriekšējo viesu viedoklis, 77 atsauksmes

Offering city views, Casa Dunca in Sighetu Marmaţiei offers accommodation, a garden, a shared lounge, a terrace and barbecue facilities.

Vairāk vietu, ko atklāt, vairāk veidu, kā ceļot