Fantastyczny - Co sądzą poprzedni goście, 283 opinie
Fantastyczny · 283 opinie
Bardzo dobry hotel, klimatyczny, pokój urządzony stylowo, może trochę mały, ale na jedną noc nam wystarczył. Bardzo miły personel. Otoczenie czyste i dość ciekawie zaaranżowane, dzieła sztuki można tez zakupić . Śniadanie dodatkowo płatne, ale bardzo smaczne, zamawiało się z menu.
D
Opinia pozostawiona przezDorota
Polska
Więcej miejsc do odkrycia, więcej sposobów na podróżowanie