Ves al contingut principal

Busca hotels a Ban Khlong Kathon

Selecciona les dates i mira els últims preus i ofertes en hotels a Ban Khlong Kathon

Selecciona el nombre d'habitacions i persones

Ban Khlong Kathon: 3 hotels i altres allotjaments

Filtra per:

Estrelles
Puntuació

Lhong Luk Khao Camping

Ban Khlong Kathon

Lhong Luk Khao Camping has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Ban Khlong Kathon, 23 km from Wat Tham Sarika.

Puntuació dels clients sobre 10 9,0
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 15 comentaris
Preu des de
£16,49
1 nit, 2 adults

FriendTogether Armthong

Ban Khlong Kathon

Located in Ban Khlong Kathon and only 24 km from Wat Tham Sarika, FriendTogether Armthong provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking.

Puntuació dels clients sobre 10 9,5
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 10 comentaris
Preu des de
£13,44
1 nit, 2 adults

Eco Eyes Village

Nakhon Nayok (A prop de Ban Khlong Kathon)

Situated in Nakhon Nayok, 11 km from Wat Tham Sarika, Eco Eyes Village features accommodation with a garden, free private parking, a terrace and a restaurant.

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 59 comentaris
Preu des de
£80,45
1 nit, 2 adults

Villa Paramount 1

Nakhon Nayok (A prop de Ban Khlong Kathon)

Set in Nakhon Nayok, 21 km from Wat Tham Sarika, Villa Paramount 1 offers accommodation with an outdoor swimming pool, free private parking, a garden and a terrace.

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 11 comentaris
Preu des de
£150,22
1 nit, 2 adults

Baanna Place

Ban Na (A prop de Ban Khlong Kathon)

Located 28 km from Wat Tham Sarika, Baanna Place offers 4-star accommodation in Ban Na and features a garden. There is an outdoor pool and guests can make use of free WiFi and free private parking.

Puntuació dels clients sobre 10 7,3
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 9 comentaris
Preu des de
£14,61
1 nit, 2 adults

I Oun Inn

Nakhon Nayok (A prop de Ban Khlong Kathon)

Located in Nakhon Nayok, I Oun Inn is 31 km from Wat Tham Sarika. With a shared lounge, the 2-star hotel has air-conditioned rooms with free WiFi. Guest rooms in the hotel are equipped with a TV.

Puntuació dels clients sobre 10 7,0
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 31 comentaris
Preu des de
£11,01
1 nit, 2 adults

The Snow Cottages

Ban Pa Kha (1) (A prop de Ban Khlong Kathon)

The Snow Cottages is situated in Ban Pa Kha (1). Featuring complimentary private parking, the guest house is 30 km from Wat Tham Sarika. Outdoor seating allows guests to enjoy the fresh air.

Puntuació dels clients sobre 10 8,6
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 7 comentaris
Preu des de
£19,55
1 nit, 2 adults

สวรรค์บ้านนา คาเฟ่ ณ บ้านนา

Ban Pa Kha (1) (A prop de Ban Khlong Kathon)

Featuring mountain views, สวรรค์บ้านนา คาเฟ่ ณ บ้านนา offers accommodation with balcony, around 34 km from Wat Tham Sarika.

Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 26 comentaris
Preu des de
£17,37
1 nit, 2 adults

บ้านอยู่ดีโฮมสเตย์

Ban Hua Khao (A prop de Ban Khlong Kathon)

Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, บ้านอยู่ดีโฮมสเตย์ is set in Ban Hua Khao. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 8,9
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 16 comentaris
Preu des de
£20,89
1 nit, 2 adults

Villa Panalai

Nakhon Nayok (A prop de Ban Khlong Kathon)

Offering garden views, Villa Panalai in Nakhon Nayok provides accommodation, water sports facilities, a spa and wellness centre, free bikes, a garden and a bar.

