Gå direkte til hovedinnholdet

Søk etter hoteller i Chiang Klang

Velg datoer for å se de nyeste prisene og tilbudene på hoteller i Chiang Klang

Velg antall rom og personer

Chiang Klang: 3 hoteller og andre overnattingssteder

Avgrens til:

Stjerner
Omtalescore

ฮักดอยคาเฟ่ แคมป์&โฮมสเตย์ สะพานสายรุ้ง จ.น่าน

Chiang Klang

ฮักดอยคาเฟ่ แคมป์&โฮมสเตย์ สะพานสายรุ้ง จ.น่าน tilbyr overnatting i Chiang Klang og har en hage, en fellesstue, en terrasse, en restaurant og grillutstyr. Fra boenhetene har du utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 7 gjesteomtaler
Pris fra
€ 28,36
1 natt, 2 voksne

THE RIVER RUNS CHIANG KLANG

Chiang Klang

THE RIVER RUNS CHIANG KLANG ligger i Chiang Klang og tilbyr gratis WiFi, boenheter med klimaanlegg og adgang til en hage med en terrasse.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,0
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 6 gjesteomtaler
Pris fra
€ 28,81
1 natt, 2 voksne

Sangthong Resort at Chiang Klang

Chiang Klang

Sangthong Resort at Chiang Klang tilbyr gratis sykler, utendørsbasseng, et treningsstudio og hage i Chiang Klang.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,1
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 27 gjesteomtaler
Pris fra
€ 42,79
1 natt, 2 voksne

DeeTorJai FarmStay Nan ดีต่อใจ ฟาร์มสเตย์ น่าน โดยเจ้าของ

Ban Klang (Nær Chiang Klang)

DeeTorJai FarmStay Nan ดีต่อใจ ฟาร์มสเตย์ น่าน โดยเจ้าของ tilbyr overnatting i Ban Klang og har en hage, en fellesstue, en terrasse, en bar og grillutstyr. Fra boenhetene har du utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,5
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 28 gjesteomtaler
Pris fra
€ 45,54
1 natt, 2 voksne

บ้านสวนคุณย่า เชียงกลาง น่าน

Ban Nam Kha (Nær Chiang Klang)

บ้านสวนคุณย่า เชียงกลาง น่าน tilbyr overnatting i Ban Nam Kha og har gratis sykler, en hage, en fellesstue, en terrasse og en restaurant. Fra boenhetene har du utsikt over byen.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 5 gjesteomtaler
Pris fra
€ 48,69
1 natt, 2 voksne

Pua Panorama Resort

Nan (Nær Chiang Klang)

Pua Panorama Resort ligger i Nan og har en terrasse. Dette 3-stjerners hotellet har en hage i tillegg til rom med klimaanlegg, gratis WiFi og eget bad.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,2
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 116 gjesteomtaler
Pris fra
€ 20,69
1 natt, 2 voksne

บ้านฮิมนาปัวรีสอร์ท

Pua (Nær Chiang Klang)

I Pua ligger บ้านฮิมนาปัวรีสอร์ท, som tilbyr 3-stjerners overnatting og tilgang til en restaurant. Bufféfrokost tilbys på บ้านฮิมนาปัวรีสอร์ท. Nan lufthavn ligger 61 kilometer unna.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,1
Fantastisk - Dette synes tidligere gjester, 49 gjesteomtaler
Pris fra
€ 20,95
1 natt, 2 voksne

เดอนาปัว วิลล่า

Ban Chalaeng (Nær Chiang Klang)

เดอนาปัว วิลล่า er et 5-stjerners overnattingssted som ligger i Ban Chalaeng, . Overnattingsstedet tilbyr gratis privat parkering og gratis WiFi. Rommene på เดอนาปัว วิลล่า har vannkoker.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,4
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 113 gjesteomtaler
Pris fra
€ 20,41
1 natt, 2 voksne

Pupah Kanna Pua-ปู๋ ป๋าล์ คันนา ปัว

Pua (Nær Chiang Klang)

Pupah Kanna Pua-ปู๋ ป๋าล์ คันนา ปัว i Pua tilbyr 5-stjerners overnatting med tilgang til en hage.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 34 gjesteomtaler
Pris fra
€ 91,68
1 natt, 2 voksne

Shanti-Retreat Hotel

Pua (Nær Chiang Klang)

Shanti-Retreat Hotel tilbyr overnatting i Pua. Dette 3-stjerners hotellet har en hage i tillegg til rom med klimaanlegg, gratis WiFi og eget bad. Hvert rom har balkong med hageutsikt.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,6
Utmerket - Dette synes tidligere gjester, 40 gjesteomtaler
Pris fra
€ 19,71
1 natt, 2 voksne
Se alle hoteller i Chiang Klang-området

De beste hotellene med frokost i Chiang Klang og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,5
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 4 gjesteomtaler

ฮักดอยคาเฟ่ แคมป์&โฮมสเตย์ tilbyr overnatting i Ban Chiang Dom Mai og har en hage, en fellesstue, en terrasse og en restaurant. Fra boenhetene har du utsikt over fjellet.

På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 9,6
Over all forventning - Dette synes tidligere gjester, 5 gjesteomtaler

บ้านสวนคุณย่า เชียงกลาง น่าน tilbyr overnatting i Ban Nam Kha og har gratis sykler, en hage, en fellesstue, en terrasse og en restaurant. Fra boenhetene har du utsikt over byen.

Lavprishoteller i Chiang Klang og omegn

Se alt
På en skala fra 1 til 10, gjestenes vurdering 8,5
Meget bra - Dette synes tidligere gjester, 2 gjesteomtaler

Thungchanghill Resort ligger i Nan og har en terrasse og gratis WiFi. Nan lufthavn ligger 74 kilometer unna.

Flere steder å utforske, flere måter å reise på