Siirry pääsisältöön

Hae hotelleja kohteessa Kings Beach (CA)

Anna matkustuspäiväsi, niin näet viimeisimmät hinnat ja tarjoukset hotelleille kohteessa Kings Beach

Valitse huone- ja henkilömäärät

Kings Beach – 132 hotellia ja muuta majoituspaikkaa

Hakuehdot:

Tähtiluokitus
Arviopisteet

Tahoe 4BR Getaway - Near Kings Beach - Sleeps 9

Kings Beach

Tahoe 4BR Getaway - Near Kings Beach - Sleeps 9 is located in Kings Beach. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,0
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 5 arviota
Hinta alkaen
€ 457,56
1 yö, 2 aikuista

Woodsy retreat near Northstar & lake

Kings Beach

Set in Kings Beach in the California region, Woodsy retreat near Northstar & lake has a balcony. This holiday home also features a heated pool.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,2
Todella hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 13 arviota
Hinta alkaen
€ 535,94
1 yö, 2 aikuista

Stevenson’s Inn

Kings Beach

Situated on Lake Tahoe, this hotel features classic guest rooms with cable TV and free Wi-Fi. Kings Beach State Park is a 7-minute walk away.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 7,3
Hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 546 arviota
Hinta alkaen
€ 107,22
1 yö, 2 aikuista

Cedar Glen Lodge

Tahoe Vista (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Cedar Glen Lodge in Tahoe Vista features 4-star accommodation with an outdoor swimming pool, a garden and a terrace.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,7
Loistava - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 123 arviota
Hinta alkaen
€ 240,01
1 yö, 2 aikuista

The Incline Lodge

Incline Village (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Set in Incline Village, 40 km from Tahoe Queen, The Incline Lodge offers accommodation with free bikes, free private parking, a garden and a shared lounge.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,9
Loistava - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 143 arviota
Hinta alkaen
€ 314,84
1 yö, 2 aikuista

The Ritz-Carlton, Lake Tahoe

Truckee (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Featuring ski-in/ski-out access at Northstar California, this luxurious Lake Tahoe resort offers a spa, 2 outdoor swimming pools and 5 restaurants. Kings Beach on Lake Tahoe is 15 minutes' drive away....

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,0
Todella hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 18 arviota
Hinta alkaen
€ 616,08
1 yö, 2 aikuista

Hyatt Vacation Club at Northstar Lodge

Truckee (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Boasting a year-round and heated outdoor pool, this Truckee resort features a modern villa with a furnished balcony and an outdoor fireplace. Northstar ski-in/ski-out access is provided.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,2
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 175 arviota
Hinta alkaen
€ 178,56
1 yö, 2 aikuista

Red Wolf Lakeside Lodge

Tahoe Vista (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Boasting a seasonal outdoor pool, Red Wolf Lakeside Lodge in Tahoe Vista features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. The accommodation features a spa bath.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,0
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 251 arviota
Hinta alkaen
€ 199,93
1 yö, 2 aikuista

Rustic Cottages

Tahoe Vista (Lähellä kohdetta Kings Beach)

Rustic Cottages sijaitsee Tahoe Vistassa 1,4 km:n päässä Kings Beachiltä. Majoituspaikassa on puutarha, ilmainen yksityinen pysäköintialue ja grillausmahdollisuus.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,1
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 22 arviota
Hinta alkaen
€ 185,03
1 yö, 2 aikuista

3-bedroom Condo near Lake,Hyatt,Diamond Peak

Incline Village (Lähellä kohdetta Kings Beach)

3-bedroom Condo near Lake, Hyatt,Diamond Peak offers a hot tub and free private parking, and is within 41 km of Tahoe Queen.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,4
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 8 arviota
Hinta alkaen
€ 600,04
1 yö, 2 aikuista
Katso kaikki 132 hotellia kohteessa Kings Beach

Viime kuun varatuimmat hotellit kohteessa Kings Beach ja sen lähistöllä

Näytä kaikki

Hotellin kohteesta Incline Village varaavien asiakkaiden suosiossa

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,9
Loistava - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 143 arviota

Hotellin kohteesta Tahoe Vista varaavien asiakkaiden suosiossa

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,7
Loistava - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 123 arviota

Hotellin kohteesta Truckee varaavien asiakkaiden suosiossa

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,0
Todella hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 18 arviota

Budjettihotelleja kohteessa Kings Beach ja sen lähettyvillä

Näytä kaikki

Situated in Kings Beach, 49 km from Tahoe Queen, All-Season Getaway - Hot Tub & Backyard - Walk 2 Blocks to Lake & Restaurants provides accommodation with a hot tub.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 10
Ensiluokkainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 1 arvio

Located in Kings Beach and only 600 metres from Kings Beach, North Shore - Golden Pine provides accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 10
Ensiluokkainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 2 arviota

Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Lake Star by AvantStay is set in Kings Beach. With mountain views, this accommodation offers a patio.

