Cari hotel di Chai Badan
Masukkan tarikh anda untuk lihat harga dan tawaran yang terkini untuk hotel-hotel di Chai Badan
Chai Badan – 1 hotel dan tempat untuk menginap
Tapis mengikut:
Phutawan Resort
Chai Badan
Terletak di Chai Badan, Phutawan Resort menawarkan penginapan yang selesa dengan penghawa dingin.
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.8
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 40 reviu
Harga dari
SEK 159.39
1 malam, 2 dewasa
Naraigrand Hotel (โรงแรมนารายณ์แกรนด์)
Chai Badan (Berdekatan Chai Badan)
Naraigrand Hotel (โรงแรมนารายณ์แกรนด์) terletak di Chai Badan dan mempunyai kolam renang luaran. Hotel 5-bintang ini menawarkan khidmat bilik dan kaunter penerimaan tetamu 24 jam.
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.8
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 53 reviu
Harga dari
SEK 226.05
1 malam, 2 dewasa
Baanrimnam Resort Lopburi
Chai Badan (Berdekatan Chai Badan)
Baanrimnam Resort Lopburi terletak di Chai Badan. Resort ini juga menyediakan WiFi percuma dan tempat parking peribadi percuma.
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 7.5
Baik - Pendapat tetamu sebelum ini, 11 reviu
Harga dari
SEK 666.56
1 malam, 2 dewasa
พิชชาวรี รีสอร์ท
Ban Si Thep (2) (Berdekatan Chai Badan)
พิชชาวรี รีสอร์ท mempunyai kolam renang luaran, taman, teres dan restoran di Ban Si Thep (2). Hotel 3-bintang ini menawarkan kaunter penerimaan tetamu 24 jam dan WiFi percuma.
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.6
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 5 reviu
Harga dari
SEK 215.62
1 malam, 2 dewasa
Hotel yang paling banyak ditempah di Chai Badan dan kawasan sekitar pada bulan lepas
Popular dengan tetamu yang menempah hotel di Chai Badan
Diberi skor antara 1 dan 10, penilaian tetamu 6.8
Sederhana - Pendapat tetamu sebelum ini, 53 reviu
Lebih banyak tempat untuk diterokai, lebih banyak cara untuk pergi
Hotel di Bangkok
Lihat hotel di Bangkok dan terokai lebih banyak kawasan di Thailand.Hotel di Chiang Mai
Lihat hotel di Chiang Mai dan terokai lebih banyak kawasan di Thailand.Hotel di Alkent 2000
Ingin lanjutkan lawatan anda atau masih sedang melihat? Cubalah Alkent 2000 yang juga popular di kalangan tetamu kami!Hotel di Hua Hin
Ingin lanjutkan lawatan anda atau masih sedang melihat? Cubalah Hua Hin yang juga popular di kalangan tetamu kami!Bila untuk kunjungi Thailand
Acara, harga, cuaca – segala yang anda perlu tahu tentang waktu terbaik bagi lawatan ke Thailand.Hotel di Thailand
Ingin terokai lebih banyak kawasan di Thailand? Cari hotel di mana saja dalam negara ini!