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 99 comentaris
Preu des de
£53,22
1 nit, 2 adults
Mira tots els hotels a Ban Khlong Kathon i els voltants

Els hotels més reservats a Ban Khlong Kathon i als voltants durant l'últim mes

Mostra-ho tot

Popular entre els clients que reserven hotels a Ban Na

Puntuació dels clients sobre 10 7,3
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 9 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Nakhon Nayok

Puntuació dels clients sobre 10 7,0
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 31 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Ban Pa Kathum (1)

Puntuació dels clients sobre 10 9,3
Fantàstic - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 4 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Nakhon Nayok

Puntuació dels clients sobre 10 10
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1 comentari

Popular entre els clients que reserven hotels a Nakhon Nayok

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 59 comentaris

Popular entre els clients que reserven hotels a Nakhon Nayok

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 11 comentaris

Hotels barats a Ban Khlong Kathon i als voltants

Mostra-ho tot

Situated in Ban Mai Daeng (1), 19 km from Wat Tham Sarika, บ้านสวนแคมปิ้ง นครนายก baansuancamping has a garden, parking on-site and rooms with free WiFi access.

Puntuació dels clients sobre 10 7,6
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 17 comentaris

Located in Nakhon Nayok, 16 km from Wat Tham Sarika, Baan Nai Baan Nok Resort provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace.

Puntuació dels clients sobre 10 8,8
Fabulós - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 99 comentaris

Offering garden views, Villa Panalai in Nakhon Nayok provides accommodation, water sports facilities, a spa and wellness centre, free bikes, a garden and a bar.

Puntuació dels clients sobre 10 9,7
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 3 comentaris

Set in Ban Khlong Phrommani (1) in the Nakhon Nayok Province region, Lazy Daisy Nakhon Nayok features a garden.

Puntuació dels clients sobre 10 7,3
Bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 9 comentaris

Located 28 km from Wat Tham Sarika, Baanna Place offers 4-star accommodation in Ban Na and features a garden. There is an outdoor pool and guests can make use of free WiFi and free private parking.

Puntuació dels clients sobre 10 5,8
Acceptable - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 37 comentaris

Located in Nakhon Nayok, 15 km from Wat Tham Sarika, Thara Cholapruek Resort provides accommodation with free bikes, free private parking, an outdoor swimming pool and a garden.

Puntuació dels clients sobre 10 6,0
Agradable - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2 comentaris

ลึกลับรีสอร์ทบ้านนา has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Nakhon Nayok, 31 km from Wat Tham Sarika. Guests staying at this country house have access to a balcony.

Puntuació dels clients sobre 10 8,5
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 35 comentaris

Set in Ban Na, 23 km from Wat Tham Sarika, Sp3 Hotel offers accommodation with a shared lounge, free private parking and a restaurant.

Els millors hotels amb esmorzar a Ban Khlong Kathon i als voltants

Mostra-ho tot
Puntuació dels clients sobre 10 8,2
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 26 comentaris

Featuring mountain views, สวรรค์บ้านนา คาเฟ่ ณ บ้านนา offers accommodation with balcony, around 34 km from Wat Tham Sarika.

Situat a Nakhon Nayok, a menys de 19 km de Wat Tham Sarika, The Blausee Villa&Water El Park Nakhon Nayok ofereix allotjament amb aire condicionat.

Located in Ban Wang Ton, Nakhon Nayok Province region, Capital O 75412 V Resort is situated 25 km from Wat Tham Sarika. This 4-star hotel offers room service and free WiFi.

Puntuació dels clients sobre 10 9,5
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 2 comentaris

Set in Ban Hin Dat, Mimi Cottage - Vacation home good for 4-8 people offers accommodation with private pool, free WiFi and free private parking for guests who drive. This villa provides a garden.

Puntuació dels clients sobre 10 10
Excepcional - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 1 comentari

Boasting a garden, Little For Rest Nakornnayok is situated in Nakhon Nayok, within 14 km of Wat Tham Sarika. This property offers access to a balcony and free private parking.

Situated 18 km from Wat Tham Sarika, Rabiangprai Valley offers 3-star accommodation in Ban Hin Dat and has a garden, a terrace and a restaurant.

Puntuació dels clients sobre 10 8,1
Molt bé - Opinió de la gent que s'hi ha allotjat, 94 comentaris

Located 13 km from Wat Tham Sarika, Field Town Apartment offers accommodation with a balcony, as well as a shared lounge.

Més llocs per explorar i més maneres d'anar-hi