Boasting lake views, Kings Beach Retreat, Hot Tub, Walk to Beach is located in Kings Beach, 49 km from Tahoe Queen.

Located in Kings Beach, Darling cabin near beach-lake with wood stove & private washer&dryer offers accommodation within 49 km of Tahoe Queen.

Boasting lake views, Family Friendly 3BD-Next to Beach & Ski Resort is located in Kings Beach, 49 km from Tahoe Queen.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 7,0
Hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 3 arviota

Lakeside hotel room #1 in Kings Beach is a beachfront property set in Kings Beach, 200 metres from Kings Beach and 49 km from Tahoe Queen. The property has lake views.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,5
Todella hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 2 arviota

Located in Kings Beach and within 200 metres of Kings Beach, #10 Lakeside Great Location Beach Access Dogs ok features a casino, non-smoking rooms, and free WiFi throughout the property.

kohteessa Kings Beach ja sen lähettyvillä sijaitsevat hotellit, joissa tarjotaan aamiaista

Näytä kaikki
Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,1
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 22 arviota

Rustic Cottages sijaitsee Tahoe Vistassa 1,4 km:n päässä Kings Beachiltä. Majoituspaikassa on puutarha, ilmainen yksityinen pysäköintialue ja grillausmahdollisuus.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,8
Ensiluokkainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 4 arviota

Offering a casino and lake view, #9 Lakeside Location Beach Access View BalconyDog is situated in Kings Beach, 200 metres from Kings Beach and 49 km from Tahoe Queen.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,5
Ensiluokkainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 2 arviota

Situated in Kings Beach in the California region with Kings Beach nearby, Dog-Friendly Kings Beach Log Cabin w/ Hot Tub!

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 5,0
Kohtalainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 2 arviota

Situated in Kings Beach in the California region with Kings Beach nearby, Lakeside Hotel room #2 in Kings Beach features accommodation with free private parking, as well as access to a hot tub.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 8,0
Todella hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 3 arviota

Boasting a hot tub, Lakeside Hotel room #6 in Kings Beach is situated in Kings Beach. The property has mountain and lake views, and is 100 metres from Kings Beach.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 6,2
Melko hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 4 arviota

Offering mountain views, Lakeside hotel room #8 in Kings Beach is an accommodation set in Kings Beach, 100 metres from Kings Beach and 50 km from Tahoe Queen.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 7,6
Hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 9 arviota

Featuring a hot tub, Lakeside Hotel room #5 in Kings Beach is located in Kings Beach. The property features mountain and lake views, and is 200 metres from Kings Beach.

Set 49 km from Tahoe Queen and providing a casino, Modern bright home with great deck - walk to Kings Beach golf & town provides accommodation in Kings Beach.

Keskustahotelleja kohteessa Kings Beach

Näytä kaikki
Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 6,4
Melko hyvä - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 6 arviota

Boasting lake views, The Raccoon Shanty is situated in Kings Beach, 49 km from Tahoe Queen. This holiday home features a garden.

Kings Beach Cabin Private Hot Tub, Near Lake & Ski offers a hot tub and free private parking, and is within less than 1 km of Kings Beach and 50 km of Tahoe Queen.

Situated in Kings Beach in the California region, Boutique + Artsy Log Cabin in North Lake Tahoe! has a patio.

Asiakkaiden arviopisteet asteikolla yhdestä kymmeneen. 9,0
Erinomainen - Mitä mieltä aiemmat asiakkaat ovat olleet., 1 arvio

Set in Kings Beach in the California region, with Kings Beach nearby, Brand New Modern A-Frame In Kings Beach Two Blocks From The Beach offers accommodation with free WiFi and free private parking.

Steelhead Retreat by AvantStay sijaitsee Kings Beachillä Kaliforniassa. Majoituspaikassa on parveke. Loma-asunnossa on maksuton WiFi ja pysäköintimahdollisuus paikan päällä.

Located 49 km from Tahoe Queen and offering a casino, House in Kings Beach with mountain views offers accommodation in Kings Beach. The property is non-smoking and is set 600 metres from Kings Beach.

Set in Kings Beach, 50 km from Tahoe Queen, Kings Beach Bliss Walk to Outdoor Fun features accommodation with access to a garden.

Boasting air-conditioned accommodation with a patio, New Cabin in North Lake Tahoe! is set in Kings Beach. The holiday home is 49 km from Tahoe Queen.

Enemmän paikkoja tutkittavaksi, enemmän tapoja kulkea