Hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill, Medžugorje
Vpišite svoje datume in izbirajte med 204 hoteli in drugimi nastanitvami
Priporočeni hoteli v bližini: Apparition Hill
Uporabi filter:
The Two Hearts Hotel
Nastanitev The Two Hearts Hotel se nahaja v Međugorju, 23 km od znamenitosti Gradski bedemi, in ponuja vrt, brezplačno zasebno parkirišče, teraso ter bar.
Magnificat Center
Nastanitev Magnificat Center se nahaja v mestu Bijakovići, 22 km od znamenitosti Gradski bedemi, in ponuja vrt, brezplačno zasebno parkirišče, skupni prostor za druženje ter teraso.
Pansion San Pietro
Nastanitev Pansion San Pietro se nahaja v Međugorju, 23 km od znamenitosti Gradski bedemi, in ponuja vrt, brezplačno zasebno parkirišče, skupni prostor za druženje ter teraso.
Hotel MIR
Nastanitev Hotel MIR je v Međugorju, 23 km od znamenitosti Gradski bedemi, in nudi vrt, brezplačno zasebno parkirišče, teraso ter bar. Hotel s 3 zvezdicami nudi brezplačen WiFi.
Guest House Kekusic
Nastanitev Guest House Kekusic se nahaja v Međugorju, 21 km od znamenitosti Gradski bedemi, in ponuja vrt, brezplačno zasebno parkirišče, teraso ter bar.

Hotel Villa Monako
Nastanitev Hotel Villa Monako se nahaja v Međugorju in nudi nastanitvene enote z zasebnimi terasami. Ta hotel s 4 zvezdicami nudi sobe s klimatsko napravo, z zasebno kopalnico in z brezplačnim WiFi.

Največkrat rezervirani hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill v preteklem mesecu
Številka 1med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 2med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 3med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 4med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 5med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 6med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 7med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 8med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 9med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Številka 10med največkrat rezerviranimi hoteli v bližini znamenitosti Apparition Hill
Naj vam tekne zajtrk v hotelih blizu znamenitosti Apparition Hill
The Two Hearts Hotel
Magnificat Center
Pansion LUCIA & MARIA Međugorje
Nizkocenovni hoteli blizu znamenitosti Apparition Hill
Hotel MIR
Guest House Kekusic
Hotel Villa Monako
Villa Gabriel
Bivajte v hotelih blizu znamenitosti Apparition Hill!
Hotel Palace Medjugorje
Medjugorje Hotel & Spa
Hotel Villa Pace
Apparition Hill
Originally known as Mount Podbrdo, this Međugorje landmark rose to fame in 1981, when locals reported a series of apparitions of the Virgin Mary. The spots where the visions took place are now marked by crosses and statues, and pilgrims flock here from far and wide to make the rocky scramble up to the shrine.
Več lokacij, ki jih lahko raziščite, več poti
Gostišča v Mostarju
Iščete gostišča v mestu blizu znamenitosti Apparition Hill? Za vas imamo rešitev!Apartmaji v mestu Čapljina
Iščete apartmaje v mestu blizu znamenitosti Apparition Hill? Za vas imamo rešitev!Hoteli v Bosni in Hercegovini
Možnosti za idealne nastanitve med raziskovanjem znamenitosti v Bosni in Hercegovini.Hoteli v Sarajevu
Oglejte si hotele v Sarajevu in nadaljujte z raziskovanjem Bosne in Hercegovine.Hoteli na Jahorini
Oglejte si hotele na Jahorini in nadaljujte z raziskovanjem Bosne in Hercegovine.Hoteli v Mostarju
Ste fleksibilni glede lokacije nastanitve? Preverite še hotele v bližnjem mestu Mostar, ki niso daleč od znamenitosti Apparition Hill.Hoteli v mestu Čapljina
Ste fleksibilni glede lokacije nastanitve? Preverite še hotele v bližnjem mestu Čapljina, ki niso daleč od znamenitosti Apparition Hill.Hoteli v Međugorju
Poiščite popoln hotel v Međugorju, le nekaj korakov od znamenitosti Apparition Hill.





























