
Kraj pochodzenia
PolskaŚwietny pobyt – polecam z całego serca!
Spędziłam z córką jedną noc w tym mieszkaniu i jesteśmy naprawdę bardzo zadowolone. Kawalerka jest pięknie i gustownie urządzona, wszystko wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach, a nawet lepiej. Wnętrze jest czyste, świeże i bardzo zadbane, dzięki czemu od razu można poczuć się komfortowo.
Wyposażenie mieszkania w pełni wystarczające na krótki oraz dłuższy pobyt — niczego nam nie brakowało. Łóżko było wygodne, a cała przestrzeń dobrze przemyślana, co sprawiło, że mimo niewielkiego metrażu było naprawdę przytulnie i funkcjonalnie.
Kontakt z gospodarzem szybki i bezproblemowy, wszystko odbyło się sprawnie i bez stresu. Lokalizacja również bardzo dobra, spokojna i wygodna.
Z czystym sumieniem polecam to miejsce każdemu, kto szuka komfortowej i estetycznej kawalerki na pobyt w Krakowie. My na pewno chętnie tu wrócimy!